Přejít na výpis diskuzí

Jason Dohring

OSOBNOST 16.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Náctileté pipinky

    Nedokážu jak tady může někdo napsat ,že ho miluje..
    Ani jedna z vás ho neviděla a píše o něm jak je užasnej apod...
    No náctileté pipinky..
    Já o něm můžu říct ,že je to pěknej kluk...
    • Souhlas!

      Já třeba nikdy k takovým nádherným hercům atd. nepíšu že je miluju ale že se mi fakt líbí!Já bych ho hned snědla!Je üpe super!Má tak nadherný obličej,postavu i ksycht"So sexy"! *1* *1* *1* *3* *3*
  • jste normální???

    Bože lidi jste normální???Já vím, že někteří herci jsou fakt k sežrání,ale proč tratit čas tím, že furt melete o tom,že ho děsně milujete, když ho stejně nemáte šanci potkat a už vůbec žádnou šanci se sním dát dohromady??? *9*Je hodně kluků kolem vás, kteří se jim mužou podobat!
    • zuzka51100

      Re: jste normální???

      pre boha co ziarlis???
    • Re: jste normální???

      Máš pravdu..=)
    • Re: jste normální???

      Jo maš pravdu a navíc ke všem těm věcem, že se nemůžeme s nimi setkat a tak bych ještě dodala, že nevíme jací jsou ve skutečnost. Ale přesto sny potřebuje každý i když se nikdy nesplní. Přesto mluvit o lásce*14*, to je přehnaný. *7*
  • aaaaa

    od ty doby co se mi o nem zdalo mi prirostl k srdci ... je nadhernej,sladke,sexy,a vtipnej no proste k sezrani *14* *14*
  • I love U

    I love U,Jason!!You are my sweetheart,I am your wife Lauren!!I love U 4ever:-* *14*
  • I love Logan-Jason

    jason neni zadna huba! jason je upe nejlepsi a logana hraje suprove!! Loganek je muj a je ze vsech nejlepsi a nejkrasnejsi!! miluju ho *14* a komu se nelibi at si vite-co..!! *7* *16* *14* *14* *14* *14*
  • Miluju ho!!!!!!!!

    Miluju Logana :-*:-* fakt muj milášek!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluju ho!!!!!!!!

      nielen tvoj milujem ho
  • prosím nutné!!!!

    prosím vás,moc!!! jestli máte nějaký kontakt na jasona dohringa tak mi ho pls písněte na mail!! děkuju vám moc!!! jsem do něj strašnej blbázen....chtěla bych se s ním někdy potkat... *14*
  • malá informace

    ROZHODNĚ NEJSEM BLÁZNIVÁ PUBERTAČKA!!JE MI 20...NEJSEM STARÁ PANNA !!MÁM SUPER PŘÍTELE A SOUHLASÍM SE VŠEMI LIDMI KTEŘÍ SI OBLÍBÍ JAKÝKOLIV SERIÁL ČI FILM JE TO LIDSKÉ A JE TO ZÁMĚR REŽISÉRŮ!!ŘÍKÁ SE ŽE ČEŠTÍ FANOUŠCI JSOU NEJLEPŠÍ A TO JE PRAVDA-A JE TO PROTO ŽE V AMERICE JSOU ZVYKLÍ NA CELEBRITY..JE TO TAM NA DENÍM POŘÁDKU..ALE MY ...NO SAMI ŘEKNĚTE KDO Z ČESKÝ SCÉNY STOJÍ ZA TO??ŽE BY KÁJA GOT *9* ...NO TO BYL JEN VZKAZ PRO TY CO BY NĚJAKYM ZPŮSOBEM NECHTĚLI POCHOPIT BLÁZNÍVÝ FANDY *1*
  • boží

    hale nevíte kde ještě hra moc vám budu vděčná *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *4* *3* *4* *3*
    • Re: boží

      Vím že hrál v seriálu JAG-stačí když zadáš na www.youtube.com jason dohring a najede ti tam o něm moooc věcí......zkus si tam najít scénu jak hrál v JAG....já sem tam shlídla všecičko,potom hrál v odložených případech....ten díl kde hrál on dávali asi před měsícem...moc pěknej hereckej výkon....potom ve filmu Drtivý dopad.....a další ale to si můžeš najít......a všem doporučuju cokoliv co se týká hudby či filmů,seriálu hledat na youtube to stojí za to já sem tam našla nesčetně mooooooooc scén ze seriálu veronica mars...a díky tomu nemusíte ani mít třetí řadu...ze scén které tam sou si rozhodně domislíte o co de!§ale samozdřejmě doporučuju i sehnat si třetí řadu ta je naprosto!!...no úžasná!a nejlepší jsou love scény *14*
  • Logen

    Jason je strááášně moc sladkej.Kdo se mnou souhlasí? *14*
    • Re: Logen

      jasný souhlasim !!! *14* ......máte někdo třetí řadu veronici mars? *7*
    • Re: Logen

      Já!!!!! Všemi destei co mám na rukách a vlastně i na nohach. takže všemi dvaceti!!! *1* *14* *14* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit