Přejít na výpis diskuzí

Jason Dohring

OSOBNOST 16.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koki alulu

    Ahoj všem vím kdo je koki a lulu!! o pavli už se bojíš nevim vo co se snažíš ale má me z tebe prdel!!!!!bože ty si fakt tak zoufalá *9* .....ale upřímně mám radost že tě jason tak žere *1* .....jo a to schazování bund a tašek v jídelně ......si magor!!! *9*
    • Re: koki alulu

      to sem přesně čekala že to bude nějaká ubožačka co si těma sprostejma slovama dokazuje to že je ¨drsná holčička¨... no at si to užije,jen je škoda že si to tu o ni nikdo nemysli,všem je jen pro smich
  • ..

    Takže za prvý ......mě je jedno že urážíte Jasona .....já mám na něj vlastní názor *3* za druhý.....snažím se studovat .....něco dokázat abych se mohla odstěhovat z tohohle zapadákova!!k amíkům!!!! A bejt zazobaná!!!!a užívat si života!!!!a mimochodem od čeho sou rozvody!!!a když už v tý ámošce budu ....tak proč nenavštívit jasona?tam je to zcela běžné *3* ...ale to se krávám jako vy nikdy nemůže stát .......vy radši budete kidat hnůj *1* ,nebo chodit...za pětku *1*....za třetí mé jméno mi vybrali rodiče....to méno mám ráda....a jinak bych se ani jmenovat nechtěla!!a příde mi fakt hnusný že zacházíte až takhle daleko!víš už to že si dáš přezdívku koki nebo lulu ...ježíš ty si fakt divná......!!!!....a za čtvrtý!!!je vidět že si osamocená ,nikdo tě nechce *1* a tak se snažíš zabavit tím že na internetu zbaběle nadáváš!!protože kdyby si neměla mindrák....že si sama a že tě nikdo nechce ...tohle nadávání by tě ani nenapadlo *3* na to by si ani neměla čas *1* ps:lulu a koki vím že ste jedna a ta táž osoba *1* a chci ti říct že absolutně neumíš skládat básničky víš kdyby to mělo hlavu a patu a rýmovalo by se to tak by mě to i naštvalo ale tomu co si napsala sem se ze srdce smála *1* *1* *1* *1*
  • grrrrrrrrr

    a ještě něco Ajka je hezké méno !!!!! ty máš co říkat " Lulu" jak uplnej teplouš a co teprv " koki" to je jak z Night clubu!!!! *1* *1* *1*
  • xxx

    misulinka89 moje slova se vsim z tebou souhlasim *3*
  • Jason Dohring

    Ahoj všem,.taky se mi hrozně líbí jason dohring a nesouhlasim že je rypouš nebo co tu psali,vy asi nevíte co to slovo znamená,jo a příde mi hnusný tvrdit že ajka je hnusný méno!!!!tomu kdo to psal asi nedošlo že se tak menuje další část národa *1*a přitom koki je jak slepice tak fakt nevim kdo má trapný méno nebo přezdívku ale koki,lulu opravdu ste mě pobavili,a já myslela že takový krávi sou jenom u nás na škole,to je asi druh nějaký mentality *9* ....... *1*
  • trapný,trapný,trapný

    takže holky *1* všichni kdo tu tak ....sprostě mluvíte ......nelíbí se vám jason ......proč sem vůbec lezete?????a jak se můžete koukat na seriál a nelíbí se vám žádný z hlavních herců .......vy to asi v hlavičkách máte hodně pomotaný...jo a mimochodem......stim že koukáte na český trapárny ...mám pravdu *1* ...víte pro pravdu se člověk zlobí.......ale no jo vždyt ti čeští herci sou tak..tak ...sexy *1* .......a nevim proč se nám tu snažíte vnutit že je jason nějaká zrůda...dyt to je jenom na nás ...kdo bude náš oblíbený herec....nebo ne???mám se řídit podle nějaký koki nebo lulu????já mám podle vás trapný jméno ???chtěla bych vědět jak se menujete vy!!nebo spíš ty !!taková eva ,jana ,PAVLA!!!!,iveta,ingrit,alena atd....vždyt to sou krásný český jména ale ty máš asi hlavičku pomotanou.....víš je plno jinech seriálů a seriálovejch postav....běž se podívat na jiný blogy tam holky šílej tisíckrát víc než tady například po Boreanazovi nebo jo spike ten by stál za hřích ......víš přídeš mi jako nějaká stará pana kterou nikdo nechce a tak anonymně z ničeho nic uráží lidi na netu......upřímně lituju všech co tě znaj podle toho co píšeš kvůli takový blbosti nadáváš jak utržená ....to asi nadáváš každýmu......hele na tohle sou dobří psychouši.......mno a vzkaz rpo ostatní co tu ještě nadávají......asi máte nudnej život.......tak se jako koki a lulu snažíte nadávat ostatním....no dobrý ale nám nezbývá nic jinýho než se *1* *1* zasmát *15*
  • jason dohring

    co má bejt zas jako tohle?naky dve dilinky si tu hrajou na moc důležité!hele holky koumu tohle jako cpete?proč si radši nenajdete kamarády a nenadáváte jim?tady to nikoho nezajímá, ty vaše komplexy!je to ubohý a trapný!nás to nezajímá!je mi vás fakt líto!!nikdo vás nemá rád, tak tu ste furt a buzerujete!to je ale život na hovno!a už se těším na vaši odpověď, aspoň se projeví opět ta vaše skvělá inteligence!!!!no tak šup!co chytrýho z vás zas vyleze!!!fakt odpal jako!!!!
  • juchuu

    včera sem ho viděla v odloženejch připadech, a předtim ve veronice kterou sleduju každej den a řekla bych že umí hrát fakt dobře, jak všichni píšete že je krásnej a tak tak já bych ani neřekla že je nějak hrozně krásnej,celkem hezkej je ale myslim že to že je tak oblíbenej přesto že role kterou ve veronice hraje neni nijak moc kladná, zpusobuje hlavně jeho veliký charisma který z něj když hraje uplně sálá.....četla sem s nim pár rozhovoru a myslim že je i chytrej,což se bohužel o většině seriálovejch herců řict nedá ...jo a znám super stránky k veronice mars, je tam i napsaný co se v jaký epizodě stalo,tak jestli chcete pisněte na mail a já vám pošlu odkaz... *3*
    • Re: juchuu

      ted mi došlo že sem sem ten mail nenapsala tak ho tu máte ted
  • Jason Dohring

    To co tu píše koki nebo lulu je dost nadnesený chtěla bych vidět ji...... *1* .....jason je nejen krásnej ...možná že někomu nepříde ale rozhodně neni ošklivej ... má úžasný charisma *5* je božskej ...má osobitej styl hraní.....to co tu píše koki nebo lulu ......příde mi že nemají vkus .....myslím na filmy ..v tomhle případě seriály....už vidim jak se dívaj na nějaký český trapárny *1* ......Seriál Veronica Mars je hodně populární a to hlavně v americe .....má dost dobrý hodnocení od kritiků .....myslím že v tomhle případě je tzo nemístný *3*
    • Re: Jason Dohring

      holky snad neni pořeba se hádat kvuli takovejm kravinám ne? vždyt řešení je jednoduchý, komu se jason nelíbí koukat na něj nemusí(pak teda ale nechápu co dělá na jeho profilu,ale to je detail) komu se libi at se kouká, každej má právo na svůj názor a rozohodně to neni duvod k tomu aby ste tu na sebe měli sprostý narážky, rozhodně to neni o vkusu někoho z vás, protože o vkusu tu nemuže byt řeč,někomu se prostě libi a někomu ne, to je normální tak nechápu proč kvuli tomu takový sceny!! hodtě se do klidu *5* (jo a to že tu hádáte že jason je hezčí než vy je uplná pitomost jak se dá srovnávat vzhed kluka s vzhledem holky?
      • Re: Re: Jason Dohring

        ja sem chodim na jeho profil,protoze se bavim kecma nekterej holek a nic ti neni do toho jestli se hadame nebo ne *13* *13* *13*
  • jason

    je to ten nejosklivejsi chlap co jsem kdy videla,je tak hnusnej a ve veronice mars je jako debilllllll

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit