Přejít na výpis diskuzí

Jason Dohring

OSOBNOST 16.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veronica mars

    ahojky jak se máte...koukám že se tu nějaká holka či holky.....snaží dokázat že už sou velký *3* ....no nic dopřejme jim to *1* .Já sem se právě dodívala na první díl třetí řady veronici mars !!a fakt hustý...škoda že nova nenakoupila další díly.
    • Re: veronica mars

      A KOMU TO CPES? *3* *13* *5*
      • Re: Re: veronica mars

        no tobě určitě ne ......ale jak je vidět tak tě to zajímá když na to reaguješ...ty velká holko *1*
        • Re: Re: Re: veronica mars

          A kde si sehnala treti radu...? *7*
  • gool!!!

    *1* *1* *1* no to sem přesně plánovala !!díky!!!!!!!lulu koková!!!!!díky!!!!!skočila si mi přesně na špek sem ráda!!že tě seru!!! *1* *1* to je ta nejlepší zpráva jak ty na nás tak mi na tebe *1* *1* měj se hezky a utop se v těch tvejch sprostárnách!!já dosáhla čeho sem chtěla *1* ps:proč píšeš za mě to si klesla tak hluboko!! *1* *1* SBOHEM TY BLBKO *1* *1*
  • omluva

    Omlouvám se všem za to jak mluvíme my za to nemůžeme sme blbý od přírody *9*
  • Hnusnej rypous

    Ahoj Jasoni!!! *3* *1* *8* *15*
  • Petice!!

    Prosím všechny kdo nesouhlasí s koki a lulu at napíší!!!!......KIŠUDIŠU!!!... ...věřte!!!fungujeto!!!!v dávných časech to působilo na démony *16* ..................věřte mi !!! *4* a nezapomente kišudišu!!!!!
  • .........

    pavlo!!bych se za tebe stiděla !!potom co tu předvádíš *9*
  • duncan

    a duncan se vam nelibi takovej sexy chlap jeho prezdivka je teddy bear *14*
  • ....

    no sorry ale ne nejasný *1* ..ježíš to je fakt ..... *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*.........alo jo pokračuj mě to baví koukám .....že můžu bejt ráda že se spolu už neba *1*
  • paaaaa

    tak já vám oznamuju že už sem psát nebudu,ne proto že by mě nějak rozhodilo co tu pišete, ale pro to že muj život je asi obsahlejši než koki či lulu a nemám tolik času se tu hadat s holkama co maj v jednom kuse nějaký pubertální výroky se snahou zvíšit si ego, kdyby semnou chtěl nikdo normálně mluvit jako inteligentni lidi tak mi napište na icq 313549276 a ostatnim ahoj...a spešl vzkaz pro koki, lulu a všechny jim podobný: měli by ste se vzpamatovat i vy máte na víc tu okecávat sprostě všechny příspěvky....držim vám palce aby ste se z ty puberty brzo dostaly..
  • ubozacky

    Bože nechapu že to koki a lulu porad baví dávno víme že seš to ty pavlo a upřímně divim se že seš tak hloupa a myslíš si ze kdyš tady budeš pomlouvat Jasona že nás tim naštveš je pravda že s toho máme srandu protože já sem nikdy neviděla nikoho ubožejšího než si ty! Když sem píšeš ty sprostarny jenom tim dokazuješ svoji ubohost!!!!!!!!!!!!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit