Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lissa12

    ?!

    Je ktásnej je to ten nejkrásnější člověk na světě kterýho jsem kdy viděl MILUJU HOOOOO!!!:-* *14*
    • ?!

      No hezkej je ...pekne zpiva..ale nejkrasnejsi na cellim svete no newim no *7*
  • <333

    Ten nejužasnější <333 Znát tě osobně tak jsem ten nejšťastnější člověk na světě O:-) Skvělý texty, skvělej hlas, skvělá hudba, skvělej a krásnej tyyy <33 *14*
  • mikinka

    jayk3m ma moc pekny pisniccky vdycky kdyz jsem smutna tak posloucham jeho pisne ale hlavne nej vic alanise a tvuj sen to jsou mrte pisne
  • maltinqa

    MG...

    Ha on pstě nmejwíc..a newíte někdo jakej de**l dal na tuhlawní fotku tu hnusnou nakterýý wubec neni on??×((
  • jijisek

    songy

    ahoj lidičky....schánim všechny songy v mp3 od Jayk3Ma...je prostě úúúúžasnej!!!:****....prosím kdo máte jakékoliv songy od něho posílejte na jijisek@seznam.cz...moc moc děkuji *14* *14* *4* *15*
  • Lowe

    je to nej kluk kterýho znám..xD....loweeeeeeeeee *14*
    • lusicek

      Re: Lowe

      Tak to bych se stebou možná hádala
  • nikusatko3

    Mir3CZ3k

    ahojky...Mirek je sqelej raper a nejen to....je sním sranda.... někdy je sice depresivní , ale to neplatí u jeho přátel... fakt ho mám moc ráda a přirostl mi k srdci...<3 *14*
  • oN

    Milujuuuu on jeho songy ty nej:-)chci ho vidět na živooo můj sem..on nejlepší kluk co znám zbaštim hooo xD *14*
    • lusicek

      Re: oN

      souhlas až na to že nesnášim ty pipky co říkaj že je to nejlepší kluk OK beru když snim někdo kecal na koncíku ale jinak ne jinak je to jen nejlepší raper a nejhezčí kluk
      • Re: Re: oN

        nejlepší není ani v nejmenším ... je jen další raper kterej se zatím snaží repovat i když v některých chvílích mám pocit že je chlapec uplně jinde .... třeba to jednou někam dotáhne *4* *4*
        • Re: Re: Re: oN

          treba to teda nee on to urcite nekam dotahne je proste bozi!!! *4*
          • Re: Re: Re: Re: oN

            on je nejlepsi a nejuzanejsi kluk na svete *3* a chtela by sem ho nkdy vydet nAzivo!!!!on je bozii!!!!!! a je nejlepsi *14* *14* *14*
  • Jayk3M

    Ahoj, Jayka mám moc ráda a je upa dokonalej! Jestli se o něm chceš dozvědět víc, klikni na:
    www.zacefronvanessahudgens.blo g.cz
    *3*
    • Re: Jayk3M

      Souhlasím .. je dokonalej *14* :))
  • oficialn stránky

    ahoj... on je uplně bestovej... a jeho oficiální stránky... jayk3m.ic.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší