Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jensen Ackles (dean) je úžasnej, hezkej a libi se mi jeho postava v lovci důchů. IIIIIII LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Jensen

    jsi uzasny herec a hrajes moc krasnyho herce dean a jsi pro me nej. a miluju te jsi krasny a kdyz tak jsem cikanka a miluju te zlatooo *1* *1* *4* *14* *4* *15* *8* *9* *3*
  • Lovci duchů

    Je to boží herec a šíleně jsem si ho zamilovala v roli Deana v Lovcích duchů :)
  • Alpha Male Madness

    podpořte Jensena v Alpha Male Madness
    http://uk.eonline.com/uberblog/wa tch_with_kristin/b234309_alpha_male _madness_final_four_face_off.html
    *14*
  • ?

    on má mimčo ???
  • sabulinkaaa

    Božíí Jensen :-**

    Trošinku pozdě no, :-DD ale vše nej nej a nej k narozkám. I LOVE YOU !! hrozně mooooc ho milujůůů je božíí :-))
  • kordelie

    jensen

    vše nejlepší....miluju tě jensene... <3 šílím z tebe
  • dra

    :-)

    všechno nejlepšííííí
  • Dokonalost!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší ti přeji...I<3YOU..nejlepsi herec ktery muze bejt,nejkrasnejsí,nejvíc miluju nema ani jednu chybičku..proste je dokonalej *14* *14* Jeste jedno vše NEJ...dokonalost Lovci duchu
  • zdenicka001

    BEST!!

    Nejlepší hrec, který existuje!!! Já ho prostě miluju!! Je naprosto skvělej a naprosto krásnej!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zdenicka001

    Narozky!!

    Vše nej k narozeninám!!!!! Love you!!! *14* *14* *14*
  • tatkova

    Narozeniny

    Všechno Nejlepší k narozeninám. *14* *8*
  • i_love_big_time_rush

    Re: Jensen

    *do pátku
  • i_love_big_time_rush

    Jensen

    On je prostě boží herec oni davájí na axn černýho anděla od pondělí do neděle v 18:00 a já se vždycky moc těším že ho tam uvidím ze včerejší ho dílu jsem se musela smát Alec jede s max doručit balík a jak jsou u té brány a udělají oba prudkou zatáčku tak on s toho kola sletí to mě dostalo *1* *1*
  • sabulinkaaa

    Tak strašnáá podoba

    My ve škole (ve třídě) máme jednoho kluka a ten se mi hrozně mocinkyy líbí.A ten kluk je podobný Jensenovi hrozně moc, ty hlášky co říká no prostě je strašně moc hezkej jako Jensen. *14* *14*
  • marfi1977

    Re: údiv

    Tak takhle jsem seuž dlouho nepobavila! *1* *1*
    Zkus si o tom seriálu něco přečíst a hned zjistíš proč je to možný. *7*
  • údiv

    Zajímalo by mě, jak může herec narozený roku 1978 hrát ve filmu z roku 1965...
  • destiny

    Re: má dítě?

    Nevým o žádném dítěti. Pokud vím, tak zatím žádné nemá.
  • trisha01

    andrejo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    andrejo ty k+++++
  • trisha01

    Re: má dítě?

    Jo má. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit