Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jackieq

    Re: Tak do toho praštil.

    JJ hodně štěstííííí *3*

    Lidičky pokud chcete vidět ty dva spolu, myslim jako Jensena a jeho PANI *1* ve filmu, tak se jukněte na Ten Inch Hero, ale to určo všici víte - já jen že mě to (mile) překvapilo, když jsem zjistila, že tam hrají spolu *1*. Slušinká jim to! *1*
  • lucynkaaaa

    Autogram

    Ahojky lidi chtěla bych se zeptat jestli jste někdo nezkoušel posílat na ty adresy co jsou zde uvedené žádost o autogram. A jestli ano jestli byla odezva či nikoliv. Kdyby jste někdo mohl a měl zkušenost ozvěte se mi na e-mail :Losova.Lucie@seznam.cz. Díky moc. Jensen je nádhernej prostě boží. :-)
  • nej herec

    Jensen je krasny sexy herec s velkym hereckym talentem a se smyslem pro humor *1*
  • annieweny

    má dítě?

    má Jensen Ackles dítě nebo ne?
  • jiskra

    Re: Eye of the tiger

    *1* JJ, ten konec toho dílu je opravdu výbornej. *14*
  • sorry

    prepáčte, ale keď som skúšala ten link, tak to nešlo. Takže dajte si iba adresu
    http://www.fanpop.com

    a do vyhladávača si zadajte danneel&jensen
    a nájde to foto zo svadby okrem iného. ešte raz sorry za predchádzajúci príspevok *4*
  • svadba

    na tejto stránke na boku som našla nejaké foto z jeho svadby, je tam krásny

    http://www.fanpop.com/sp ots/danneel-and-jensen/images/45658 19/title/d-j-manip-3-photo
  • andreja1

    Re: ženatý??

    a sou na naetu nějaké fotky ze svatby??jsme žádné nemohla najít..tak sem dyžtak hodte nějaký odkaz ju??díky mocc *4*
  • ženatý??

    on se fakt oženil? :O to je strašné :D Johnny Depp do toho po dlouhé době praštil, Hayden Christensen se zasnoubil... všichni se mi tu ožení a žádní krasavci nezbydou :D Děs :D Ale přeju mu to ♥ :)
  • Alžběta

    je moc hezkej *3* *14* *13*
  • destiny

    Tak do toho praštil.

    Jensen Ackles do toho praštil se svou dlouholetou přítelkyní Danneel Harris. Stalo se tak tuto sobotu (to jest 15.5.2010) v Dallasu

    Přeju jim tímto hodně štěstí do společného života.
  • Jensen

    Nevíte jsetli má nějakou přítelkyni????
  • andreja1

    Re: Re: Re: Re: Re: Nejlepší herec

    jj snoubenku má..děti nemá...ale co jsem viděla fotky,tak každý rok měl jinou babu,ale s touhle už je asi 2 roky možná i víc... *9*
  • twilightgirl

    Happy birthday

    Happy B-day Jensen *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14*
  • Happy Birthday

    Vsechno nej k narozkam *14*
  • samlucy

    happy B-day

    ♥ všecičko nejjky ♥
  • andreinka

    Happy Birthday!

    Všechno nej Jensenovi =). *14*
  • anavi13

    Všechno nejlepší

    jen tak dál *4*
  • Vse nej!!!!

    Vse nej!!! at slouzi :)
  • Re: Nejlepší herec

    souhlasím *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit