Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: MOJE sluníčko nejsluníčkovatější!!!

    Se z toho nezblázni,vsadím se o co chceš
    žes ho naživo nikdy nepotkala tak tady nemel nesmysly!!!!! *8* *8* *8* *8* *16* *16*
  • perfomela

    Re: Re: Re: Re: Nejlepší herec

    on ma snoubenku? *7* napis pls jestli ma deti manzelku atd *3*
  • andreja1

    Re: Re: Re: Nejlepší herec

    Jj je užasnýý...sleduju supernatural..sice se pak dycky bojím...ale on mě za to stojí..nikde jinde bych ho asi neviděla..ale tu snoubenku by mět teda nemusel *9* žárlím *1*
  • soso

    Re: Re: Nejlepší herec

    Nie Jens nefajčii , noo kraaasne hra na gitaru a pekne spievaa, raad upratuje aj varí ,miluje svoju rodinu aj priatelov ,kks to je fakt chlap toto *1* *14*
  • andreja1

    Re: Nejlepší herec

    jj je fakt užasný a krásný.... *14* nějaké zajímavosti o něm nevíte?třeba jestli kouří nebo tak něco..
  • Nejlepší herec

    Je to pravý chlap, takových více! charismatický, hezky vypracovaný a hlavně vtipný jak čert. Nechápu, jaktože to není nejslavnější filmová hvězda, můj nej herec! *4*
  • Eye of the tiger

    Já toho chlapa prostě žeru! :) Nejlepší je jeho závěrečná scénka v Supernatural ve čvrté sérii na písničku Eye of the tiger :)) *14*
  • soso

    Re: nová role

    To kde si počula ?? *7*
  • lady_cullenqa

    Love You !!

    Já na něj přišla v seriálu Lovci duchů *5* A tak jsem si zjistila ho na osobnostech .. Je fakt vypracovanej *5* !! Krsánej .. v zajímavostech je že byl nejhezčím seriálovým hercem *5* !! Já ho žerůů *15* *14* *14* *14* *14* *14*
  • niki1

    nová role

    Jensen bude v residen evilu 4!!!!
  • tak tohle můžu ;-)

    Není to sice nejznámější, nejbohatší a ani fanynkama nejobletovanější chlap na světě, ale rozhodně je to zajímavý a charismatický chlap. Pro mě osobně je ale nej ;-) *14* *14* *14*
  • Re: nevíte?????

    čtvrtá série se dá stáhnout ale néé celá.4 série totiž ještě není celá natočená.
  • happy

    happy birthday jensen
  • Re: ....

    tak mám stáhlí už všechny sériie i díly až na 15 díl ze 4 série sice to mám s titulkama,ale neva je to bomba!!
  • nevíte?????

    nevíte někdo jestli se dá stáhnout už i 4 série s titulkama???všechny 3 už mám tak bych chtěla aji tu dík za odpověď
  • stbxc

    ahojky že v telce ještě nedávali 3. sérii? *7* *10* *3*
  • Re: anja

    v americe běží 4 série a jeto hustý .a další díl vyjde ve čtvrtek
  • andreja1

    Re: Re:lucka33

    máš icq?že bysme to nějak postupně poslali.pže já a stahování to teda nevím jak by to dopadlo.. *9* ale moc bych ty díle chtěla *14*
  • andreja1

    Re: Re: anja

    máš icq?že bysi mě postupně něco poslala?protože já a stahovat ěnco to teda nevím jak by to dopadlo.. *9* moc bych ty díle chtěla
  • Re: anja

    Supernatural vysílají zrovna CW *9* (každý čtvrtek ve 21:00) ale tady u nás by je měly dávat až příští rok *14* ale to nevím jitě, ale mužeš si všechny díly stáhnout přes torrent, já sem si tak stáhla všechny díly a je to super koukat na do pořad dokola *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit