Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jensen a Jared

    *14* *14* *14* Ano, já taky strašně miluju Jensena a Jareda... *14* *14* *14* Jsou naprosto úžasnííí !!! Nádherní, vtipní,prostě dokonalí... *4*
  • ilove

    oh tak tohot zlatého chalana herca strašne milujem je taký krásny zlatí ou a tie jeho oči tie zbožňujem mám 25 a herci sa mi takto páčili ked som mala 14 preto ma to prekvapilo ,že aj napriek mojmu veku sa správam ako pubertáčka jaj ,ale je úžasný a videá sú pekné ano *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1*
  • dakujeme

    soso děkuji za pěkně VIDEO *1*
  • Re: video

    a to tvoje video kde by som si ho mohla kuknut?????????
  • Re: no

    No to je čas za ktorý Dean zomre bože ja ho tak milujem ako taky krásny chlap nemá trvali vztah to nepochopim *14* *14*
  • Re: juj

    mám pro tebe dobrou správu zabko, Jensen nemá stálou přítelkyni. Tak že honem za ním!!!!!! *4* *5* *4* *5* *4* *5* *4*
  • juj

    Jé nej, nej krásnější, má ty nejkrásnější oči, které jsem kdy viděla, a vůbec celý je nádherný *14* *14* *14* nevíte jestli je zadaný?? *16* jako nic pro mě to je jasný, ale taky pro žádnou jinou *14*
  • no

    ano som si kukla peknučké videečko vážne som sa aj rosplakala *14* a tie čisla čo tam znamenaju???
  • Re: DESIRE126

    Všem co se bojí o Deana- Nebojte!!už jsem shlédla pár dílu z 3.serie a Dean je živ a zdráv.Jediný co můžu dodat je- zatím.Pokud vše pujde podle toho jak dopadla 2.serie moc času nezbývá, ale věřím, že se z toho dostane.Nechci říkat víc spoilerů.
  • video

    a ja som zaz našla krásne video zo Supernaturalu strašne krásna pesnička aj video určite si ho pozrite až do konca tuto http://www.youtube.com/watch?v=m_Cf MrGBnQs
  • DESIRE126

    to ešte nikto nevie či Dean zomre mi všetci teraz preživame strašné chvíle lebo nevieme či zomre ale všetci dúfame mi veríme že sa s toho niako dostane zatial ti viac povedat nemožem *9*
  • Milujem ho

    no nemám čo dodat uplne zo všetkými svami súhlasím ja už nemám čo viac dodat mohla by som o ňom písat celé celučičké hodiny strašne ho milujem ako aj dalších miliónov báb(chlapov) na tejto planéne on je skvely je nádherný prekrásny sexi zlatučký a ešte mám na srdci tisíce slov I LOVE JENSEN!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Dítě

    Jooo tak už vim,a docela sem si oddychla *3* i když ne,že bych mu děťátko nepřála,stejně ho jednou asi bude mít a určo z něj bude bezva taťka,ale takhle můžu ještě aspoň chvilki snít *15* Ten rozkošnej prcek,je jeho synovec *4*
  • Dítě

    Holky máte pravdu,Jensen je fakt krásnej.Prostě na něj ani nemám slov *14* *14* prostě neodolatelnej...jen bych se ještě chtěla zeptat,jestli někdo nevíte co je zač to miminko z té jedné fotky co tu je...jen doufám,že není jeho *15* ptz jesi jo,tak máme asi všichni po jakýchkoliv nadějích *9*
  • VIDEO

    Ahojtel idičky na Youtube je video v ktorom zomrie Sam a Dean sa za neho obetuje a nakonci toho videa tam bude ich otec a spolu zabijú toho démona, to dúfam znamená že Dean bude žiť, pozrite si ho rýchlo please:))))))))))))))) pretože Dean nemože zomrieť:((((((((((( to video : The Pains and Joys of the Finale of Supernatural
  • video

    No já si ho uplně zamilovala hlavně v Supernatural a hned sem si sehnala i Smallvile s ním.Teď jsem na něj dokonce udělala i video s příznačným názvem Sexy:-)Což on je
  • Re: soso

    ked ches tak mi napis na pokec necham ti tu mail a pokecame ak nie tak na icq: 373-548-757 :D *15* budem cakat *5*
  • Re: :)))

    pokial viem tak dvd sú všetky v angličtine v češtine ani slovenčine nejsú škoda *9* *5*
  • Re: jensen

    úplne s tebou súhlasím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *14* *14* *4* *4*
  • jensen

    *4*
    je fakt nadherny,proste z neho nemozem,takemu krasnemu muzovi by snad mali zakazat zit,ay som po nom nemusela kazdy den tuzit *14*
    tak ale vsetko s mierou *1* je v nom nieco co ma neuveritelne pritahuje *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit