Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • he is my life

    miluju ho je to muj celej zivot nemuzu si pomoct ale musim rict ze i tady v cesku jsou kluci kteri jsou mu i podobni. kdyz sem jeste chodila do skoly tak tam byl kluk z 9 tridy a byl mu strasne podobnej ze sem zacala milovat jeho ale bohuzel odesel a ja uz sem zase zavisla na jeremym i love you so much *14* *14*
    • Re: he is my life

      on je jak moje droga bez ktery nemuzu zit
  • ...

    mociii pěknej hošíík.... :-*
    • JÁ JÁ JENOM JÁ

      JÁ HO MIIIILLUUUJJUUUUU Je to takovej hezkej hošan a je roztomilej mam ho fakt v love seznamu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: JÁ JÁ JENOM JÁ

        Jeremy je úplně nejkrásnější a nejvíc sexy kluk na světě. A určitě jako všichni krásný kluci nosí slipy, ty jim slušej. Chtěla bych ho v nich vidět a ještě víc bez nich! Určitě má hodně velký péro. Na něm přece musí bejt všechno nejkrásnější a nejlepší!
  • misulinecka

    ×3

    Krasavec jeden ×D *14*
  • super kluk

    ahh takovej sladousek teda driv byl v petru panovi ae ted je skoro porat stejnej takze oki je to heskej kluk *14* *3* *4*
  • jursi-i-i-ik

    Jursi-i-i-ik

    ___________________________________ ___
    Taakze doufam,ze holky,co touzi Jeremymu siilene napsat,mu napisou a preji jim,aby obdrzely odpoved,ale taky si uvedomily,ze s vama,ani se mnou si Jeremy asi zadnou schuzku neda.. *3* *4* Jen,abyste potom nebyly silene zklamany,ze vam ani neodepsal,nebo neco jinyho..Tak se mejte vsichni,a budte rady za to co mate,mozna to neni vsechno,co mit muzete,ale ne kazdy ma to stesti,mit krasnyho kluka,aniz by to byl Jeremy,ja treba to stesti nemam,ale verim,ze jednou prijde,nekdy,kdy to budu nejmin cekat,jak se rika.. *1* Tak se teda znovu mejte,cawkii!!! *3*
  • jursi-i-i-ik

    Jursi-i-i-ik

    Jen se nad tim zamyslet,na svete je tolik kluku,co jsou pekni! *14* *1* Jinak tady pisete,jak zase nekdo keca,ze je v Americe apod... *1* Proc tomu neverit,ja jsem tedka taky v Americe-sice na Floride,coz je celkem daaaleko od Kalifornie,ale ani presto nijak netouzim za nim jet se podivat,je to prece jenom CLOVEK.. *3* Jinak by me treba zajimalo,jak se asi seznamil se svou holkou,pokud ne ve filmu,myslim si totiz,ze na verejnost asi moc nechodi,a jestli jj,tak asi s bandou bodyguardu,nebo jak se to pise.. *1* Ze by se naahodou potkali treba na bazene..? *1* No nvm nvm,ale vite co mi vadi..?Proc v Cr se taky nenatoci par filmiku? *9* UPRIMNE,kdyby se me nekdo zeptal na ceskej film,nenapadne me OPRAVDU nic jinyho,nez ty starodavny cernobily filmy..
  • jursi-i-i-ik

    ♥Jursi-i-i-ik♥

    Ahoojky lidii!!No tak si tady ctu diskuzi a taky sem celkove po delsi dobe na Jeremyho profilu,jen jsem si vsimla,ze se treba ptate a na Jeremyho kontakt,tak si dejte www.jeremysumpter.com a tak ma rubriku s kontaktem ;] Jinak holky,nehadejte se porad,opravdu,ja jeste pred rokem-dvouma,jsem do neho byla zamilovana,i kdyz jsem ho videla jen ve filmu apod..,ale taky na youtube,jeho royhovory apod..To uz prece neni napsany,co ma rikat,takovej proste je a myslim,ze je fajn..;] Jen si rikam-stoji vam to za to,abyste se porad hadaly kvuli JEDNOMU KLUKOVI NA SVETE,navic priznejme si to-kvuli klukovi,se kterym se asi nijak zvlast neseznamite,opravdu holky.. *7*
  • jeremy

    nejkrááásnějšíí :-*
  • smiley9

    je k sezrani

    je k sezrani fakt ze jo *14*
  • jeremy

    je krasnej až to je nebezpečný *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit