Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to snad ne

    TO JE PRISERNY ZA MESIC MA NAROZKY A BUDE MU 21 proboha to je hrozny *9* jak ten cas leti
  • HELP

    Ahojky, hele nevíte někdo v kolikátym díle kriminálky miami hrál?? Jestli to někdo víte tak to sem napište díky moooc
    • Re: HELP

      v 5 sezoně a 16 epizode *4*
  • alena-amberd

    miluju ho

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* on je ták krásnejjjjjjjjjjjjj *14*
    • kajuska4

      Re: miluju ho

      přesně *14* *14* *14* *14* *14* hlavně v Petrovi Panovi *3*
      • Re: Re: miluju ho

        jj *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • foto

    Dala jsem sem svoji nejoblíbenější fotku s Jeremym, je to ta s motýlama v rozích /tak doufám že se tady objeví/. Sice tam není jako blonďák ale jinak má andělsky krásnej obličej a pěknou pusinku. Je to krásnej anděl a šukézní kunďák!
  • popletene datumy

    jenom jsem chtela upozornit na nesrovnalosti ve filmografii. nesedi tam totiz datumy. sice nevim, kdy byl ktery film natoceny, ale logicky nemohl Jeremy natocit Kriminalku Miami pred Peterem Panem, jelikoz v CSI Miami je Jeremy uz velkej hoch (ma tam pletky s matkou sve pritelkyne a bylo by ponekud nestardadni, kdyby byl do teto role obsazen nekdo komu jeste nebylo 13, to je totiz vek kdy natocil Petera Pana)
    *3*
    • Re: popletene datumy

      mas pravdu ty datumi vubec nesedi *5*
    • Re: popletene datumy

      toho si nevsimej ono je tam i vic filmu ktere jsou blbe jako treba Friday night lights nebo calvin marshall atd takze to je jedno *4* *3*
    • stember

      Re: popletene datumy

      nene když se točil petr pan tak mu bylo 15 *13*
      • Re: Re: popletene datumy

        mas pravdu ale je pravda ze petra pana tocil jeste ve 14 protoze kdyz se podivas na interview s jeremym z prosince roku 2003 tak tam rika ze je mu 14 ale uz se blizil k 15 (vzdyt pak mel narozky hned za 2 mesice) *4*
  • ............

    Nejlepsi film jeho.....petr pan ja jsem ho videla asi 20krat a i ted ho mam pustenej jsem na nej zavisla *14* *14*
  • román

    Když na něj tolik myslíte, zkuste o něm napsat román. Fantazii se meze nekladou. Mě to vždycky pomáhá když je mi nanic z pocitu nedosažitelnosti mé touhy.
  • OMG

    I LOVE YOU AND I´M SORRY WHAT I WROTE I REALLY LOVE YOU *9* *9* *9* *9* I KNOW HE WILL NEVER READ IT BUT I´M SORRY *9* *9* *9* *9* I´M CRYING FOR THAT *9*
  • kolik je mi let

    já na diskuzi johnnyho deppa nechodím jen vím že tam jedna holka co se jmenuje theressa ale toje moje přezdívka tohle.jink se jmenuju česky terezie protože jsem se narodila v česku a je mi dvacet dva let. tu holku znám ona bydlí v americe kousek ode mě jsou prachatí jak nevím co.chtěla bych ýt jako ona zná se z hvězdama jako např johnny depp,brad pitt,keira knightley.atd.faakt jí to závidím...
    • Re: kolik je mi let

      a když mi byl rok přestěhovali jsme se do ameriky.to jsem nedopověděla *1*
  • jeremy

    pamatuju ještě jak byl malý mimčo.ten nám ale vyrostl *15* .jsem s ním chodila v americe do školky *1* .sranda s ním.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit