Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    no jo co dodat je rozkosnej *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • mulinka222

    Love

    LoWuJu Tě *14* You are my love *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • ty vole no to je sok

    lidi lidi nekde nekdo na jiny diskusi psal ze jeremy byl zatcenej za to ze delal se svym PRITELEM sex na plazi docela sila ne no ja z toho mam infarkt ale myslim ze to je kec
    • romy1

      Re: ty vole no to je sok

      Fakt? já si teš myslím že je to sex...ale pls nevíš na jaké diskusi to bylo?
    • Re: ty vole no to je sok

      Cožeeeee? To není pravda, že dělal sex s přítelem. I když mi vzhledově přijde jako nafoukanej kluk je bezva! Ale že by byl teplej? Nenenenene......... *9*
    • Re: ty vole no to je sok

      *8* *8* *8* *8* to cumim ale podle myho to je taky kec ja tomu neverim *4*
      • Re: Re: ty vole no to je sok

        je to kec vim to na 1000000000000000000 procent *4* *4*
  • i love you

    i love you i love you i love you *14* *14*
  • je dobrej

    Je dost hezkej *14*
    • chickuita

      Re: je dobrej

      Nádhernej,strašně moc krásnej kluk, *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • chickuita

        Re: Re: je dobrej

        Nemiluju ho,ale líbí se mi a je to borec!
        • Re: Re: Re: je dobrej

          ja jo strasne moc *14* *14* *14* *14*
    • Re: je dobrej

      ten je naaaaadhernej stasne ho miluju *14* *14* *14*
  • je nadhernej

    je to nejkrasnejsi kluk ktereho znam je fakt krasnej uplne nadhernej miluju ho *14* *14* *14*
    • Re: je nadhernej

      Jj, Je nádhernej a v Petrovi Panovi byl okouzlující! Ale o holky v čr by asi fakt nestál. Ten už určo holku má. *9* Jinak je bezva herec!!!! *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: je nadhernej

        ach jo!!kezby to tak slo nevyrust a litat to by bylo fakt super:)(: toho petra pana zahral fakt úúzasne docela ty vendy zavidim!!taky byhc si s nim chtela zahrat :D jenze jemu je uz dvacet dospelak.....!!!To je teda smula!!!ten film si muzu poustet furt a vzdycky me bavi njn je to fakt skvelej herec...:))a hlavne nejkrasnejsi kluk kteryho jsem potkala!!!ja ho miluju!! *14* *14* *14* *14* ale mas pravdu ze toho chce tolik holek v Amikove ze nebude jezdit az do ceska.. Achjo on je taak bozi a hlavne kdyz mu bylo tech 14 v Petrovi panovi!!!
        • Re: Re: Re: je nadhernej

          mno jo je fakt božíííí *3* jenom škoda zhe je mu uzh 20 :/ ch jo mno co se dá dělat každej stárnem ale v to Petru Panovi byl nej ale konec byl trošku smutnej
  • znate?

    znare od jeremyho film cyber seduction his secret life to je husty a lidi otazka mate nekdo stahnuty z internetu film the sasquatch dumpling gang? jestli nekdo jo prosim napisete mi sem adresu kde ste ho stahli thanks *4* *3*
    • Re: znate?

      musis to stahnout na osm částí z rapidsharu, pak to vyextrahovat do avi a na titulky.com stahnout cesky titulky *3*
  • s rachel-hurd wood

    lidi prosim vas nevite jestli jeremy fakt chodil s rachel nebo s emma watson please napiste mi to sem kdo to vi thanks *7*
  • jeremy is beautiful

    jeremy je strasne krasnej kluk i to je slaby slovo. Lidi vyte jak ma jeremy e-mail nevite jestli je platny *7* ne ze bych mu chtela psat ale tak trochu me to zajima *4*
  • hobelka

    dotaz

    mužu se zeptat proč mu píšete blahopřání to si jako myslíte že to bude číst nebo co? *7*
    • Re: dotaz

      no dyk ja to taky nechapu jako nic proti lidi ja ho taky miluju ale on to podle miho necte *15*
      • Re: Re: dotaz

        mas uplnou pravdu!!!! ale je moc hezkej
        *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4*
        • Re: Re: Re: dotaz

          ten je primo nadhernej ja kdybych mohla hned bych s nim chodila *14*
          • Re: Re: Re: Re: dotaz

            nejak tak!! *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit