Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je prostě nadhernej kluk

    je proste nadhernej *14* *14*
  • bzzzmbzzm94

    icq.:D

    hele proberte se děvčata.. sice určo má icq, ale maj ho jen jeho přátele, který ho nikomu nedaj, tak tohle určo nebude jeho *5* nedělejte tu ze sebe.. no o holku v čr by stejně nejspíš nestál *9* ale slaďouš je to, to jo no *14* raději se poohlídněte ve vašem okolí, já to tak udělala a teď sem happy *14* zkuste to takyy.. radši =P
  • martas28

    *muhehe*

    jo Jeremý má možna ajsko ale nikdo ho nema a na nejaky holky cizi ani nema čas *9* *9* *8*
  • zuzyk15

    jeremy

    no asi máte pravdu..je furt nepřihlašenej an ajsku..ale znám i na nej ..adresu na myspace.ale tam taky mi nepíše..a ps.je to i všechno tam psany a aj..trva mi stovky let.,.než to rozluštim všechno..jeho stranka..je myspace.com/jeremysumpter.officiall y.cz.
    snad to píšu dobře..jestli ne..tak top zkopčim.a vložim to sem..pravý..já už si ho nepamatuju..ale asi vám tam neodepíše.me taky ne!!
  • vodka-s-dzusem

    síma =*

    jj..i kdyby se vám online ukázal pochybuju že je to von..a jestli jo stejně neodepíše.. x))
    ale je fakt šukézní* =0*
    HLavně ten jeho úsměv a ty oči.. =c*
    sežrala bych ho! ;)
    upa moc slaďouš thoto ;))
    a holky..žijte realitou takle hezký kluci sou i u nás v ČR! x)..teda tam kde bydlim já jo..nezamilovávejte se do jeho vzhledu.. =c*
    • přesně máš pravdu milovala sem ho ale ted vim ze ho nikdy nepotkám



      začátek na straně:8
  • WTF?

    To si snad děláte srandu *1* Řekněte mi, jak může někdo věřit takovýmu kváku *5* Náhodou jsem sem zalezla a jediné, co mě napadá, je to, že kdyby blbost kvetla, tak nadpoloviční většina tady bude obrostlá kytičkama *1* Těžký to život pubertálních dívek *5*
  • 4baruska4

    jeremy

    a můžete mi holky říct, kde jste to icq na něj vzaly??? já ho mám a vůbec na něj nechodí
  • milujuu

    on je tak upe kraaasnej sladkej ten jeho usměv mě dycky dostane upe ho miluju je k sežrání je upe nejlepčejší muck forever!!!! *14* *14* *14* *14*
  • zuzyk15

    zvu vás!!

    podte na x chat.udelala se tam o nem mistnost..mužeme v klidku pokecat!!kdo chcete tak na x chat a volný čas >>>jeremy sumpter.dekuju!!Udeláte mi radost
  • zuzyk15

    hloupost

    nn..je tu určite jeho ajsko.holky veřte mi!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit