Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blbost

    To nevíte, že to ICQ není jeho? Vždyť si to jen někdo vymyslel...
  • zuzyk15

    lonely

    sem fakt smutna..furt nic a nic.nepiše..neni tu.nic..asi mam depku *9* *9*
  • zuzyk15

    jereminek

    ach.jo..furt je ofine..asi už se dneska na ajsku neukáže,.no škoda *9* *9*
    • Re: jereminek

      ahjo prosím mocky mohla bys mi dát to icq???budu moc ráda *4*
      • zuzyk15

        Re: Re: jereminek

        no.stejnak je pořád ofine
        • Re: Re: Re: jereminek

          plísky mooooc plísky
          • Re: Re: Re: Re: jereminek

            CAO.JA SAM ANA-MARIJA.PIŠEM TI ZBOG TOGA ŠTO MI JE FRENDICA ZATRESKANA U TEBE,JAKO SI JOJ SLADAK I LIJEP.SORRY NA SMETNJI
  • zuzyk15

    pomoc

    nevite nekdo proč neni na ajksu,? *9* *9*
    • hihi

      tady dneska nekdo koukal na petra pana *1*
  • film

    Je to boží*4* ,krásnej má krásný oči jediný co nechápu že mi to všechno došlo až dnes po zhlédnutí báječného filmu ve kterém hraje ještě báječnější herec. *5*
    • Re: film

      taky s tebou souuhlasim
    • Re: film

      Tak to jsme na tom asi stejně...
  • zuzyk15

    b oy

    je to upe boží kluk..petr pan je jeho moc skvela zahrana a ztvarnena role..je moc peknej .a. strašne romantickej ten konec..má moc peknej kukuč..strašne hezkej kluk..jen me mrzi že neodepisuje na ajsko.a má bílou kytku.snmad do te doby..se ukáže online..přeju si to!!
    *5*
    • Re: b oy

      Ahojky,hele právě sem četla tvůj komentář a koukám,že ty máš Jeremyho icq .. byla bys tak hodná PROSÍM a dala bys mi plsky moots to icq .. taky bych mu chtěla napsat .. jesli budeš tak hodná a pošleš mi ho .. tak prosím na tenhle e-mail : Baruska.777@seznam.cz
      Předem moots děkuju ( i když mi ho nepošleš tak stejnak díky ) *4*
  • souhlasím

    Dneska mi konečně došlo,jak skvělej týpek tohle je!!!A taky jsem přišla na 1 výhodu-bude mě to motivovat k věnování se Anglickému jazyku(to jako kdybych ho někdy potkala,což je nemožný)
    Zdravím všechny faninky,mějte se hezky!!!
  • Jeremy Sumpter

    Je náádhernej .. úpe kráásnej .. prostě nejhezčí kluk kerýho sem viděla !! Toho musí chtít snad každá holka ...a záávidím tý co ho políbila v tom filmu Petr Pan ... chtěla bych bejt na jejím místě *14* *14*
  • ON..=*

    *14* KráSneJ..DokoNALej..teN USmEw tY oCi =* o Bosee=* škoDa že bydli až tak daleko.. *9* *14* Auwe nic nemeni na tom že je okouzlujiici..kdyby mel nekdo na nej kontakt urco mi ho poslete pls *14* *3*
  • zuzyk15

    pls.!!help

    hojka..lidi..má tu nekdo ajsko na jeremi..z petra pana,?shanim už ho jak dlouho jak kreten.s prominutim a nemohu ho najit.moc bych mu chtela napsat..kdokoli ho má až se mi ozve na ajsko.388993247.byla bych moc rada!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit