Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuzyk15

    jereminek

    souhlasim z tebou beruško.je fakt peknej to kluk..ale je z anglie..a ted se jí učim ale moc mi nejde..a neveřim ani moc.že se nekdy do kalifornie nebo kde bydli dostanu.. *9* *9* *9* a byla bych fakt mala pravdepodobnost že bych tam zrovna jeho potkala *8*
    • baruska-beruska

      Re: jereminek

      To dekujii!!Jj z Californie,a ta je moc daleko..Malo Komu se podari ho videt*9*ae kdyz ta moznost prijde tk proc ji nevyuziit!!! *7* Bylo by to sqele a navic by sme meli tu moznost ho videt...ae o tom si muzem nechat zdat..A jak to tk vezmes tk by si tech hercu,zpevaku atd chtela videt vic a ne jen Jeremiho!!
      • zuzyk15

        Re: Re: jereminek

        napsala sem ti to ajsko do vzkazu
      • zuzyk15

        Re: Re: jereminek

        jo to je pravda..já mám taky vic fanoušku.ale je to fakt hrozna dálka.sere mi to ale je mi to i lito *10* *9* .že fakt takovy hezci kluci..sou fakt hodne z daleka..ale on by za to asi i nestal se s nami zpřatelit.možná jo..ale kod ví??moc ani anglicky neumim *9*
        • baruska-beruska

          Re: Re: Re: jereminek

          jo je to hrozdna dalka...ae vse neni nemozne!! *3* to stim spratelenim o tom pochybuji!Ja tky neumim anglicky..a nic si z toho nedelam..sice me to taky nekdy sere..ae budu se to muset naucit kdyz chci vypadnou z CR!!Jo krasni sice sou daleko..ae i tady u nas sou pekni kluci..ae kdo hleda ten najde!!
          • zuzyk15

            Re: Re: Re: Re: jereminek

            no.to nejseš m,oc z blizka..jj.ostravu znám..to ju určo..me je sedmnact a tobe,?to by bylo pekne italie.škoda že si to odmitla..muj sen by bylo španelsko..tam to muže bejt zajimavy.já sem jinak ze sokolova.no uple jina strana republiky.a strašna dalka..a ty asi nec ani nemáš na jeremika vid?, *9*
            • baruska-beruska

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              Fakt? Tk to ti prejuu:)teda estli ces.. *7* pisni mi do vzkazuu..ju? a rovnou mi muzes dat tky tvoy icko. *4* *4*
            • zuzyk15

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              já to icko.už asi sehnala-.-ale tak určo je spravne..a mohu ti dat na me jestli chseš..a mužeme pokecat.jasne že jo.byla bych rada
            • baruska-beruska

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              tk drziiim palecky at to icko sezenes *3* ae hlavne to spravneee:)a estli joo tk kdyz tk posli *3* pokecame spolecne...ju?
            • zuzyk15

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              no to je jasny.no..nikdy to nevíš.psát tu mužou cokoliv..ale nemusi mit na nej to ajsko.to je fakt no..že nekdo ..si proste muže delat prdel.ale chtela bych ho sehnat.nevim jestli se mi to podaří
            • baruska-beruska

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              tk to nejsi jedina kdo by si snim chtel psat!! Znam spostu holek ktere ho cou!Vis rikat mohou ze maji jeho icko ae sama nws estli pisou pravdu..a navic nws estli to daji jeho spravne icko.. *7*
            • zuzyk15

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              no já sem o dva roky ml..on je 1989 a já 1991,víš co fakt by to nebylo špatny si s nim dopisovat..moc ráda bych to chtela..ale to bych musela vedet kde ho sehnat.sama nevim kde hledat..ale byla bych moc rada.tady pár hole kpsalo že ho maj..tak jednine je zkontaktovat *7* *7*
            • baruska-beruska

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              No mi je 19..stejne jako Jeremymu *3* je o neco starsii:D:D...Vice lidi mi rika ze sem blba a odmitla sem ji..ae co se da delat..snad bude i nejaka jina prilezitst.. *7* no ajsko na neho nemam..to opravdu ne,ae nebylo by to spatne.. *4* snad ho sezenes *3* Jo presne opacna strana Cr...
          • zuzyk15

            Re: Re: Re: Re: jereminek

            no tak ot máš pekny..a ty by si chtela bydlet v kalifornii??pekna budoucnost.no já nevim co ješte budu planovat po škole..a odkad seš??ale když pekny kluci ..říkáš tak to bude náká morava..páč tady.u nás jich moc neni..no des..tady je na to fakt smula.. *15* *15* ale pravim je jeremi moc peknej.fakt by to stalo za to.mit odkaz na jeho stranky a neco mu napsat..bych si to přeložila na odkazu pro google slovnik *14* *14*
            • baruska-beruska

              Re: Re: Re: Re: Re: jereminek

              No nerikam ze zrovna v Californii,ae hlavne pryc z CR!Ted sem mela moznost jet do Italie,ae odmitla sem ji!!JJ u nas je fest krasnych kluku!! Upe Samponcii..Ae i nekteri nejsou..ae na tom nezalezii:-) ja vim jake kamarady si mam vybirat!!No jinak sem z Ostravy *3* Tu znas..Ze?Kolik pk ti vubec je??No tn odkaz by byl sqelej!!!
  • baruska-beruska

    Dokonalost:*

    Je Skvělej!!A hlavne krasnej! *14* Ae holky..nikdy ho mit nebudete!!! Je uplne z jine zeme nez MY!.. Muzete se na neho max.divat v tv a nebo v casopise...ae ne ve skutecnosti..Mozna kdyz zajedete tm kde bydlii!!!Ae to se podarii malo komu...A mit ho nebudete..ponevac ma svoje holky ktere chce atd. Myslite si ze by si zacal s jednou z nas??Podivejte se na neho..jak vypada atd..proste on je NEKDO *14*
  • zuzyk15

    peknej sladoušek

    *8* je moc supera sladkej..dneska sem ho žrala v petru panovi *3*
  • babiiik

    wowwwww :-*

    jeee dneska sem ho viděla a je uplně nááádhernoučkej....chtěla bych ho vidět naživo *14* ten jeho usměv *9* ach j nadherny kluci sou straaašně daleko..
  • 4baruska4

    jeremy

    nejdokonalejší, nejúžasnější a nejkrásnější *14* *14* *14* *14* , já ho chci!!!!!! *14*
  • t3ris3q

    Jeremy Sumpter

    Woww.krásnej,dokonaleej:D:)
  • ...Nwm

    TwL..pRoČ mUsEj wŠiChNi HeZkÝ kLuCi BeJt SlAwNý TaKžE tIm PáDeM nEdOsTuPnÝ.. *7* ....Je PeKneJ ...aLe NeMá CeNu sE zAbEjWaT nĚkYm KoHo NiKdY nEbUdEtE mÍt..!!.HoLkY hLeDeJtE sI nĚkOhO jAkO jE oN..aLe DoStUpNýHo.. *3* *14*
  • časem...

    ...z těchhle řečí všichni vyrostete, taky to mám za sebou a už se tomu léta směju *1*
  • moulo...

    Tak pokud vím, J.S.hrál ve filmu mnohem, mnohem dřív, než někdo vůbec znal nějakýho Efrona... *5*
  • oblíbenkyně jménem Petřice Panice

    je nááádhernej, miluju ho! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit