Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kyrstyn

    Krávy pojebaný hnusny

    mno tag my si muzem delat co chcem ty si taky slinis nad kym chces *16* a nemusis sem list *9* *9* *9* *9*
  • hůůf planý poplach

    ahojky nedávno jsem tu psala že se oženil naštěstí jsem zjistila že to tak není hurááá *1*
  • terezzzka-

    Milovat? Co to je?

    No neřikam že se mi Jeremy nelíbí,,právě naopak líbí,,,ale vy co píšete "Miluju Tě!" ste vícerméně,,teda vlastně úplně mimo! Ty slova "Miluju Tě!" ztratili absolutně+ svuj význam,,,to neni cit to už je pouze slovo komerce,,,lidi s nim plítvali až ztratilo svoje kouzlo...proto nechápu jak ho můžete milovat,,jak vy tvrdíte,,,proto já jen říkám "ono je to vážně možný?" a vůbec Stojí si tu někdo za svym názorem? *9*
  • jeremy

    jeremy to je taka laska je bozi ma od neho nekdo icq at mi ho napise na email plosimky diky moc
  • Jeremy:)

    Miluji tě a vždycky budu *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14*
  • two-emo-princess

    Jsi ten nejkrásnější kluk na celém světě.Monička!! *4* *14*
    • Re: two-emo-princess

      miluji te Jeremi
      *4* *4* *4* *4* *14* *14*
  • anetqaa

    Jeremy:)

    je bozii krasnej:**
    • Re: Jeremy:)

      je boží ale nemyslim si že mužu říct že ho myluju vždyt ho ani neznam
      *15*
      • Re: Re: Jeremy:)

        Miluju je z měkkým I !!! A myslím si že sou i hezčí kluci!!! *13* *13* *13*
    • Re: Jeremy:)

      Jestli má někdo kontakt na Jeremyho prosím pošli na kitten999@seznam.cz! děkuju
      *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • JEREMYS

    Ach ten JEREMY *4* to je andílek škoda že mu je 19 *9* ale jinak je boží že jo kdo chce naněj icq tak at napise na icq 450-341-890 ja vam ho dam ale neco za neco ale nekomu ho dam za dara zdrc uz mizim tak kdo chce to icq tak at napise na icq 450-341-890 diky cuzz *3*
  • 19....ach jo...

    ach jo, škoda že je remík tak starej *14* *9* *9* *14*
  • Jeremy

    ze je Remy boží ???????? *14* *14* *4* *14* *14*
    • Re: Jeremy

      njn *3* ae co nadelas no....*9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit