Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blbost

    Podívejte vždyt toho kluka ani neznáte!!Chápete ty filmy jsou udělané speciálníma kamerama které mají různé filtry zpruhlednení obrazu a navíc jsou namalovaní to by v takovém filmu byl hezký každý.OPRAVDU v americe kde je hollywood tak tam se už nerozeznávají herci pěkní a škaredí ale dobří a špatní umí možná dobře hrat ale takových kluků je milion jako je on.
    • Re: Blbost

      Vadí ti na tom něco, že se nam Jeremy líbí?? Víš já nejsem žádnej režisér abych ho hodnotila podle toho jestli má beďara na nose nebo ne! On má prostě charizma, které mu nikdo neveme. A i v tom filmu to de vidět...víš... já nechápu v tomhle případě o co se snažíš! *5*
      • Re: Re: Blbost

        O nic se nesnažím ale vlastně jo protože vy si tady myslíte jaký to neí dokonalý hezounek a jeho povaha.....vy vůbec nemůžete vědět jaký on je a jestli si myslíš že to poznáš z toho jak se chová ve filmu kde mu to tak režisér nařídil tak to se pleteš!!!! *13*
        • Re: Re: Re: Blbost

          ve filnu je náhodou poznat jakou má povahu protože nakej protiva by tohle zahrat nemoh *15* *16* *8*
        • Re: Re: Re: Blbost

          možná že nevíme jaký je, ale jak to můžeš vědět ty? ani ty ho neznáš a nic o něm nevíš, tak laskavě nesuď!! nedivím se že většina z vás má takové trapné názory, že je to hajzl jen kvůli jeho hezkému vzhledu. proč? protože jde vidět, že jste tak hloupé, že by se s vámi žádný hezký, vtipný a milý kluk (vážně existuje plno kluků kteří jsou krásní i milí a vtipní) nezahazoval, protože jste blbky, a tak si myslíte že takoví kluci nejsou, ale ono je to spíš tak, že se s vámi radši nechce bavit... hned byste o něm říkali že po vás jede a že je děvkař *9* je to směšné, ale je to tak i kdyby se s vámi jen chtěl skamarádit *1*
  • Prava leva

    EE Takze jak se vede??Jo chtela sem se ete zeptat jestli nekdo nevíte ve kterém městě Jeremy bydlí... *14*
    • Re: Prava leva

      ve Frenštátě pod Radhoštěm... stačilo yb trochu hledat... /o
      • Re: Re: Prava leva

        ee taagže... asi nebydlí v České republice cooo? Stačí vědět jenom jaké jsou města v ČR...... to sis asi s někym spletla!!paaaapaaaaaaaaaaaaaaa *3*
        • Re: Re: Re: Prava leva

          ne sranda, ale dybys hledala tak bys odpoved dostala driv nez dyz se zeptas
  • awa

    mám kamaráda kterej je mu strašně podobnej taky že mápřezdívku Petr Pan *4*
    • Re: awa

      ha..nechceš mi dát na něj ajsko???:) *1*
    • Re: awa

      ja mam rada jeremyho jako brachu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a chtela bych se snim sedkad ale ja vym ze on a si ne???????????????????????????????ch tela bych ho pozvat do kyna nebo on mne na nakej akcni film!!!!!!!!!!chtela bych jeho icq jestly vubec naky ma????????????????????????
    • Re: awa

      a tvoje icko je jake chceš na jeremyka icko? *7*
      • Re: Re: awa

        ja jo pls!!!!!! posli mi to na aisko 202 907 112

        diky moc
    • Re: awa

      ne Petr Pan ale jenom Pete ;)
  • HA

    Tagže aby bylo mezi nama jasno...Jeremy je muj a nigdo mi ho nebude brat...
    • Re: HA

      :D no jasny, ale bacha na tu devatenactiletou bloncku co s nim chodi *1*
      • Re: Re: HA

        No jistěěěě! Nový drb co? TYs je snad viděla bo co? *5*
        • Re: Re: Re: HA

          jistěže! stačilo by trochu hledat :))
          • Re: Re: Re: Re: HA

            Ty bydlíš v americe jo? HEZKÝÝ! Ale tohle ti zbaští akorát sousedka od vedle.... tag se nesnaž !!!!!!! *16* .
            • Re: Re: Re: Re: Re: HA

              víš, existují lidé kteří maj na to aby se z téhle díry jménem ČR mohli přestěhovat do Ameriky *5*
    • Re: HA

      no tak to teda ne *13* *13*
      • Re: Re: HA

        Tag to teda jo a tim to konci uz o tom nebudu diskutovat!JEREMY je muj a hotovo 20 *16*
      • Re: Re: HA

        tag to teda jo...a nemysli si ze ne... *5*
  • Co?

    hOLKY PROBERTE SE!! JAK MUŽETE MILOVAT NĚKOHO KOHO JSTE VIDĚLI JEN VE FILMU?? LÍBIT SE VÁM MUŽE, ALE MILOVAT HO NEMUŽETE, TO PAK NEVÍTE, CO TO SLOVO ZNAMENÁ!!!
    • cajushka

      Re: Co?

      Hele vykašli se na ty vypatlaný káči *3*, protože máš pravdu. Jeremy je fakt moc hezkej kluk a tak. Ale MILOVAT HO??!! Vždyť těm holkám co sem píšou může být tak nanejvýš 15...*15* Ty ví o lásce kulový... a mimochodem šukání není láska...*1* zasvěcení pochopí *1**4**15* tak si spokojeně žijte (ve snu) slečinky... *13* *3*
    • Re: Co?

      Milá drahá! Každý má svého idola,kterého může i milovat!!! A aj gdyžs tady napsala takovou kravinu si jako myslíš, že když řekneš nemiluj ho! Ž e ho přestanou ty jeho fanynky milovat? TAk to si na omylu! TY máš určitě taky nějakého oblíbence... tak nevim co tlačíš za kody! Sbohem!!!! *5*
      • Re: Re: Co?

        to mas pravdu *3*
  • jeremy muck muck

    jeremy je nejhezčí kluk a herec muck *14* *14*
  • lidi

    chováte se divně, fakt divně
    • Re: lidi

      Asi tak jak ty! Že?? Myslím, že sme na tom aj líp! Než ty! *5*
      • Re: Re: lidi

        presne devcatka ... sexydrobek ma pravdu *3*
    • Re: lidi

      moje řeč! *13*
  • Nebuťte blázni!!!

    mě se sice taky mega mooc jeremy libi ale už je mu 18 a uz to neni ten sladas kteryho jsme videli ve filmy ted si nejspis nekde v americe uziva za prachy z filmu nema smysl na pět ody stejně ho v zivote ani neuvidime(nazivo)!!! *3* *5*
    • Re: Nebuťte blázni!!!

      Jak to víš že ho neuvidíme naživo??!! já třeba jezdím do ameriky za babičkou!!!Jako já nwm jo ale gdyž thle řekneš , ty fanynky ho stejně budou mýt rady!!! TAk se tady nesnaž! *13*
    • Re: Nebuťte blázni!!!

      hm tak si to uži!
  • lenka

    ja jeremyho moc moc moc moc miluju i love you jeremy *4* *14* *4* *3*
    • Re: lenka

      MOJE SLOVA! *1* *1*
  • Musíte se hádat??

    Fakt nechápu proč se tady hádáte čí je nějaký kluk který žije někde v americe a který tady na nás uplně kašle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!se uklidněte a spadněte na zem!!vykašlete se tu na hádky čí je a čí není *13* prosím kašlete na něj
    • Re: Musíte se hádat??

      hey ne asi!!sou tmrdky vykrakane, mu sou uplne u prdele a ony si mysli ze kdyby je videl tak by jim libal nohy *1*
      • Re: Re: Musíte se hádat??

        Přesně tak!!!!máš pravdu kdyby je viděl tak by je možná tak akorát přehlédl. *1*
        • Re: Re: Re: Musíte se hádat??

          tak to neni pravda... kazdy ma idola a ma ho rad, i kdyz vime, ze nemame sanci, proste ho milujeme a tobe muze bejt jedno co si tady piseme, kdyz te nazajima jeremy tak se di bodnout!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit