Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • páááááááááááni

    pááááááááááááááááá áni vy jste se ale kvuli mym vtípkum malem upsali nebolej vas ruce vy jste taky borkyně to myslim fakt vidite nani tady nic sprostyho *4* *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: páááááááááááni

      Já nemluvila sprostě už jen proto, že jsem taky sabina *3* ale sem ráda, žes to myslela jako vtip, ikdyž blbej. to víš no, myslet to dopravdy, měa bys jít k psychyatrvi *15*
  • HOLKY

    NO A JAKEJ BYL JEŽEK A JEŠTĚ JEDNOU SORRY MI KMOŠKY MĚ ZNAJ ŽE MOJE VTÍPKY JSOU ZLÝ SPOSTÝ URÁEJÍCÍ ....JINAK TAKOVÁ NESEM JENOM KDYŽ VTIPKUJU *4* *3* *1* *15*
  • forum

    ahoj, kdo chodite na lide.cz muzete se pridat do fora jeremyho( http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=66623 ) ,pokud tam vsak nechodite doporucuji vam abyste zacli, pac je to tam príma :)) mozna si myslite ze tohle forum vam staci, ale tam je to lepsi :)) tak papa dekujem za kazdeho noveho clena *3* *4*
  • lidiii

    momentalne je jeremy na 19. miste v navstevnosti s 15000 lidi... jako to je celkem dost, ja nevedela ze je tak znamy :)), ale tos jakoze went je furt prvni
  • PF

    a koho to dámy milujete...obrázek kterej ste videli v televizi???saba ma pravdu meli byste se probrat...ikdyz za nim pojedete do usa stejne ho mit nikdy nebudete, on si muze vybirat z vyssich vrstev a ne nejaky poblazneny slepice z ceska ktery po nem silej...muze ho milovat pul sveta a jemu je to fuk...nemyslete sï hezci kluci sou vetsinou namysleny protoze to o sobe vedi...ale kdyz si sabini myslis ze zrovna ty ho dostanes, dej vedet az ho budes mit, ale pochybuju ze si te jen vsimne...pro nej neexistujes nato nezapomen kocicko...pa
    • Re: PF

      Souhlasím s tebou zuzo...taky nechapu proc to semka pišou,jak ho Milujou adt..jsou hodně trapný.Uznavám je moc pěknej,to předstírat nebudu.Ale holky proberte se!!On určitě není na typy šilených fanynek!!Já ho sice apsolutně neznám ale tohle si myslím sama za sebe!!Jen jednu věc vám holky řeknu proberte se!!!! *1*
    • Re: PF

      hm super ale ona si delala kozy tak zavri kundu... prvni si o nem neco zisti a pak sud, bo jedinej kdo je tu namyslenej ses ty *9* *1* *9*
      • Re: Re: PF

        ale ona má pravdu! prober se! mluvila si s nim někdy? vidělas ho alespoň, jak jde po ulici? nemáš tušení jakej je! třeba je to před novinářema ten nejsladší kluk pod sluncem, ale to znamená jenom jedno! velký nic!
        • Re: Re: Re: PF

          hm tak si to uzij ale me nezajimaj ty vety co vsichni furt omylaj dokola: je uplne krasnej, ale muze to bejt nevetsi hajzl pod sluncem. je to fakt trapny, pac spis ve skutecnosti neni hezkej nebo se spis sam sobe nelibi. ne kazdy je homous jako vy aby se libil sam sobe a navic podle chovani asi vidim jakou ma povahu ne *9*
          • Re: Re: Re: Re: PF

            Podle chování? tak to gratuluju, jestli seš vědma a vidíš mu do duše! to jak se chová na veřejnosti ti řekne asi tolik, jako když vidíš na nebi padat hvězdu a z toho usoudíš, že druhej den budou padat deštníky! je něco jinýho jak se chová na veřejnosti před kamerama a jak se chová k "tobě"! nedej bože, jestli si usoudila jeho chování podle toho, jak se chová ve filmu!!!
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              Jestli si to vzala takhle, ok. já jenom nechápu, jak ho může někdo tady soudit, když ho nezná... já ho taky neznám, jasně každý maj svý názory...
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              dyz chces: priznavam se, ze nemam co ric.. aji dyz mam, ale ty si myslis, ze sem jen naka blbka(ok, sem jen blbka), ktera tu mele nesmysly a ty jako borka nejvetsi uz mas vyhrano. hele pro me "TAK" je odpoved stejne jako "TAK nni žádná odpověď" pro tebe vetou. neumim se vyjadrovat, pokud si to nepochopila moje chyba, ale smysl to ma.
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              proč? protože sem nenapsala tečku? přiznej, že envíš, co máš říct!
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              yo? tak v to pripade neni"TAK nni žádná odpověď" zadna veta!
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              TAK nni žádná odpověď
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              prostě TAK *4* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              jak můžeš o někom něco vědět, a zároveň ho neznát?
            • Re: Re: Re: Re: Re: PF

              myslis si ze vedeni se nejak vyhrava nebo co ez mi gratulujes?! vim jakej je a vim jaka ses ty a klidne dal rikej ze si to jen myslim, ale ja vim sve :))
  • Pf!

    HOLKY CO MAGOŘÍTE?!?!? TO SI VÁŽNĚ MYSLÍTE, ŽE BUDE JEREMY VYBÍRAT SVOJÍ BUDOUCÍ HOLKU Z ČESKA? TO SI MYSLÍTE, ŽE MÁTE VÁŽNĚ TAKOVOU ŠANCI? PROBERTE SE! PO SVĚTĚ CHODÍ TOLIK KLUKŮ, KTERÝ O VÁS BUDOU MÍT ZÁJEM!PŘECE SE NEBUDETE SPOLÉHAT JENOM NA TO, ŽE SI VÁS JEDNOU NĚJAKEJ TIPAN Z USA ASPOŇ VŠIMNE! SOUHLASIM,ŽE JE FAKT HEZKEJ, ALE TAKOVEJCH PO SVĚTĚ CHODÍ! COPAK HO ZNÁTE? TŘEBA JE TO TEN NEJVĚTŠÍ HAJZL NA SVĚTĚ! NEMÁTE TUŠENÍ! SNĚTE O NĚM, ALE OTEVŘETE OČI!ON VÁM ZA TOHLE NESTOJÍ! RADŠI SE POOHLÍDNĚTE NĚKDE, KDE MÁTE ŠANCI!!! *3* *3*
    • Re: Pf!

      Ale fakt... Sába má pravdu.... mě se taky děsně líbí, je úpě rozkošnej, ale přiznejme si, že nemáme šanci.... mno.. šance je vždycky ale víte jak to myslim... *9*
  • JE SLADKEJ

    JE TO TEN NELKRÁSNĚJŠÍ KLUK.A MAME DOKONCE I STEJNÝ ZNAMENÍ.Myslim si že o něho mám velký PLUS.Aumim docela dobře anglicky.Nyní mi je asi za měsíc 14let a až mi bude 25let tak za ním pojedu do USA Kalifornie JSME PRO SEBE STVOŘENI PROTOŽE KDYŽ MNĚ BUDE 25 JEMU BUDE 30.....TAK A NYNÍ VY. JSTE JENOM HLOUPÝ SLEPICE ON PATŘÍ JENOM MNĚ JE TO JASNÝ DOUFÁM.......VY P..I *13* *5* *14* *14*
    • Re: JE SLADKEJ

      *16* *5* *15* mysliš že jeremy je tvuj ha to se myliš hnusko je tu tak 299 přispěvku a všichni ho mylulou *1* *3* i ja a vim že nemam šanci
  • milujuuu ho

    Jeremy je ten nejklááásnějšííí kluk...na celym světě..je tak moooc slaďoučkej...já ho prostě zbožňuju..a nejradši bych ho pusinkovala a objímala...škoda že se mi to nesplní...=´(...I LOVE YOU JEREMY!!!=-************..<333333 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ¨wendy

    hele holki už mám ne něho ICQ a píšu si s snim a když odchází tak dává smajlíka který dává pusu je tak rozkošnej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: ¨wendy

      no jasně to ti jako mame verit... kdybys ho mela tak bys ho sem dala. uh aha vlastne ty si postizena takze bys ho sem nedala ani kdybys ho mela. beztak mas velky hovno!
      • Re: Re: ¨wendy

        to si fakt myslíš, že to je on? to že ti poslal fotku nic neznamená, možná, kdybys ho viděla přes webku, ale ani to nemáš jistý... *3* *13*
    • Re: ¨wendy

      Ahoj.Napíšeš mi na něj to icq plsky.Kdyžtak sem nebo na e-mail snidalka@seznam.cz.Díky
  • e-mail,icq,skype..cokoli

    mate nekdo jeho icq?meil?skype....?plsky napiste na maelik snidalka@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit