Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I live in USA

    Iam him earned and is lovely*14*and you?I love Jeremy Sumpter.I live in USA.*3*I love you!Where live you?*14*
    • Re: I live in USA

      in your imagination when you mastrubate XD kiss me shit all sod
  • bara

    ahoj jsem ceska a pisu za klaren jemer madson koul to je jmeno jedny americanky aje se mnou prave ted u pocitace ale ma to hacek ona chodi s jemerym tak dekuje ze ma hezkyho kluka a prej at ji ho nepreberete *3* tak cu a vsechny vas jemery pzdravuje *5* *5* *5* *5*
    • Re: bara

      kdo ti to má věřit tak tam dej foto *16* *16* iiiiiiiiiiiiii llllllllllllllll oooooooooooooooo vvvvvvvvvvvvvv eeeeeeeeeeeeeeeee jeremy sumpter
      *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: bara

        tjn kdo ji to ma verit kdyz nema ani dukaz nebo neco
    • Re: bara

      at přijede do české rebubliky česká lípa brněnská 2585 prosim nebo mi sežen jeho podpis s fotkou dikes *1* *1* *3* máš to u mne
      napiš na email
  • Wendy

    je přenádher nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
    nejde napsat když jsem ve škole tak na něj furt musim myslet já se každýýý den na něj koukám *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1*
  • jeremy sumpter

    Nj Jeremy je kraaaaaaaaasnej! *14*
  • oprava

    *jeremyho.......................... ...*napiste
  • e-mail,icg,skype cokoli

    lidicky nemate nekdo jeremyhoé mail,icq,skype nebo cokoli jinyho?kdyz tak naúiste na snidalka@seznam.cz.diky
    • Re: e-mail,icg,skype cokoli

      moc strašně moc vás prosim jestli mate Jeremyho skype,icq,email pošlete mi ho prosím na lucineckas1 zavinač seznam.cz
  • povidkaa

    hoj lidi jery je roztomilej...pisu povidku na tema petr pan(zacinam psat). sice mam teprv uvod a ani nemam prvni dil, ale vzhledem k tomu ze ta diskuze jede tak to rikam predem...
    • Re: povidkaa

      kdo se chce podivat muze na eragon-povidky.blog.cz
  • nooa ?

    hele me je to jedno jsme s spolu o 2roky a tak si nech ty tvoje kecy na...!!ty kurvo!jinak je uplne nadhernej a ani mi nevadi ze je o 2roky starsi!ja uz ho i na vlastni oci videla!ja mam tetu v usa a on tam zrovna byl!takze pa *1* *14* *13*
    • Re: nooa ?

      mohla bych se zeptat kde bydlíš víš že bycom se skamarádily
    • Re: nooa ?

      a jak vypadá teda ted
      *3* *14* *1* *1* *1* taky ho miluju
    • Re: nooa ?

      to ma bejt jako na me?jestli jo tak si to strc nekam...!!! *16* *16*
  • užaužauža

    uplně mě šokovalo když sem se s Jeremym viděla osobně a ještě víc když sem s ním mluvila... *14* ...je úplně užaužaUŽASNEJ *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • oprava tří nej

    NEJkrásnější,NEJlepší,NEJnedo stupnější

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit