Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mail

    plsky nemáte někdo na Jeremyho e-mail??Pls o napište mi určo
  • nechteli byste...

    jo jeremy je moc pekny, ale co kdybyste po tom, co sem napisete svuj nazor na jeho roztomily ksichtik, treba o nem kecali normalne a ne jen porad vest monolog?? :))
  • miluju ho

    Já přímo zbožňuju a zen jeho úsměv je neodolatelnej :-* *14* *14*
  • Petr Pan

    on má ten nejkrásnější úsměv co jsem kdy viděla!!!!!!!!!on je hrozně moc a moc nádhernej,já z něj nemůžu,takový nádherný kluk *9* *14* *14* kéž bych byla ta wendy jak mu dala pusu *14* *14* *14* *14* miluju ho.!!!!!!!!!!
  • smutnááá

    achjo....pořád se nemůžu zbavit myšlenky že petr pan je jen film *9* achjooo ale jinak petr pan-jeremy sumpter je fakt hezkej *14* a ten jeho sladkej úsměv *14* U LOVE YOOOOU JEREMY SUMPTER *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* pořád koukám z okna *1* ale nic *9* škoda....stejně je ale k sežrání *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Petr Pan

    Jeremy je ten nejhezčí kluk na světěěě!!!!!!!!!!úplně moc nádhernej!!!!!!!moc moc moc *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Wow - jinak nemám slov!

    Souhlasím naprosto se vším! Jeremy je tak nádhernej, až se člověku ani nechce věřit, že může pod sluncem "něco" tak dokonalýho existovat. Při Petru Panovi nedýchám...a pššt! shodly jsem se s kamarádkama na tom, že jsme všechny do jedný po tom filmu nechaly v noci otevřený okno...co kdyby! *3*
  • pro Wendy

    opravdový jméno wendy je rachel hurd-wood
    ale co já bych za to dala kdybych byla ta wendy ve filmu... *14* *14* *14* nemáte na jeremyho nekdo mailika? *7* nebo enco inyho?plsky napiste to sem...
  • Jeremy

    Jeremy je prostě sladkej *14*
  • Wendy

    to máš prevdu ale chtěla bych vědět jaký je opravdový jméno Wendy a životopis. Potom co vlastně byl pustěnej film pet pen tak od té doby si ho my holki pouštíme pořád dokola protože se nám Jeremy sumper moc moc líbí *14* *14* *14* *14* *14* na to že mu bylo 14 je krásnej *14* *14* *14* *14* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit