Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Peter Pan je prostě jednička

    Ty jo...potom co byl v telce Peter Pan tak se tu ta diskuse pěkně rozrostla,no ani se nedivím,já sem ten film sice viděla už tak po šestý ale když sem ho viděla poprvý tak sem jak z toho filmu tak z Jeremyho uplně nemohla,film je fakt super a jednu dobu sem si ho pouštěla pořád dokola a Jeremy,na to že je mu tam 14 je fakt mazanej*14* *3*
  • Jeremy

    Jeremy je fakt krásný klučina,miluju ten jeho krásný a neodolatelný úsměv.Roztomilunký byl v Petru Panovi. Super film.Lovenkuju ho *14* *14* *14*
  • :-)

    V tom filmu Petr Pan je krasny,hlavne kdyz se usmiva chtela bych tam byt misto te wendy kdyz mu davala pusu *14*
  • Muck

    Ježišmarjáááá on je tak kváááááááásnej !!!! *14*
  • sry

    sry chtěla jsem napsat I LOVE JEREMY SUMPTER a ne heremy *4*
  • e-mail

    nemáte někdo na něj mailíka?jestli jo tak mi ho plsky napište sem.díky....................I LOVE HEREMY SUMPTER *14* *14* *14*
  • IloveJeremySumpter

    eeeeh....co je to blend *7*

    I LOVE JEREMY SUMPTER=PETR PAN *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Blendííík

    Včera sem s Jeremym udělala blend, poslala ho kámošce a ta řekla: blend dobrej ale ten kluk je děsnej... Měla sem chuť jí podpálit všechny vlasy!!!!! *16* *16* *5*
  • Petr Pan

    jsi proste ten nejuzasnejsi kluk ktereho jsem potkala samozrejme i herec!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je nej!!!!!!

    Miluju ho!!!!Je úplně super!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit