Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeremy

    on je snad ten nejhezčí kluk na světě.. je to fakt hezkej film... :-* a strašně mi vadíí že je mu 18 let... aspons em si myslela že bude mladšíí.. ale jinak je krásnej.. a strašně bych chtěla být někdy aspon jednouu v jeho životě-.. ale to se asi nestanee...
  • Jeremy

    Ty jo on je fakt mooc krásnej...jenže je to jenom sen že ho někdy budu mít nebo s nim mluvit je mu 18 a má svůj život a to je mi mocky líto!! *14* *9*
  • jeremy

    jermy je mocinky hezouckej moc se mi libi nemuzu na nej prestat myslet.nchapu ty lidi ktery rikaji ze to je buzerant ty at se podivaj na sebe a potom neco muzou rict plotoze je mocinky hezkej.moc ho miluju skoda ze bydli tak daleko *14* *14* *14*
  • Uplne uzasnej!!

    Ja ho uplne zboznuju!! Je sladkej, hezkej!!!!! Proc musi bydlet tak daleko??!! A proc je mu uz 18???!! Miluju ho, je prostě sexy!! a ten jeho usmev...AAAAAAAAA *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • WOW

    wow...videla jsem ho v petru panovi....mhm....moooc sexy...celou dobu jsem tam slintala....ten jeho kouzelny usmev..wow a ty zuby...proste dokonaly kluk....skoda,ze zije jinde...no,ale v mem srdci zije jakoby byl tady v cr *14* *14* *14* *14*
  • Škoda

    Škoda že bydlí tak daleko mooc bych ho chtěla poznat *14* i kdyz je mu už 18 *9* což me dost mrzí...!!
  • Petr Pan

    Jeremy je tak sladkej!!!!!!myslela sem si když v programu byl Petr pan že to bude upa kravina ale ne...je tak sladkej klášnej atd.... *14* *14*
  • Petr Pan

    Film Petr Pan je fakt úžasnej.....čekala jsem dětskou pohádku,ale opravdu mě příjemně překvapil....b
  • Upa SLADKEJ!!!

    Jeremy Sumpter je upa sladkej,milej,krásnej atd...No je prostě fantastyckej..A určitě nejsem jediná kdo ho miluje..Hlavně ve filmu Petr Pan byl úžasnej.. *4* *4*
  • Miluju Tě

    I♥Jeremy,je tttttg kláááááásnej♥Plostě muck *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit