Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jeremy

    je SLAĎOUČKEJ!!!nejvic me stve ze neni z CR tak nemame sanci nevite nekdo jeho e-mail?? *14* *14*
    • Re: Jeremy

      no jasne, email je na jedne webovce, staci trosku zapatrat....kdo hleda najde *14* doufam ze jsem prvni z cr kdo mu napise *14* *14* *14* He is so cuuuuute!!! *14*
      • Re: Re: Jeremy

        hm, já si myslim, že nejseš xD:D
  • Jeremy je super!

    Souhlasim s holkama, taky jsem si u toho trochu pobrečela.Je vážně skvělej, taky ho úplně žeru...A ve filmu Petr Pan je úpe sladkej!! *1* *14*
  • ty jo

    taky sem tedka dokoukala na petra pana videla sem to poprvy a je to dokonalej film! nechapu to...je to fakt dokonalý...pekne sem u toho brecela no....nejhezči film co sem kdy videla. a tenhle herec na to ze kdyz to hral byl tak mladej tak je uzasnej a zahrak to fakt spickove.! *14*
    • Re: ty jo

      mno..ja brecim nekdy i ted ptz vim ze ho nemuzu mit *9* *9* ...ale aspon sem ho videla v tom filmu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: ty jo

        Já sem to taky celý probulela! ale jeremymu je tam 14. ale rozhodně na to nevypadá... na začátku je strašně malej a vypadá na 10, a na konci je vyšší a bypadá na 13... ale stejně je krásnej muck :
    • Re: ty jo

      Jojo, taky jsem brečela.. Ale zas tak malej nebyl, 14 bo 15 neni tak málo *3* Ale je kráásnej *14*
    • Re: ty jo

      Taky sem si u toho tak trochu pobrečela xD xD xD
  • Love

    takovy sladky jakoze malo s neho nemuzu *14* *14* *14* *14* *14* *14* a nechapu jak ho nekdo muze urazet!! vsichni jenom zavidite!! *16* *15* Miluji tě Jeremy!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Love

    Teď sem se dokoukala na Petra pana.... tam je úpě slaďoučkej! ae tady má sjupa fotešky, já ho pjostě lovííískuju!!!!! *14* *1*
  • Roztomily :-*

    Naprosto nadherny a roztomily a navic skvele hraje fakt ho mam jako herce mooc rada a myslim ze rozhodne nejsem jedina =)
  • Sladkej

    Vypadá fakt sladce *14* A myslím že ti kdo tvrdí že je škaredej jsou sami zamindrákovaní až po uši a jenom závidí... *5*
  • muuuck ;-*

    *14* Nejvíc krásnej kunďááák *14*
    i lowed him *14*
  • Miluju!!!

    Je prostě sexy,sladkej,úžasnej,k sežrání...!!! *14* *14* *8* *14* *14* *8* *14* *14* *8*
  • e-mail

    holky je fakt moc krásnej!! ale stejně si myslím že když někdo máte jeho e-mail tak když mu budete furt psát tak on s toho bude jenom vyděšeny a vykašle se na vas!! tak ho tak netrapte!!
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit