Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další filmy

    Hrál i v honu na lesního muže!!!!!!!!!
  • Petr Pan

    Petr Pan je moc hezky film (i kdyz od knizky se lisi) a zautocil na muj rebricek oblibenych filmu , rada se na nej nekdy podivam znovu *3*
    • Re: Petr Pan

      to já taky, viděla sem ten film už tak šestkrát *3* ,knížku sem četla akorát druhý díl ,ten první možná když sem byla menší,tak zkráceně v nějaké knížce pohádek,takže nevim
  • Peter Pan

    docela pěknej a od pohledu sympatickej herec,a to je mu teprve osmnáct. Dostal mě v roli Petera Pana,a to mu tam bylo teprve něco okolo 14 *3*
  • prostě petr pan

    Jo je opravdu pěkný a má krásné jiskrné oči *3* ale když to tak vezmu i kolem nás jsou pěkní kluci *4* a ani Jeremy není určitě bezchybný *13*
  • heej!

    vie niekto tu adresu? potrebujem ju pre kamošku ona jeremyho zbožnuje *7*
    • Re: heej!

      Jo vím..........hele a nechtěla by ta tvoje kámoška se mnou někdy o něm pokecat??prosím já ho taky zbožnuju....a řekni jí že jsem mu psala ale ještě neosepsal.........tak já ti tu adresu napíšu a prosím zeptej se tý tvý kámošky třeba by jsme si mohli vyměnit o něm informace který víme nebo ne.......taky ho uplně nejvíc zbožnuju zatím ahoj a pozdravuj kámošku!!! *3* *1* *3*
      • Re: Re: heej!

        Proím pošleš mi taky jeho adresu díky moc. *3*
      • Re: Re: heej!

        prosím ťa pošli mi tu adresu na e-mail
        môj e-mail : KatkaF@zoznam.sk
        dakujem! *14* *15* *1* *3* *4*
  • ahoj

    prosím vás neviete jeremyho adresu?
    *5* *3*
  • Ahoj

    Jo hraje tam neboj.....Hele a nechtěla by jsi o něm se mnou pokecat prosím??
  • Hej lidi

    Hej lidi hraje vůbec ten Jeremy v tom an American Crime?? jsem se jukla trailer a obsazení filmu ale on tam vůbec nebyl!!!! *9* nebo tam má fakt mini roličku!!!! *7* *7*
  • Ahoj

    ahojky Jeremy je nej nej kluk na světě.... *14* *14* Tak kdo by chtěl semnou o něm pokecat byla bych moc ráda tak pište na můj mail..zatím ahoj
  • super

    Myslím že je to nejhezčí kluk pod sluncem je fakt SUPR.nejvíc mu to slušelo ve filmu PETR PAN *4* *4* *14*
    • Re: super

      Souhlasím s tebou mě se také líbí má opravdu hezké jiskrné oči, ale pro nás je nedostupný bohužel *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit