Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeremy

    zbožnuju ho je tak nádhernej škoda že je mu tet18 let a neni z české republiky.taky ve filmu bych si s ni m chtěla *4* já ho totiž *8* ...je moc *14* a když ho vidim sem *14* ...ale *13* cokdyž je zadanej!!!chacha vždyt není od tut.
  • Ach jo

    Ach jo, mě je ho vlastně líto. my ho vždycky s kámoškama v Panovi za všechno sjedem, za chování, za rozhodnutí, až si řikám, že si to nezaslouží, a pak to zakončíme větou ale stejně je krásnej! my fakt nejsme normální! *7*
  • blablabla

    ela ela ela e e e postihli emo emo e e e emaři... sabino napis necoo!! uz zacinam emařit *9* aeuoooooooo omg grrr ststst bleee uaaaa arggg *9*
  • :(

    prosim ja ted nasla na strance jeremyho sumptera meil a ten je nefunkcni nemate nahodou nekdo jeho meil nebo adresu vsechno mopzny pls pls napis te me?!na meil nebo mobil 774 742 909 a nebo icq 423 270 638 diiik *9* *9* *9* *9*
    • Re: :(

      já jsem se ho ptala a prej mi ho nedá protože ho pak má kupa lidí a píšou mu tam samý hnusný věci
  • Jeremy:-*

    NJN...Klásnej a mocky *14*
  • Nové diskuzní fórum

    Nové diskuzní fórum o Jeremym....
    http://www.lapiduch.cz /klub.php?klub=jeremy_sumpter
  • ¨wendy

    holky hele tohle je doopravdy precte te si to <DIV>ahoj řekni,prosím všem kámošům na ICQ,aby nepřijímali kontakt Nameless(235-116-755) je to Virus!Kompletně ti zformátuje paměť PC a doslova a dopísmene ti zablokuje ICQ účet a když to chytne 1 z tvých kontaktů seš taky postižený!!!Takže to prosím zkopíruj a pošli všem lidem,co máš v seznamu.I Těm co jsou offine </DIV><DIV></DIV> <DIV></DIV><DIV>& lt;/DIV>
  • úžasnej

    Mám jeho síkjů... pokud budete chtít tak tady je pak můj mejl tak písněte... jinak kámoška je do něj celá zblázněná a má sen... až dostuduje na gymplu tak půjde na hereckou konzervatoř a pak se odstěhuje to usa a tam bude hrát s Jeremym a pak se s nim veme... takhle kdyby to šlo jednoduše co?? jenomže ona furt říká takovýhle sny... to už jich měla statisíce... no děsný... jinak Jeremýček je úžasnej... *14* *14* *14* *14*
    • Re: úžasnej

      napis mi pls jeho icq...
      www.makykotikova@seznam.cz *14* *14* *14*
    • cobi-lee

      Re: úžasnej

      Jestli ho poravdu máš tak neváhej a napiš mi ho *3* ...dík...můj mail ...Cenda.Katka@seznam.cz
    • Re: úžasnej

      ahoj ty fakt mas jeho icq pls mooooc napis me ho diiiiiiiiik(mobil 774 742 909 icq 423 270 638 ) *9*
    • Re: úžasnej

      prosim dejmi jeho icq dekuji posli to na emil-barca.dohnanska@seznam.cz *14* mne se taky libí mooooooooc dikyyyyyyyy
    • Re: úžasnej

      mas jeho icq jo..
    • Re: úžasnej

      ahoj...ty máš vážně jeho icq číslo??? kecáš... *1* Jestli ho máš,tak mi ho dej a já se přesvědčím. Pls... Ale stejně mi to moc nejde na mozek *1*
  • jeremy

    je ten nejsladsi kluk na svete , snad peknejsiho kluka sem nevidela a snad nikdy neuvidim *14* *14* *4*
  • Jůůůů

    jeremy sumpter is good. je proste tak krasnej a uzasnej. :-* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit