Přejít na výpis diskuzí

Jeremy Sumpter

OSOBNOST 31.12.2006 
680 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro xXx

    myslíš rachel hurd-wood?s tou nechodí na stopro protože 1.on bydlí v americe a ona v anglii a 2.nečetla sis že se před týdnem ženil i když bych se nejradši dozvěděla že to je kec
  • .....

    Já Jeremyka taky zbožňuju a mám na něj icq, ale nepíšu tady že je jen můj.On o nás ani neví.Holky proberte se.Mě se taky mrrrtě líbí *14* ale vězte že on o nás nemá ani páru.Ale je to jen můj názor.Já vám ten váš brát nebudu, ale nezapomeňte:Nedávno jsem četla že chodí s tou co s ním hrát ve filmu Petr Pan.Tak bacha.
    • Re: .....

      Ahojík pls holčiny nemám na jeremíka nekterá icq moc bych to potřebovala moc moc moc moje icq je 355495975 ppls pls pls psl pls psl psl *9* *9* *14* *14* *8* *8*
      • Re: Re: .....

        je to jednoduchy das do vyhledavace jeremy sumpter a mas to *1*
      • Re: Re: .....

        já jo tak kdoho chce tak mi pls dá ICQ já hraju s kámoškou kdo bude mít víc dištak sem didi a moje Icko je:458074935 *1*
    • Re: .....

      mohla by si mi prosim dat na nej icq? Prosim prosim..neboj stejne on je v americe a my v cesku.. prosimky prosimky..jenom o fotky a tak pokecat- *14* *8* *13* on je nafoukane urecite jako ostatni hvezdy..ale prsimky prosimky..posli mi pls na mail-kamila.mareckova@seznam.cz DÍÍÍÍÍÍÍKKYYYYYYYYY
      • Re: Re: .....

        to teda neni já jsem si s nim už povídala a není
    • Re: .....

      Ahoj prosímtě daš mi jeho icq? *4* *14*
    • Re: .....

      dej mi pls tvoje ICQ
  • Jeremy Sumpter

    NEMÁTE NA JEREMYHO NĚKDO KONTAKT JAKO ICQ NEBO TAK NĚCO??? JESTLI JO TAK MI NAPIŠTE NA E-MAIL A NEBO NA www.kacisek007.blog.cz DĚKUJI MOC
    • Re: Jeremy Sumpter

      taky potrebuju jeho icq! napiste mi an mail barbora@kubicova.cz
  • Jeremy Sumpter

    I LOVE JEREMY SUMPTER!!! *14* *14*
  • ježžžííš nehádejte se

    newim proč všichni chcete do ameriky když bydlí v kalifornii ... pslai sme mu niekdo?
    • Re: ježžžííš nehádejte se

      jj já jj
  • pro sexydrobka

    kolik máš roků? vypadáš moc chytře, ráda bych s tebou hodila řeč tak kdybys náhodou měla zájem me ICQ: 365671537
    • Re: pro sexydrobka

      omg, teď jsem si všimla, že to vypadá jakobych byla ňakej uchyl co jen chce... vlastně nevim co by mohl chtít po ICQ, ale uchyl fakt nejsem
  • prostě úža

    Jeremy je ten nej nej herec na světě...prostě boží... *14*
  • hodně štěstí

    hodně štěstí Jeremi doufám že brzy natočíš nějaký další film abych se na ňho mohla kuknout...Jsi skvělí a rozhodně hezčí než nějaký Zac Efron a takový ti blbci *16* ...... *3*
    • Re: hodně štěstí

      jasně,souhlasím s tebou...zac *13* *10*
  • Tak hele

    abych vám to všem objasnila: myslím si, že jsem největší borka na světě, takže sem si uplně jistá, že by Jeremy se mnou hned chtěl chodit kdybych bydlela tam kde on bo prostě sem uplně sexy když vážím jen 70 kilo na 169 cm a nosím emo patku na kterou používám garnier, který kryje šediny, heč! takže sem nejlepší!! *5* a niikdo není váíc emo než já! *13* pro jeremyho: muck ?-* *14*
    • Re: Tak hele

      takže nwm proc se podepisujes mojou prezdivkou a navic ze jsem sexy a ze by mel hned jeremy bral je samo pravda a mimochodem ja nevazim 70 kg na 169 ja merim 165 a vazim 40kg tagze se nedelej ty blboune!!!Je to od tebe dost ubohy.... *1*
      • Re: Re: Tak hele

        na 165 centaku 40 kilo? asi nemas moc svaloviny co? hey, ale vis to se nemas cim chlubit jestli mas anorexii
        • Re: Re: Re: Tak hele

          1. nejsem anorektička2. protože cvičím sportovní gymnastiku 3. jestli jestli se o tom chceš přesvedčit, tak se podívej na můj profil: přezdívka: Tuttina *5*
      • Re: Re: Tak hele

        nevis? tak ja ti to povim: bo je to prdeel! hey ne, fakt ironie ja jen chtela vedet co ty na to :))
      • Re: Re: Tak hele

        ti nedošlo to byla enom ironie....(jo holky nevim kam ten svět spěje)achjo..
        • Re: Re: Re: Tak hele

          souhlasííím
  • Nezáviďte

    Hej kluci vy pitomci! Tady píšete jenom proto, že zavidíte!!! Hold někdo je pěkný a má charizma! Za to ale vy NE!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit