Přejít na výpis diskuzí

Jiří Babica

OSOBNOST 25.10.2008 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Jiří, není ostuda něco nevědět, ale ostuda je plácat pitomosti. Kurkuma je především antioxidant a přičítá se jí léčba mnohých nemocí a to včetně rakoviny. Na pozitivitu vlasů a nehtů má skutečně minimum. S pozdravem Jiří Kraus.
  • nevim proc nabizite Vase hrnce uz jste jak ty (smejdi) jak nabizeji duchodcum zajezdy. Hrnce za takovou cenu??? Ste moc predrazenej kdyby sli lidi do kramu tak koupi ty vase hrnce levneji!!!
  • hroznej kuchař, vaří tučný čuňárny, všechno by něčim nahradil, jídla vypadaj jak jednou snězený. Příšerný.

    Příkladem dobrýho kuchaře kterej vaří pro lidi jednoduše zdravě a dobře je Jamie Oliver, nebo třeba Jiří Král z kuchařské pohotovosti.
    • Pozor,pán je prachatej, obyčejný vaření mu nestačí.
  • Dobrý den. Jsem velmi rád, že máte svoji prezentaci v tv. Můj děda byl jedním z velkých pražských hoteliérů a jen nástup komunistů mu na stará kolena ukončil jeho celoživotní činnost. Ale chtěl bych vám poděkovat, že vaříte pro normální lidi, a že je to zároveň i moc dobré. Nemám nic proti Polrajchovi, ale když ho vidím jíst / s odpuštěním jako prase / nevím jak může ostatním dávat rady jak mají dodržovat společenský rámec gastronomického života. Sám jsem se považoval za hoteliéra a vím jak to vypadá i v normálních hospodách. Moc vám držím palec. Honza
    • Kdyby ten Váš děda ve svém hotelu servíroval Babicovy dobroty, jako třeba omáčku z kečupu nebo masový fotbalový míč s rozlámanými chipsy, patrně by mnoho hostů neměl... nekritičtí fanoušci pana Babicy by si mohli zkusit sami ověřit, jak je to s jeho plky o tom, že pánové z kulinářského institutu vaří jen drahá jídla pro snoby...na internetu se dají jejich "snobské recepty" vygooglit, základ je tradiční česká kuchyně (hovězí líčka, pečená kachna, zelňačka, ledvinky, guláš...) žádní krabi nebo humři, jak tvrdí pan Babica...
  • Pane Babico, nevíte kolik má koule stran? :D V dnešním Vašem pořadu jste zmínil, že budete opékat koule z obou stran...
    • Hledej odpověď ve jménu.
  • Každý kdo se naučí vařit alespoň základy ví jak se dělá např. jížka. Babica ne.
    • Myslíš JÍŠKU? :D Nejdříve se nauč česky, pak kamenuj.
  • to nasraný ostravák: Vážený pane, udělejte si někdy výlet a zajeďte si k nám do Čech, tady opravdu nikdo spisovně nemluví. Než tedy budete příště kritizovat pana Babicu za jeho nespisovnou mluvu, zopakujte si prosím skloňování. Je to učivo 1.stupně ZŠ. Správně je to tedy sůl bez soli podle vzoru kost bez kosti. A ani Vás hned nechci praštit pánví po hlavě. S pozdravem Helena *4*
  • Pan Babica je perfektní,pohlednej chlap který vaří jídla pro obyčejné lidi a né jako Polreich kterej jen nadává a neukázal ještě téměř nic.Ale kdo se umí ozvat a furt se dere dopředu tak se mu to hold asi vyplácí.Pane Babico,nedejte se vyprovokovat od takového neumětela.Držím vám pěsti.
    • Tak Bůh s námi a zlý pryč! Pokud někdo o Babicovi řekne, že je "perfektní" a ještě k tomu "pohlednej chlap", tak je mi jasné, proč náš národ degeneruje! Babica je alkoholik, hlupák, buran, neumětel, vypadá jak bezdomovec a bohužel jeho obdivovatelé jsou stejného zrna a jejich inteligence je srovnatelná (v podstatě nulová). Babicu zbožňují jen ti, co nemají dost inteligence na to, aby pochopili složitější gastronomii!
    • Z pana Babici je mi občas na zvracení, hlavně z jeho kuchařského umění jestli se tomu dá tak říkat. Pan Pohlreich je "Pan kuchař". Chtěla bych vidět z čeho slečno nebo paní Jano vaříte doma Vy. Nejspíš to bude galerie konzerv :D
    • Drahá Janičko, jistě narážíš na pořady obou pánů, ale nejspíš Ti uteklo, o čem každý je... Pan Pohlreich ve svém pořadu nemá ambice někoho naučit vařit, jde tam o nakopnutí gastronomického podniku, zkrátka naučit lidi, jak se to dělá a dělat se to má... Pan Babica o tomhle ve svém pořadu nemluví, ani nemůže, protože v gastronomii nedokázal kromě házení všeho z lednice na pánev vůbec nic... Ba jo, jednu věc, okoukal jsem od něj, jak se prohazuje cibulka na pánvi...
    • Kronoss1
      Neukázal? Kdepak vařil Babica a kdepak vařil Pohlreich? Víte to? Má Babica nějakou úspěšnou restauraci? Má ji Pohlreich? Až si odpovíte na tyto otázky, tak pak říkejte věci typu: ,, Nic neukázal".
    • vážená paní asi jste nepochopila že ty dva pořady jsou každý o něčem jiném
    • Suhlasim aj ja.
  • babica je strašnej patlal. místo aby pozvedl již tak dost upadlou českou kuchyni tak plácá jedno přez druhý (vybrat lednici a naházet to na pánev nebo do pekáče to není česká kuchyně)Jirko prober se. A začni něco vařit. *16*
  • Je to fakt slabá parodie na vaření!!! Já jenom čekám na prohozy pánví a na bešamel!!! To je jeho kumšt!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit