Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zoriste

    Napsali o mně....

    Udivuje mě,kdo dává do rubriky napsali o mně články z bulváru povětšinou s titulkem který se týká Báry M.Mám pocit,že by se to mělo spíš bojkotovat a ne to ještě dávat sem....to jim budeme dělat ještě reklamu?! *9*
    • hudy

      Re: Napsali o mně....

      Vůbec mi to nepřijde jako zrovna nejlepší nápad..dávat sem do novinek neuvěřitelné a hlavně lživé výplody bulváru...docela mě to otrávilo, nicméně koukala jsem, že to dávají všem známějším celebritám.(bohužel) *9*
      • zoriste

        Re: Re: Napsali o mně....

        Já myslím,že původce se jako vždy zase ozval a ví moc dobře proč to dělá,takže není co řešit...mlčení je zlato... *15*
        • Re: Re: Re: Napsali o mně....

          Ale,že to tu rozvířilo hladinu vášní,coo? *1* *1*
          • zoriste

            Re: Re: Re: Re: Napsali o mně....

            A to ti dělá dobře co?A´t už tady nebo jinde píšeš pod jakýmkoli jménem.... *10* *9* *15*
  • Operace Silver A

    ahoj vsem, marne po netu patram, kde by se dal sehnat film "Operace Silver A".. pomuze nekdo, pekne prosim? Diky predem!
    • Re: Operace Silver A

      já ho taky scháním ale asi ho nikdo nemá.Kdo ho má at se mi prosíííííím ozve na profil
    • Re: Operace Silver A

      Milá Hanci. Dozvěděl jsem se, že během měsíce se bude opakovat vysílání Operace Silver A na ČT. Takže stačí si to trochu pohlídat v programu. Pá. Jirka *3*
      • Re: Re: Operace Silver A

        Já nevím,ale myslíte si,že Jiří má tolik času,aby vyhledával reprízy a četoval tady? *7*
        • bavlnka

          Re: Re: Re: Operace Silver A

          Někdy asi ano ? *15*
      • Re: Re: Operace Silver A

        Jirko, diky moc! Ze jste milej, to jsem si myslela, ale tohle predcilo veskera ocekavani! Jste proste jednicka! *4*
      • zoriste

        Re: Re: Operace Silver A

        Zlatíčko jako vždycky,díky....pohlídáme si to.. *3* *4*
    • Re: Operace Silver A

      Nainstaluj si DC ++ to je program na stahování různých věcí,myslím tím písničky ,filmy atd a tam to je *3*
    • zoriste

      Re: Operace Silver A

      Koukni se na e shop český televize jelikož je to jejich produkce,jinak nevím. *3*
      • Operace Silver A

        tak ani tam.. chjo, vsichni o tom tak basnite, fotecky jsou taky tak slibny a nic! *9*
  • Jirka

    Ahoj zdravím Jirku Dvořáka, všimla jsem si Vás až nedávno a musím říct, že jste mě dost zaujal jste výborný herec!! Skládám poklonu..pokud chcete můžem si někdy napsat, mám profil na chatu na lidé.cz pod jménem bfree77, tak se můžete mrknout. Hodně zdaru!! *14* *14* *14* *3*
  • ahojky

    Ahojky. Jsem tu takový nový přistěhovalec, ale vědět dřív, že je sraz s panem Dvořákem, nenechala bych si to ujít. Bohužel se musím tak trochu učit na zkoušky:-( Myslím, že pan Dvořák je skvělý herec a určitě musí být i skvělý člověk, protože upřímně, kdo by si šel s fandy sednout? Já nevím, ale asi takových herců až tak moc nebude. A moc mile mě překvapilo, že pan Dvořák sem píše i příspěvky. Je to supr, že si najde čásek na vše *3*
    • Re: ahojky

      On je prostě nejlepší *3* *14*
  • zoriste

    Setkání s p.Dvořákem,květen

    Psala jsem všem kdo mají zájem o setkání s p.Dvořákem a mám na ně spojení,že potřebuji aby se ti kdo o setkání mají zájem závazně přihlásili u mne na mailu zozi@seznam.cz.Závazně znamená zaplatit dopředu 300Kč,musím totiž složit zálohu do půlky května v retauraci.Podařilo se mi zajistit nakonec jinou než U Maxima,ten bohužel změnil majitele a tím se změnilo vše,takže nastalo zběsilé hledání náhrady a snad to klapne,ale to stejně budeme vědět až po srazu.Je tam letní zahrádka která nám bude k dispozici pokud bude hezky a po 22 hod se můžeme přesunout dovnitř.Definitvně uzavírám přihlášení na setkání 15.5. kdy musím nejpozději p.majiteli nahlásit přesný počet lidí.... *1*
    • Re: Setkání s p.Dvořákem,květen

      Dobry den Zorko, v tomto terminu jsem bohuzel mimo republiku.. je pravdepodobne, ze se setkani s Jirim bude opakovat? Vzdy jsem ho obdivovala jako herce a nedavno vysilana Vune vanilky, kterou jsem videla asi po ctvrte, mne presvedcila, ze bych se s nim rada shledala osobne.
      Dekuji za odpoved :)
      • zoriste

        Re: Re: Setkání s p.Dvořákem,květen

        Určitě bude na podzim,pokud budeš mít zájem vše je na webu fanklubu jdvorakfans.cz kde se můžeš i zaregistrovat,neboť na setkání jdou jen zaregistrovaní a ti budou mít také výhody o kterých budu mluvit na srazu,napiš mi mail a já napíšu podrobnosti přímo tobě,měj se hezky. *3*
        • zoriste

          Re: Re: Re: Setkání s p.Dvořákem,květen

          Jirka si na svoje fanoušky udělá čas když je potřeba,od doby kdy jsme ho oslovili a založili s jeho souhlasem of.fanklub píše více či méně pravidelně jak sem tak na fans web,kde odpovídá pod heslem,takže víme,že je to opravdu jen a jen on...kdo nevěří,je to jeho problém *8*
    • Re: Setkání s p.Dvořákem,květen

      Ahoj, a kde tedy nakonec setkání s panem Dvořákem bude, když ne u Maxima? Díky
      • zoriste

        Re: Re: Setkání s p.Dvořákem,květen

        Už je to na webu fanklubu je to hospoda U dědka na Vinohradech,v úterý tam jdu zaplatit zálohu takže už je to definitivní *5*
        • Re: Re: Re: Setkání s p.Dvořákem,květen

          Díky moc, ráda bych přišla také, mohu se ještě přihlásit? Ď
          • zoriste

            Re: Re: Re: Re: Setkání s p.Dvořákem,květen

            Ano,všechno je na webu fanklubu jdvorakfans.cz a nebo na můj mail zozi@seznam.cz *1*
  • Přání

    Všechno nejlepší k Vašemu svátku,ať se Vám splní vše,co si ve skrytu duše přejete! Včera v rádiu vysílali hru "Adresát neznámý" a musím se přiznat,že jste mě s panem Hartlem,tak vtáhli do děje,až mi běhal mráz po zádech.Bohužel se neumím moc dobře vyjadřovat,ale bylo to velmi emotivní.Jsem zvědavá na květnové setkání s Vámi-pokud budu mít to štěstí se dostavit *4*
    • zoriste

      Re: Přání

      Přání i ode mne a všech ve fanklubu.... *4*
  • borec

    je to prostě borec *3* *5* *3*
  • Mezi řádky

    Ahoj VŠEM, kteří se účastní diskuse na téma Dvořák. Je to prima číst Vaše názory a postřehy. A to i ty míň lichotivé. Věřte mi, že je čtu stejně pozorně a přemýšlím o nich. Každý má právo na svůj názor a ostatní mohou mít výhrady třeba k formě, která byla pro ten který názor zvolena. Za obsah je odpovědný každý sám. Takže bych chtěl poděkovat i Péťovi (nebo Petře), že napsal/a co napsal/a. Ale ať se nezlobí,probírat svou rodinnou situaci tady nebudu, i když bych měl co říct a přiznám se, že je to lákavé. Ale obecně si myslím, že je to věc moje a tak by to mělo i zůstat. *5* A Vám ostatním-je moc milá Vaše obrana mé osoby a je to fajn, že mám ve Vás skvělý parťáky. Díky moc. Mějte se skvěle. A už se na Vás v květnu moc těším. Jirka *14*
    • Re: Mezi řádky

      Zdravím Vás pane Dvořáku,
      nechtěl byste v rámci projektu Česko čte dětem přijet i k nám do Tisé v Severních Čechách? Máme tu navíc krásné pískovcové skály, báječná příležitost vrátit se k horolezectví. Co vy na to?
    • ruzova

      Re: Mezi řádky

      Jiříčku, jste STAR.
    • Re: Mezi řádky

      Také se těšíme a musím říct,že jste úžasný,ať si říkají co chtějí *14* *14* *14*
    • clemi

      Re: Mezi řádky

      zoriste: myslím také, že za nás smíš mluvit, protože ti co se přihlásili na sraz určitě se také těší...
      pane Dvořák: ani se Vám nedivím, že zde nechcete probírat svou rodinou ale i soukromou situaci. být známá osoba jako Vy také bych to nedělala, pak by si to zde našel bulvár a bůh ví co by na Vás zase nenapsal... známe bulvární plátky a drbny....
    • zoriste

      Re: Mezi řádky

      Děkujeme za podporu a myslím,že můžu mluvit za všechny kdo se chystají na květn.setkání,že se těšíme moc a děkujeme za spolupráci z fanklubem i tady na osobnostech,je to zpestření a radost.... *4*
  • zoriste

    Strážce duší...

    Od 20.4. dávají na čt1 seriál Strážce duší,kde Jiří Dvořák v několika epizodách hraje,tak se dívejte....Jinak kdo máte zájem zůčastnit se v květnu setkání s p.Dvořákem hlaste se mi,potřebuju to vědět kvůli rezervaci v restauraci a objednání pohoštění,díky *3*
    • zoriste

      Re: Strážce duší...

      Dalo to práci,ale vypátrala jsem,že p.Dvořák hraje ve Strážci duší v díle č.2,6,8,12 uF! Užijte si to!
      *3* *15*
      • petal76

        Re: Re: Strážce duší...

        zoriste: Jsi Sherlock DÍÍÍÍKY *14*
      • Re: Re: Strážce duší...

        Děkujeme Zori už te´d se těšíme *14*
  • Co je to ideál?

    Pro Péťu: Milý-á Péťo,díky za tvůj názor,každý máme svůj vysněný obrázek o protějšku,ale termín IDEÁL je velmi široký pojem.Nikde nenajdeš člověka,který bude vyhovovat všem.Každý z nás má jiné hodnoty a přednosti.Neber si to nijak osobně,ale nemůžeš odsoudit pana Dvořáka za to,že odešel od rodiny.Neznám osobně ani Jirku ani Báru,ale je to jejich soukromí a rozhodnutí.Tak bychom to měli respektovat.Nechci používat fráze,ale kdo z nás je bez chyby?!
    • Re: Co je to ideál?

      *4*
      Zajděte si někdy také na divadlo s Bárou!
      Je to paráda! Ten kdo ji sleduje pouze v Ordinaci bude překvapen,že v civilu je mnohem hezčí a ještě více sympatická!
      *4*
      • Re: Re: Co je to ideál?

        Četl jsi včerejší Blesk,byly tam fotky ,co dělá ve volném čase tzv.Paní Munzarová,a ještě svádí vše na Jiřího,takže si to hezky prohlédni a už běž s paní Munzarovou do háje! *13*
        • Re: Re: Re: Co je to ideál?

          Bulvár nekupuji,ale na internetu je to pochopitelně také.
          Snad bys neveřil/la/ tomu co se píše v Blesku?!
          Já pokud mám s někým nějaký vztah,tak jej vezmu alespoň za ruku.Se spoustou známých můžeme jít na oběd a podél Vltavy...A že vše Bára M.svádí na Jiřího ?!To je mi novina.To ani v tom nechutným bulváru snad nebylo!
          *3*
          • Re: Re: Re: Re: Co je to ideál?

            Ale bylo!A také to,že neodešel on sám,ale pan Munzar ho vyhodil,patrně nebyl pro jeho "úžasnou dcerku"moc nobl! *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co je to ideál?

              Milá clemi!
              Pokud ta "chytrá" připomínka byla mířena na mou osobu,tak si dovoluji upozornit,že mé poslední příspěvky byly pouze odpovědí a reakcí na nesmyslné narážky týkající se Báry Munzarové!!!
              Možná by to chtělo lépe číst!!! *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co je to ideál?

              a co tvoje clemi? *16*
            • clemi

              Re: Re: Re: Re: Re: Co je to ideál?

              milá dámo/pane přestaňte tu prudit a jděte s těma svejma žvástama někam jinam... kdo má ty vaše nesmyslný pohádky věčně číst??? *16* *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Co je to ideál?

              Nevím co "zajímavého" jsi četl/la/,ale to je přesně to,že si to každý bulvár přikrášlí podle svého.
              Naopak zde na internetu bylo,že Jiří Dvořák odešel sám.Také psali,že pije.Takže takových nesmyslů se napsala hromada.Myslím,že bulváru se nedá věřit.
              Být Tebou,tak se v tom už nešťourám a raději příště do kolonky autora napíši alespoň jméno. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit