Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky

    Včera jsem měla to štěstí vidět hru "Ideální manžel" a ačkoli můj den nebyl nijak skvělý,tak večer v divadle jsem se dokonale pobavila a zapomněla na všechny starosti.Nejen pan Dvořák,ale i všichni ostatní herci předvedli naprosto bravurní výkon.Díky.Moc se těším na další představení - pokud seženu lístky a někoho,kdo by šel se mnou.Se svým ideálním manželem už nepojedu,další takovou oběť po něm už nemůžu chtít. *4*
    • zoriste

      Re: Díky

      Včera v Brně opět ekcelentní výkon v Broukovi,Andy tam byla a předala za fanklub kytici tulipánů!Díky Andy! *14* *3* *3*
      • Re: Re: Díky

        Závidím,také bych chtěla Jiřího osobně vidět,bohužel bydlím v Ostravě,takže mám asi smůlu *9*
        • petal76

          Re: Re: Re: Díky

          Holky já Vám ten sraz tak závidím, doufám, že se NĚCO stane a budu moci také přijet *4* , ale zatím tomu moc nedávám *9*
        • zoriste

          Re: Re: Re: Díky

          Tak přijeď do Prahy,ubytování seženu.... je to až za měsíc takže času dost a pendolino jezdí prý v pohodě... *3*
          • clemi

            Re: Re: Re: Re: Díky

            pendolínu už nezamrzaj cdromy??? *1* *1* *1* *1*
            • zoriste

              Re: Re: Re: Re: Re: Díky

              Prý ne,je konečně jaro....no i když zase je tu pár přízemních mrazíků,ale do 22.5.už bude i po zmrzlejch,takže Ostrava může klidně vyrazit ku Praze! *14*
      • Re: Re: Díky

        To je náhoda! Bára Munzarová včera v Brně hrála také! *4*
        • zoriste

          Re: Re: Re: Díky

          Já už nevím jak to říct slušně....tady jsi na foru které se týká Jirky Dvořáka a kde právě hraje paní Munzarová si běž řešit na její forum. *10*
          • Re: Re: Re: Re: Díky

            Nebylo to napsáno s žádným podtónem!
            Není třeba v tom příspěvku hned hledat něco nekalého!
            Přečti si to znovu!Není tam napsáno,že hráli spolu!
            Bára hrála s Frídou v Thelmě a Louise a Jiří Dvořák v Broukovi.
            Pokud vím,tak společně hrají v jedné hře na Vinohradech. *7*
            • zoriste

              Re: Re: Re: Re: Re: Díky

              Ano v Adině.... *8*
          • Re: Re: Re: Re: Díky

            Co je na tom hrozného když zde jenom podotknu,že ve stejný čas hráli v Brně spolu?!
            *7*
            • zoriste

              Re: Re: Re: Re: Re: Díky

              Hrozného na tom není nic,spíš jakým podtonem to bylo napsáno,spolu nehráli,hráli jen náhodou ve stejném městě.... *8*
    • petal76

      Re: Díky

      Závidím Ti opravdu moooooc *4* teď budu mít rušnější 2 a 1/2 měsíce, ale snad pak konečně budeme moci Vinohrady navštívit, mám políčeno právě na Ideálního manžela a Figarovu svatbu *3*
    • zoriste

      Re: Díky

      Moni,příště jdu s Tebou třeba na Brouka! *3*
  • Jiří

    Včera večer kolem půlnoci jsem náhodou přepla na dvojku a běžel tam nějaký film,nebo spíše horor s Jiřím v hlavní roli,bohužel to skončilo špatně s ním .nevíte někdo,co to bylo?Já to nemám ,kde zjistit a ani na kabelu to nebylo,protože před desátou se zaseknul a pustili ho ,až ráno,takže nevím nic. *7* *3*
    • zoriste

      Re: Jiří

      Našla jsem to v programu,jmenuje se to Film point a má to být průřez současnou film.tvorbou studentů film.škol,bylo to formou povídek. *3*
      • ruzova

        .

        hrál ve více školních filmech... *3*
  • rozchod

    Já myslím,že Jiří Dvořák nemohl zkousnout náhlou pracovní vytíženost a hlavně velkou popularitu své ženy! *9*
    • Re: rozchod

      No ,myslím si,že s něčím takovým musel počítat,už,když si ji bral,ne?Věděl,že je Munzarova dcera a ony dětičky svých tatínků většinou bývávají populární už jen proto,že jsou jejich dětičkami,takže si myslím,že tím to opravdu nebude.Jiří je nádherný charismatický chlap a spíše neunesl svoji popularitu a to,že na něj děfčata vrhají podprsenky při představeních a že se na jeho představení nedají beznadějně shánět lístečky.A ani se nedivím *14*
      • Re: Re: rozchod

        No,to si snad děláš s legraci?!
        Přečti si prosím znovu co chytrého jsi zde semolila!!! *7*
        • zoriste

          Re: Re: Re: rozchod

          Ty se buď zaregistruj jako Jiřího fanoušek a nebo sem nechoď,tady se schází lidi co ho mají rádi a po sobě si číst nic nemusím,vím moc dobře co píšu.... *10* *10* *10* *15*
          • Re: Re: Re: Re: rozchod

            Tak to je docela pěkné nedorozumění!!!
            Odpověď nebyla mířena na Zoriste,ale na ty Nikoletiny "podprsenky" a přihlouplé připomínky k osobě Báry Munzarové!!!
            Nic proti Jiřímu Dvořákovi nemám,naopak.
            Ale Báru mám raději... *3*
      • zoriste

        Re: Re: rozchod

        Teda vy máte starosti,nechte ho hrát a žít.... *3* *4*
    • Re: rozchod

      Jeho žena je populární???A kolik jsi toho vypil??? *13* *13*
      • Re: Re: rozchod

        Nikoleto,myslím že člověk nemusí hned podléhat alkoholu,aby si všiml že se o Báře Munzarové stále více hovoří a píše!!! *3*
      • hudy

        Re: Re: rozchod

        A ty? *1*
  • zoriste

    Setkání fanklubu

    Konečně sem můžu napsat datum setkání s P.Dvořákem,proběhne 22.5. od 18 h v Grandrestaurantu u Maxima v Praze 8-Bohnicích.Kdo máte zájem,hlaste se na zozi@seznam.cz *4*
    • clemi

      Re: Setkání fanklubu

      tak to ho budem muset hlídat aby si domu nepřivedl dámu od maxima, když budem u maxima:-D
    • Re: Setkání fanklubu

      Proč v Praze?Proč zase jenom v Praze???????? *10* *10* I jinde žijí lidé,milující a obdivně vzhlížící k Jiřímu *13* *14* *14*
      • zoriste

        Re: Re: Setkání fanklubu

        Pan Dvořák v Praze žije,hraje a je dost pracovně vytížený,byl problém dobrat se vůbec k nějakému datu které by připadlo na pátek nebo sobotu,aby i mimopražští fanoušci mohli dorazit. *3* *1*
  • návrat

    Jo to je paráda,že se pan Dvořák ozval!
    Ještě by nám mohl také alespoň naznačit,jestli se už udobřili s Bárou.Bylo by fajn kdyby se k sobě vrátili.Bárá je moc hezká a příjemná ženská! *14*
    • lucynda

      Re: návrat

      No tak do tohohle já bych nešťourala, fanklub je věc jedna a jeho soukromí pak druhá, nic ve zlým, jen můj názor ;)
      • clemi

        Re: Re: návrat

        s tím, že já s tvým názorem souhlasím... když bude sám chtít, sám o tom promluví.... když ne nemusí...
        • Re: Re: Re: návrat

          Jasně že nemusí.Ale možná by se přestaly alespoň trochu šířit drby.
          A já osobně mám rád Jiřího Dvořáka i Báru Munzarovou.Oběma bych jim navrácené štěstí moc přál.Pokud vím tak do loňského roku bylo snad všechno v pohodě.Vždycky jeden o druhém mluvili moc hezky. *3*
          • zoriste

            Re: Re: Re: Re: návrat

            Přečti si sobotní magazín Práva,potvrdil rozvod.Ani to ale neznamená,že o své ženě musí mluvit ošklivě,myslím,že je dobře,že se k sobě chovají slušně,zvlášť kvůli dcerce a hlavně proč nahrávat bulváru?Podle mého názoru oni dva se díky svým hereckým i lidským kvalitám nemusí zviditelňovat v plátcích tohoto typu jako jiní "umělci". *5*
      • clemi

        Re: Re: návrat

        s tím, že já s tvým názorem souhlasím
  • ms1978

    .

    Je roztomilý,že se ozval i pan Dvořák,hned mám hezčí den *4*
  • zoriste

    fanklub

    prosím všechny kdo se hlásili nebo hlásí do fanklubu aby na můj mail zozi@seznam.cz poslali své jméno a příjmení a z jakého města či vesnice jsou,mám v přípravě webovky klubu a p.Dvořáka a ráda bych to tam dala,není to samozřejmě podmínka spíš prosba,dík. *3*
    • Re: fanklub

      Zdravím všechny diskutující a Jirku Dvořáka zvláště ! *3* Mám velkou radost, že se ozval...
      Se založením fanclubu jedině souhlasím, už víckrát jsem hledala nějaké internetové stránky o něm a bohužel žádné nenašla *9*
      Co se týče jeho soukromých záležitostí - Filipe a vy ostatní co je komentujete... myslím, že je to čistě SOUKROMÁ věc pana Dvořáka a nemyslím si, že je vhodné je tady rozebírat!!!
      Pokud jste četli sobotní magazím v deníku Právo, kde byl s Jiřím rozhovor, (který jsem si koupila jen kvůli němu *1* ) můžete se v něm dočíst, že se skutečně rozvádí. Dál bych to vůbec nerozebírala. Znovu opakuji, že je to čistě jeho soukromá věc!
      Mimochodem rozhovor se mi moc líbil, dozvěděla jsem se v něm plno věcí, o kterých jsem neměla ani ponětí a byl doplněný krásnými fotkami *14*
      Ale asi takové články ani nemůžu číst, teď ještě víc smutním, že se v mém Brně vůbec nemůžu dostat na představení "Brouk v hlavě", už se o to pokouším přes půl roku a pořád beznadějně - vyprodané *9*
      • petal76

        Re: Re: fanklub

        Tak s těmi lístky je to opravdu mazec, ale rada, musíš jít v den předprodeje, být tam už od 6:45 hod a budeš tak 20, pak se dostaneš tak kolem 8:20 na řadu a bude posledních 16 lístků, tak to bylo v našem případě *1* Manžel tam mrznul v lednu a nadával, že byl nepřipraven, bo ostatní nadrženci na lístky měli termosky s čajem atd. už vědí......Jediná negace je, modlit se aby tam p. Dvořák hrál bo to ti nikdo neřekne dopředu. My měli štěstí. Koukala jsem, že ten den na Vinohradech nehrál, tak se jen modlila, bo mohl mít i jiné aktivity. prostě to vyšlo a tobě držím palec *3*
        • Re: Re: Re: fanklub

          Tak to určitě v práci pochopí, až jim řeknu, že jdu čekat do fronty na lístky, protože už opravdu nemůžu vydýchat fakt, že jsem ještě neviděla Jirku Dvořáka v Broukovi *1* *1* *1*
          No a představa, že bych nakonec přece jen lístky nějak získala a on tam nehrál... *9* *10* , to bych asi ty lístky vztekem roztrhala na malinký kousíčky *15* *16*
          • petal76

            Re: Re: Re: Re: fanklub

            Nechápu, máš asi nechápavé zaměstnavatele *1* *3* Ber teď, ale jako plus, že pokud to vše dopadne dobře s tím of.fanclubem, mohli by jsme třeba přesněji vědět, kdy kde hrát bude *3* no a kdyby to i tak nevyšlo, tak přesto, že p. Dvořák by tam mooooc chyběl, p. Pardus s p. Ondříčkem by tě rozhodně rozesmáli ve velkém a p. Herfortová a p. Junák (byť tam moc prostoru nemá, je báječný) ale chápu, taky bych truchlila, kdyby tam byl Štěpán *9*
  • zoriste

    Založení fanklubu

    Všechny zdravím,měla jsem tu drzost a p.Dvořákovi poslala dopis,že by bylo fajn,aby měl svůj of.fanklub,který by posvětil.Dneska mi volal,byl nadšený a souhlasil.Takže dám na papír zakládající listinu,domluvím termín s p.Dvořákem,který slíbil,že rád přijde a kdo z Vás jeho fanoušků bude v uvedený termín moci dorazit,tak se mi nahlásí a já podle počtu zajistím hospůdku.Dávám všanc svůj mail zozi@seznam.cz *3*
    • Re: Založení fanklubu

      Dobrý den a krásné jaro Vám všem. Teprve včera jsem se dozvěděl, že existuje něco jako můj fanklub a moc mě to potěšilo. Díky. Pozorně jsem si přečetl Vaši diskusi a měl bych k lecčemu co říct, ale asi by to v určitých tématech vyznělo hloupě, tak raději neříkám nic. Každopádně mám radost, že se zajímáte o to co dělám a doufám, že se podaří nějaká společná akcička. Hezké chvilky a těším se na Vaše názory. Pá. Jirka
      • andrii

        Re: Re: Založení fanklubu

        Milý pane Dvořáku, díky za Vaše slova. Velmi mě potěšila. Vy jste opravdu výjimečný herec. Poprvé jsem Vás viděla v povídce Pokoj bez oken v cyklu Černí andělé a z kastelána ve Vašem úžasném podání mě až mrazilo v zádech. :) Od té doby patříte mezi mé nejoblíbenější herce. Přeji Vám mnoho krásných hereckých příležitostí, ať již ve filmech, seriálech, na divadle, tak i mnoho štěstí ve Vašem osobním životě.
      • clemi

        Re: Re: Založení fanklubu

        když jsem sem včera koukala, nevěřila jsem vlastním očím. ale když mi zoriste to potvrdila, že to vážně psal p. Dvořák, tak jsem se rozhodla, že něco také připíši. ono mne to překvapilo z toho důvodu, že někdo na profilu herečky Hany Maciuchové se za ní vydává a ona sama o tom nic neví.
        na akci ráda půjdu. a ve Figarovce ta holící scéna nemá chybu... zajímalo by mne, jak jste to dlouho s panem Skopalem cvičili....
      • petal76

        Re: Re: Založení fanklubu

        Dobrý den pane Dvořák. Je moc fajn, že jste se ozval, ani nevíte jako to potěší. Jsem moc vděčná Zoriste, že měla tu odvahu Vás oslovit. Co jste odešel z Brna, nevěděla jsem o Vás nic krom toho,že se Vašim domovem stalo divadlo Vinohradské a k tomu Vám moc blahopřeji a přeji plno krásných rolí.V Brně mi moc chybíte, ale jsem ráda,že se vám daří. Také Vám musím říct bravo za spolupráci s režisérem Strachem , bo co spolu tvoříte je mistrovské.Na bulvár se snažte nemyslet, lidi co myslí, si o tom myslí *4* Moc Vám děkuji za Brouka v hlavě 22.2 v Brně,s panem Pardusem jste se tam teda pěkně vyřádili *1* Mějte se co nejlíp a doufám, že se mi podaří na případný srázek dorazit. *4*
      • zoriste

        Re: Re: Založení fanklubu

        Děkujeme p.Dvořákovi za podporu a věřím,že vše dotáhneme do zdárného konce.Taky přeju všem krásné jaro,snad už konečně dorazí. *14*
    • andrii

      Re: Založení fanklubu

      Ty jsi ale šikulka. Tak to je skvělý, že souhlasil. Až bude znám termín srazu, tak písni. Díky. *3*
    • clemi

      Re: Založení fanklubu

      jééé tak to je super...to bych sem si určo čas v nabitým diáři našla, když by takhle si někde s náma domluvil místo.. a proč vymejšlet nějakou hospůdku. vždyť by sme si určo mohli zarezervovat místo v divadelní restauraci ne...
    • petal76

      Re: Založení fanklubu

      jsi dobrá, co dobrá nejlepší *14* Jsem Ti říkala, že je fajn a v pohodě a potvrdilo se. Patří Ti bravo za odvahu a p. Dvořákovi bravo za to, že do toho jde *3*
      • clemi

        Re: Re: Založení fanklubu

        jj souhlasim, je skvělý, že do toho jde... fakt super... jen by mě zajímalo, jak se ti podařilo jemu napsat aby ti zavolal zpátky, protože sama, když začínal hrát na Vinohradech (mim druhym domově) hrát, tak sem mu psala asi 3 dopisy ale ani na jeden neodepsal...
        a dopředu si dělej za mě čárku, když nebudu marodit a nebude to 30.4. kdy jdu na koncert, tak si místo v diáři určo najdu
  • clemi

    reakce na poslední reakce

    tak sad sem osobně neviděla a stačilo mi slyšet a taky řikám ne! ale toho 23.3. se zoriste možná potkáme...
  • petal76

    Brouk v hlavě

    *4* Právě jsem se vrátila z divadla, po 14 letech jsme šli opět na Brouka v hlavě a měli jsme velké štěstí, bo hrál Jirka Dvořák. Bylo to úžasné přestavení, skvěle jsme se bavili, snad víc než poprvé p. Dvořák s p. Pardusem vyváděli neuvěřitelné kousky.....prostě skvělé. P. Dvořák sklidil velký aplaus, nebyli jsme jediní co ho rádi viděli.Opravdu BRAVO *4*
    • Re: Brouk v hlavě

      Závidím,také bych jej ráda někdy viděla na živo *5* *14*
      • petal76

        Re: Re: Brouk v hlavě

        Ráda bych ho viděla hrát na Vinohradech, mohu posoudit jen jeho působení MDB a tam exceloval ve všem co jsme viděli *14* Toho Brouka doporučuji, jen se nedá 100% říct, kdy zase bude hrát,bo v Brně už jen hostuje, byla to opravdu "haluz" *1*
        • clemi

          Re: Re: Re: Brouk v hlavě

          to závidím, že jste s ním viděli brouka v hlavě... já se s nim viděla snad všechny hry co hrajou na vinohradech... a všem doporučuju... kdo by měl štěstí jít na Figarovu svatbu tak ať jde!!! u toho se člověk řeže od začátku do konce smíchy... nic to nemá s operou společnýho
          • petal76

            Re: Re: Re: Re: Brouk v hlavě

            Teda díky za navnadění, snad se mi splní přání a na Vinohrady se někdy dostaneme *4* budu hlídat lístky, tak držte palec Takže Figarova svatba???? *3* *3*
            • petal76

              Figarova svatba

              zoriste: tak já závidím a mooooc, mě se podařilo objednat 18,3 krásná 7 řada, úplná náhoda a manžel nemůže tak jsem to nechala bráchovi, dnes si jde vyzvednout lístky, teda doufám včera říkal, že jo, jinak rezervačka konči *9* tak si to moooooc užíjte apak pini jaké to bylo
            • zoriste

              Re: Re: Re: Re: Re: Brouk v hlavě

              Tak jste mě tak navnadily,že jsem zamluvila lístky na Figarovu svatbu a 23.3.jdu se synem,má osmnáctiny,tak trochu kultury mu dám jako dárek.Napíšu potom dojmy.zdravím všechny,už aby to jaro přijuchalo a bylo trochu sluníčka. *4*
            • clemi

              Re: Re: Re: Re: Re: Brouk v hlavě

              jj ve figarově svatbě je upe k sežrání... u toho si krásně zaslintáš, doporučuju min. brindáček, nejlépe kýbl sebou...
          • jansovka

            Re: Re: Re: Re: Brouk v hlavě

            jo Figarova svatba je SUPER! Jirka je jedinečnej=)! Ale oni všechny inscenace na Vinohradech jsou úžasný.
            • andrii

              Re: Re: Re: Re: Re: Brouk v hlavě

              Tak o Višňovém sadu mi říkala kámoška, že na něj opravdu ne. Pak dej vědět, jaký byl Obchodník s deštěm? Díky. *3*
            • clemi

              Re: Re: Re: Re: Re: Brouk v hlavě

              tj, teda až na višňový sad... ten teda nemusim... ten sem ani nepochopila o čem je.... a chystám se na obchodníka s deštěm....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší