Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Lucka

    Souhlasím ♥ 100% pravda.Svým charismem mě dostává do kolen při sledování každého filmu, či seriálu kde hraje. *14*
  • 100%divadelní výkon

    s manželkou patříme mezi vaše obdivovatele
    v čt jsme shledli div.představení kde máte dvouroli, v jedné roli mluvíte jen v samohláskách.
    váš výkon nás tak fascinoval a velice se nám líbil,že bychom ho chtěli mít i v domácím kině, ale nemůžeme zjistit názevza odp.děkujeme
    K.Kőtt
    studenka
  • :-)

    Přeju všechno nej ke krasným kulatinám :-) *5*
  • Adresát neznámý

    Milý Jiří, abych se přiznala, když jsem Vás nedávno viděla ve Viole, ve hře: Adresát neznámý, věděla jsem, že Vás odněkud znám. Že jste ale ten čert z Anděla Páně, bych skutečně nehádala. Ačkoli to tak ze začátku nevypadalo, představení ve Viole mě skutečně (zejména v závěru) šokovalo. Výkony Vás i pana Hartla byly neuvěřitelné. Pana Hartla, jako herce znám, ale Vy jste pro mě byl skutečně objev. Ještě jednou Vám oběma děkuji za nezapomenutelný večer. Na představení do Violy půjdu určitě znovu. Děkuji. Ela
  • Jirka je nejkrásnější muž na světě....Vyzařuje z něj neuvěřitelné charisma. Myslím, že kdyby chtěl zamiluje se do něj každá žena, stačí jeden nádherný uhrančivý pohled a svět mu padá k nohám...
  • moc jste se mi líbil ve filmu Anděl Páně.
  • Pane Dvořáku,jste podle mě ten nejúžasnější herec,velmi Vás obdivuji a ráda bych měla nějakou vaší fotku,lepší než je v internetu. nejsem žádná trhlá fanynka,jen se na Vás ráda dívám,jste vážně moc sympatický-závidím Vaší ženě i dětem. Děkuji za to,že jste...
  • Jirka je nejkrásnější herec v ČR!!!! *14*
  • byla jsem na představení Brouk v hlavě, na výročním a bylo to fakt suprovýýý *1* Pan Dvořák podal naprosto perfektní výkon...málem jsem se počůrala smíchy...
  • Jirko zavolej na 602/522507
  • Poděkování Jirkovi

    Chtěla bych poděkovat za skvělý výkon ve hře Brouk v hlavě,nejde to jinak než říct že tam byl Jirka k sežrání,tuto hru jsem viděla i třeba v obsazení s p.Preissem,ale tohle byla nádhera,bavila jsem se celou dobu a ke konci jsem i brečela smíchem,skvěle strávený večer,moc děkuji,Ivana!
  • Jirka je sympatický chlap!!! Jeho role amerického vojáka Stanleyho ve filmu " vůně vanilky" byla skvělá.Miluju ten film!!! Jirko jen tak dál!!!Držím palce....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit