Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • andrii

    Fanklub

    Na okoun.cz jsem založila Jirkův fanklub, tak můžete zavítat. *3*

    http://www.okoun.cz/boards/here c_jiri_dvorak
    • zoriste

      Re: Fanklub

      Díky za to...právě jsem se pídila po fan klubu...hned se tam kouknu a dneska večer se těší na další díl Ďablovy lsti *3*
    • Re: Fanklub

      A napsat tam něco přínosného *7* *14* *14*
  • andrii

    Ďáblova lest

    První díl nasadil vysokou laťku, tak jsem zvědavá na pokračování. Napínavý film od začátku až do konce. Jiří Dvořák hrál na jedničku s hvězdičkou. Moc moc se těším na neděli. *3*
  • Ďáblova bible

    Dnes byl vysílán první díl Ďáblovi bible.Musím říci,že mne to docela zaujalo a už se těším na další díly.
    Jiří Dvořák opět nezklamal.Hraje krásně a moc mu to tam s Bárou Munzarovou slušelo!!! *3*
    • Re: Ďáblova bible

      Osobně si tedy,pokud mohu,myslím,že mu to slušelo i bez ní,tedy hlavně bez ní,také si myslím,že jemu by to slušelo,kdykoliv kdekoliv tři dn neupraven,třeba...Je velmi přitažlivý a velmi talentovaný *14* *3*
      • Re: Re: Ďáblova bible

        Je velmi talentovaný a možná i přitažlivý,ale mne trochu zklamal tím,že se odstěhoval od manželky a dcery.Určitě to nebylo kvůli Martinu Trnavskému,to byla bulvární slátanina.Bára Munzarová se o něm vyjadřovala všude a vždy velice hezky.Asi tak jedinečný přece jenom nebude. *3*
  • fotky Jiřího

    Právě jsem objevila na serveru České televize tři díly kriminálky Ďábelská lest,a je u nich kromě povídání i spousta kvalitních fotek právě s Jiřím,který tam hraje jednu z hlavních rolí,koukněte ,hlavně tedy děvčata a nebudete litovat,on vypadá čím dál lépe,je to krásný chlap *14* *14* *14*
    • ms1978

      Re: fotky Jiřího

      Tak to hned fotky šoupnem do galerie *14*
  • přání

    přeji vše nejlepší k narozeninám,hodně štěstí v soukromém i profesním životě,včera jsem viděla hru Ideální manžel,byl prostě k ,,sežrání´´! *3*
  • petal76

    Pan HEREC

    Přála bych panu Dvořákovi vše nejlepší v jeho životě. Je to úžasný herec *4* .Poprvé jsem ho viděla v Obrazu Doriana Graye v Městském divadle, bylo to něco úžasného, skvělý výkon a pak v Broukovi v hlavě a to je díky němu, ale i jeho kolegům pro mě do dnešního dne nejlepší divadelní zážitek. Viděla jsem mnoho krásných představení,ale toto ve mě zanechalo něco krásného. Jdeme na něj znovu po letech v únoru a modlím se aby pan Dvořák opět vystupoval, chtěla bych to zažít znovu.Přeji mu proto plno krásných dalších her a filmových příležitostí a ať se mu daří *3*
  • Rodina

    Nemohu pochopit jak mohl Jiří Dvořák opustit svou rodinu! Má doma krásnou ženu a dcerku,několik let žili všichni společně v rodinném domku...Nechce se mi ani věřit,že již skoro půl roku s nimi není.Tisk spekuloval o nevěřě jeho ženy /tomu málokdo věří/ a také o alkoholu.Myslím,že kdybych měl doma takhle krásnou a milou ženu jakou se mi zdá Bára Munzarová,tak bych ji určitě neopustil.A hlavně díky dceři bych se snažil manželství zachránit.Hned se stěhovat pryč od rodiny mi připadá zbabělé!!!
    • Re: Rodina

      Těžko soudit, nevíme, jak to u nich za zavřenými dveřmi vypadalo. Jen přeju jemu a Báře Munzarové, ať najdou štěstí, ať už společné nebo každý zvlášť
  • fotky

    Nové fotografie Jiřího Dvořáka jsou super!!!Moc mu to sluší když se usmívá.Nechce se mi ani věřit těm fámám o alkoholu a rozvodu.Viděla jsem ale fotografii na nova.cz z Pojišťovny štěstí a tam ho vyfotili šíleně.Je tam nějak vyhublý,samá vráska...Že by byl tak zničen z rozchodu s Bárou M.?!Jeho ženě to v Ordinaci moc sluší,ta tam naopak jen kvete... *3*
  • Alkohol

    Tak prý nám pan Dvořák chlastá,proto mu skončilo manželství s pí Munzarovou.Už po ránu si prý v divadle otevírá lahváče.Tak přeji brzské uzdravení *13*
  • výbornej herec

    Skvělej herec, sympaťák, má charisma a "sexy" hlas *4*
    • Re: výbornej herec

      máš pravdu děsně sexy hlas
      • Re: Re: výbornej herec

        to máš pravdu,taky je pro mě jeho hlas sexy,i on sám jedost pěknej chlap a dobrej herec.moc mu fandím!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit