Přejít na výpis diskuzí

Jiří Dvořák

OSOBNOST 31.12.2006 
232 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bratranec

    Předem,nevím jestly se sem někdy podíváš ale to je jedno.Pokud ano tak Tě i tvojí rodinu zdravím,nedávno jsem ma tebe vzpoměl.Su moc rad že se Ti daří a máš se fajn.(snažím se psát spysovně a bez chyb ač p.c.není můj kámoš.Tak mě omluv pokud udělam nějake kyx) tak jak Ty seš furt herec tak já su furt číšnik. Pokud Praha dovolí tak se ozvy když ne tak ne.Neuvydíme se dalšich 17let *7* Měj se podepisovat se nebudu snad si ........
  • zklamání

    Velké zklamání mě i mé kamarádky a kolegyně čekal večer 31.5.2007 v MDMB na "Broukovi",hrál se,ale Vaše nepřítomnost byla hodně citelná!Na tuto úžasnou komedii se v Brně chodí na "Dvořáka"/já tedy chodím i na Ondříčka!/ a Štěpán nemohl a nikdy nemůže nahradit Vaši hereckou osobnost.Doufám,že až se příště "Brouk"bude hrát,mohu se těšit na Vaši účast!Hodně hereckých úspěchů a nezapomínejte na rodné Brno!Olga
    • bara je hezka

      pane dvořaku vaše žena je dobra herečka a moc ji vandím je to meje nejlepší herečka a mate pěknou ženu a moc jí to vtelevi zi šluší pro to že sleduju každy uterý a štvrtek ordenaci mohl biste ji
      skazat aby mi napsala na muj mejl dam vam adresu emailovou verda901@seznam.cz
      at mi napiše
  • Text

    Napište mi pane Dvořák prosím budu ráda děkuji předem *4*
  • Text

    *4* Jiří je velmi sympatický a mladý muž.Líbí se mi ve Svělech Pasáže,ale nelíbíse mi jak podvádí Emu s Michaelou Kuklovou s takovou nesympatickou herečkou.Ale jinak jste fajn herec a musíte být i bezvadný manžel.Ahoj Pavlína
  • Text

    Hrozně se mi líbíte pane Dvořák jste sympatický mladý muž a hezký.Líbíte se mi snad ve všem.Určitě se půjdu podívat do divadla a ráda bych ctěla získat fotku spodpisem.Jste opradu kocour.Pavlína
  • Sylvík :o)

    Všechny moc zdravím, taky si myslím že je Jiří Dvořák okouzlujíci chlapík a strašně mne mrzí, že jsem ho neshlédla v Brně ( pocházím od tud ). Líbí se mi v roli i jako čert Uriáš i jako voják ve Vanilkovém nebi. To jak se dokáže podívat mne naprosto dostává *15* Přeji mu krásnou dcerku i báječnou manželku. Pokud si to snad budete číst, tak přeji mnoho pracovních úspěchů a milích zážitků v soukromém i profesním životě. Jste pro mne sexy chlap *14* Jen tak dál... Budu se těšit na další Vaše filmy i pohádky *4* S pozdravem a přáním krásného dne - Sylvík *14* PS: Potěšila by mne Vaše fotografie s autogramem, ale nechci být vlezlá ( děkuji ). *9* *7*
  • Příspěvek pro radost

    Ahojte všichni milí přispěvatelé, i vy pane herče. Chtěla jsem se jen přidat k názoru, že světla pasáže jsou jen čekáním na chvíle, kdy vstoupí pan Dvořák a vidím, že v tom nejsem sama.A vpodstatě od prvního filmu, co jsem vás viděla- tuším, že to byl Pokoj bez oken, jste mě okouzlil. Je fajn, když hrajete ve filmech, ve kterých se můžete na někoho tak hezky koukat. Ještěže nejsem herečka, asi by se mi z vás úplně zamotala hlava. Také zdravím vaši ženu(tedy ani nevím, jestli nějakou máte, ale to snad ani jinak být nemůže) a jsem šťastná, že má někoho, kdo se na ni tak krásně dívá doopravdy a ne jen pro plátno.
    • Re: Příspěvek pro radost

      A já Vám paní Kauli odpovím *4* ! Je krásné číst, že máte pana Dvořáka ráda a že mu přejete štěstí v podobě jeho rodiny. Je tu bohužel více lidí, kteří mu štěstí nepřejí, závidí mu a urážejí jeho ženu, a to dokonce matku jeho dcery!!!! To si tu žádný neuvědomuje.Štěpánka
    • Re: Příspěvek pro radost

      Manželkou Jiřího Dvořáka je vynikající herečka Barbora Munzarová.Mají spolu dceru Aničku. *3*
    • Re: Příspěvek pro radost

      musím souhlasit, film Pokoj bez oken byl perfektrní a co film Vyvraždění rodiny Greenů??? ten byl taky skvělej. Pan Dvořák má za manželku herečku Báru Munzarovou.
    • Re: Příspěvek pro radost

      Fakt odpovídám sama sobě, i když je to lehce směšné. Blahopřeji vám k vaší ženě i vaší dcerce. Je to super, že opravdu existují normální herci s rodinou.
      • Re: Re:

        Vaše dcerka je milá, máte štěstí, že je podobná na vás. Vaše žena je totiž velmi ošklivá a ještě k tomu nafoukaná. Divím se Vám, že jste si vybral tuhle. To jste neměl zapotřebí. *8*
        • Re: Re: Re:

          Pan Dvořák hlavně nemá zapotřebí na svých stránkách číst tak urážlivé a nechutné názory na svou ženu!!! Pochopitelně si Báru Munzarovou bral proto,že se mu líbí a má ji rád! *3*
  • filmy ČT

    Viděla jsem Vás hrát ve filmech " Vanilkové nebe " a " Operace Silver A" a velmi obdivuji Vaše herecké schopnosti.
    Ráda bych také navštívila některé z Vašich představení v Praze, na které se upřímně těším.
    Jestli je to možné, můžete mi poslat Vaši fotografii ?
  • Ally

    Když daboval Larryho byl fak super
  • 100%divadelní výkon

    s manželkou patříme mezi vaše obdivovatele
    v čt jsme shledli div.představení kde máte dvouroli, v jedné roli mluvíte jen v samohláskách.
    váš výkon nás tak fascinoval a velice se nám líbil,že bychom ho chtěli mít i v domácím kině, ale nemůžeme zjistit názevza odp.děkujeme
    K.Kőtt
    studenka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit