Přejít na výpis diskuzí

Jiří Krampol

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hele, Krampolíku, tak už se to konečně na tebe provalilo. Ty jsi vlastně polskej žid a ten vtípek o Janu Ámosu Komenským jsi trochu zvojtil, co? Ale už jsi trapnej. To máš tak malej důchod ? No, starýho psa novým kouskům nenaučíš, a když jako mladej lezeš komoušům někam, tak jako starej děláš echt to stejný. *12*
  • Dobrý den pane Krampol,
    dnes jsem si přečetl o nejapném žertu moderátora z rádia o zadržení Vaší manželky. Je správné, že ho chcete zažalovat, legraci z lidí si přece můžete dělat jen vy a také se nedivím, že se vaše žena zhroutila. Vždyť ona přeci nemohla vědět, že ji nezadrželi.
  • Dobrý večer p. Krampol. Nutně potřebuji písničku, kterou zpíváte jako čínan. Ani nevím kdo jí zpívá v originále česky. Proto se obracím s prosbou na Vás, zda by jste mi nějak nepomohl kde jí mám hledat.
    Jinak se ráda dívám na Vaše pořady a stále Vás obdivuji.
  • Nechápu některé lidi jak můžou soudit druhého člověka, když ho vůbec osobně neznají, ale jen ho viděli párkrát v telce...
  • Pane Krampol,v pořadu "Nikdo není dokonalý" (20.9.2011), jste s paní Květou Fialovou vychvalovali Václava Havla. Přečtěte si jeho projev z r. 1989 a možná změníte názor.
  • přání

    Milý Jiří
    Přání k Vaším dnešním 72.narozeninám
    hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • paroushow

    Uff- to paroubek-show to je sila- kam az clovek dokaze klesnoust, to je k nevire...
  • Prachy & ucta k sobě!!

    Šimek by zaplakal kdo sedaval s nim za jednim stolem.Doufám že i Pepa Fousek pripojí nějakej fejetonek s odou na vaši propagaci vzdělávacího a jedinečného časopisu AHA.Zapomínáte na vaše dřívější postoje k bulváru.Ale penizky jsou mocnej kouzelnik!
    • Re: Prachy & ucta k sobě!!

      Šimek by nezaplakal.On sám by přijal,kdyby ho nějaký bulvár oslovil.Šimek nebyl žádný herec. Sám bez Grossmana nebo Krampola neznamenal nic. Co se týká Soboty,tak to je obyčejný kašpar,takže o něm vůbec nemluvím.Šimek nebyl vůdčí osobnost. Potřeboval k sobě vždy někoho,kdo by vedl jeho.A v tom byl vynikající pan Jiřím Grossman. Pan Krampol byl z jejich dvojice taky ten lepší.Takže by tu žádný pláč nebyl.Tím se.ale nezastávám bulváru. Já ho hlavně nečtu.
  • Dotaz

    Vážený PANE Jiří Krampole. Velice se omlouvám vím ,že jste velice zaneprázdněn a proto když odpovíte budu si toho velice vážit. Ve vašem zábavném pořadu nikdo není dokonalí jsem zaslechl jak vyprávíte (příhody z natáčení),že při filmu Pelíšky byl PAN Kodet disponován a ztratil hlas a byl dabován. Pořád jsme se o to se ženou přeli a teď jsme si koupili DVD a já doufal že tam o tom budou hovořit a vsadil jsem se s manželkou o picu a škrabkání ,že byl dabován! Bohužel tam o tom nehovořili! (takže jsem prohrál)... Prosím vás pokud vám namě vyjde čas a upřesníte mi tento můj dotaz budu si toho velice vážit!!! Váš stálí obdivovatel a fanoušek Pepé Příbram.
  • jirka je borec

    Bože lidi, no tak udělal reklamu,abyste se nepokakali.To,že si vydělal prachy na např.hodně pěknou dovolenou neznamená,že je odepsanej.Je to skvělej bavič a člověk,tak furt nerejpejte,je to jen a jen jeho věc.reklama je sice děsná,navíc nevkusná,ale je to jeho věc.Jirko jsi borec a já ti fandím.zdar závistivcům a blbům! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit