Přejít na výpis diskuzí

Jiří Krampol

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jirka Krampol

    Vazeni, JIrka Krampol je bezvadny clovek a ferovy chlap. Poznal jsem jej osobne v americe na Ceskoslovenskem Rockfestu. Neni to zadny debil ani hnup, jak o nem tady pisete...Nechte jej prosim na pokoji a zamyslete se radeji sami nad sebou. Toto bych chtel vzkazat vsem, kteri Jirku Krampola bezuzdne urazeji. Diky
  • reklama AHA

    Pana Krampole,prozraďte prosím kam Vám mohu poslat další čísla Vašeho tak oblíbeného časopisu AHA aby jste si konečně dokončil své vzdělání a zmizel někde v propadlišti dějin.ubohost této reklamy a i vaše převyšuje vše co se do této doby objevilo v médiích.Je mi Vás úpřímně líto.
  • hloupost nadevše

    Pane Krampol , je o vás známo , že odsuzujete každého za všechno , ale sebe odsoudit neumíte ? Reklama je jedna věc , ale čest druhá . Tu zjevně nemáte . *1* Byl jste dobrým hercem . Teď už vám stačí jen manéž . Teď jste totiš jen šaškem celému národu.. *16* *15*
  • Ahoj.

    Milý pane Jirko Krampole. Já jsem sice o kousíček starší nežli vy, ale moc se mi líbíte , máte můj jazyk, ještě dříve se smějete, nežli něco řeknete. Já to taky tak dělám a spousta lidí swo myslí , že jsem cáklá. Zdraví Vás Helena Havlová
  • Maturita

    Pane Krampole, díky Vám jsem se dověděla významnou novinku : k získání maturity stačí přečíst jen pár vydání deníku AHA. Vláda stále hledá peníze, kde ušetřit, tak by jste jim mohl navrhnout (nebo to nám udělat za Vás), ať zruší všechny střední školy a učební obory s maturitou, že k jejímu získání stačí jen přečíst pár výtisku bulváru AHA. Sice přibude několik desítek tisíc nezaměstnaných, ale budeme jediným státem na světě, kde budou mít všichni občané minimálně maturitu. To nám musí svět závidět!!! *13*
    • Re: Maturita

      Doufám, že pan Krampol,kterého jsem donedávna vždy uznával, ukáže na kameru v červnu své maturitní vysvědčení, (když ano, požaduji honorář za nápad na reklamu) a držím mu palce.
      Vlasta
  • Podiv

    Pane Krampole,když sleduji Vás v reklamě na časopis AHA,udivuje mne,že jste tak hloupý a ubohý.Je to asi přibývajícími léty,ale zhnusil jste se mi
  • Omluva

    Omlouvám se za malé písmeno K ve jméně pana Krampola. *13*
  • reklama AHA

    Pane krampole, velmi jsem se ve Vás zklamala. Myslím, že u nás žádný z herců, Vás nevyjímaje, se pro peníze nemusí propůjčit tak stupidní reklamě. Zamyslel jste se nad dopadem této reklamy na školní mládež, která je schopna věřit tomu, že k základnímu vzdělání je třeba číst takový brak, jako jsou bulváry? Jestli chcete tvrdit, že z něčeho musíte žít, tak jste neměl žít tak nákladný život a měl jste myslet na zadní kolečka. Stejně trapná je i paní Bohdalová v reklamě pro Mounfield. *13*
  • NIKDO NENÍ DOKONALÝ

    Vážený pane!
    Nemyslel jsem, že se dostanu do diskuse.
    Myslel jsem, že budu dikutovat s Vámi(tebou).
    Proto jsem uváděl jen některý titul.
    Má otázka stejně zní:
    -je to asi blbost: - platí TV za nápad?

    M.S.

    ( sorry, ale vážně už něco pamatujem)

    Dobrou noc, hlavně Vaší (tvoji) dámě!
  • NIKDO NENÍ DOKONALÝ

    ŠKODA, ŽE NEJDE PSÁT VELKÝMI A MALÝMI PÍSMENY, asi jsem debil. Už to jde.
    ............................. ...........
    Otázka zní:
    Platí se zuaslání otázky pro pořad:
    Nikdo není dokonalý?
    Jsem starej jako Vy (Ty), ale tento pořad je O.K.
    Nebudu psát ptákoviny, ale stejně si vybereš (te), ty co nejsou finančně zhodnoceny.
    -Nebo ano?

    stejně se na mne vy.....e
    tak co bych psal dále.

    M.S.

    Ahoj

    (CS Film,....stárneme,U zlaté podkovy,...)
    Děkuji předem za odpověď, i když žádná asi nebude!)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit