Přejít na výpis diskuzí

Jiří Štědroň

OSOBNOST 3.1.2009 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím jestli jste měl někdy mladší fanynku , ale díky Popelce jsem Vás doslova zbožnovala již v 5-ti letech . /byl to rok 1976/ Když se mi babička snažila vysvětlit že budete nejspíš ženatý , vzala jsem si pokladničku a chtěla se Vás jet zeptat. Vylekaná babička mě dostihla až na nádraží a dodnes tuto historku vypráví - dnes už mým dětem . Přeji Vám hodně úspěchů a štěstí.
  • Ahoj Jirko, nedávno jsme se viděli po koncertě M.D. v úterý v Lucerně. Bylo to prima.
  • Danyel Gerard - Butterfly je dobrý, ale Jirka to nazpíval lépe, jukněte na to !
  • Pane Štědroni ,je mi 50 a v mládí jsem vás a vaši hudbu milovala.Líbí se mi hudba i vy stále,ale čas je neúprosný ve všem.Hodně zdraví do dalších let Vám přeje vaše posluchačka Jana z Olomouce. *14*
  • Preji Vam vse nejlepsi v roce 2012, Opet jsem videla pohadku Popelka, krasne, nadherne. Mejte se hezky a preji mnoho uspechu.
  • Jako malá jsem byla zdrojem legrace pro celou naši rozvětvenou rodinu, od nějakých 11-ti let jsem tvrdila, že se vdám jedině za Jiřího Štědroně. Už tenkrát měl obrovské charisma. A teď když poslouchám jeho písně, pořád mne to ještě drží:-))
  • Vážený pane Štědroni, chci Vám v novém roce 2012 popřát jen to nejlepší.
    Jste nesmírně charismatický muž a patříte mezi mé idoly už 35 let.
    Se srdečným pozdravem, vaše ctitelka
  • Večná škoda,že sa na tak dlho,nie vlastnou vinou, stratil úžasný hlas Jiřího Štedroňa. První sníh bol pre moju mamu elixírom. Vám pán Štědroň prajem, aby nasledujúce roky boli pre Vás zadosťučinením, aby Vaše piesne ostávali dlho v srdciach a Váš krásny hlas bol elixírom. Ďakujeme.
  • Dobrý den pane Štědroni, prosím velmi bych chtěl alespoň text písně "Jste dámou co mou duši ničí", můžete mně prosím pomoci? Předem Vám velmi děkuji. Vladislav Strych, Brno
  • Chodívala jsem na Vánoční koncerty v Havířově a vzpomínám, že jste tam byl i s Yvetou Simonovou. A byl to zážitek. Vždy jsem Vás obdivovala - nádherný hlas, slunečný úsměv a skromnost, o které se nedá hovořit u většiny ješitů. Přeji Vám hodně zdraví a ještě mnoho, mnoho ůspěchů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit