Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Jirásková

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snažím se sem napsat několik dní, protože jsem se rozčílil nad přílohou č.41 Mladé fronty dnes. Tenhle brak normálně nečtu, ale lidi mi tyhle noviny občas přinesou na podpal, protože pracuju v kotelně.. Do ruky se mi náhodou dostala ta příloha kde je na titulní stránce paní Gregorová a protože mám rád filmy s Radoslavem Brzobohatým, přelouskal jsem celý rozhovor uvnitř přílohy. Ženská, jak vy jste hned po té v mých očích klesla po lidský stránce to si nedovedete představit!!!Vy nerozumíte ani politice do který se tak ráda s prominutím se**te tak ani divadlu a herectví! Vy byste byla zkáza pro všechny v jakékoli funkci a chraň Bůh aby se tu objevila nějaká jiná káča podobné letory jako vy, která by chtěla dát pánbíčkářům zpět jejich "poctivě" za staletí nakradený majetky... Vy na co šáhnete to pokazíte.. Myslíte si že za ty vaše kiksy když si zajdete každou neděli do kostela pro odpustku že je všechno dobrý? Omyl. Světská spravedlnost děvče moje milý moc nefunguje, ale boží spravedlnost vždycky a tomu nahoře je jedno co tady jsi... Mějte se.
    • Pro ty kdo si myslí téhle ženské snad ještě pořád dobrý věci.. Z důvodu autorských práv nebudu dělat přesný přepis z rozhovoru paní Gregorové.
      Jirásková způsobila Radoslavovi Brzobohatému velké vnitřní zklamaní, ze kterého se nikdy nevzpamatoval. Když byla ředitelkou vinohradského divadla, Brzobohatý přestal dostávat role, ačkoli byl v plné síle. Nic nehrál, byl jako rekvizita. Sám nechtěl odejít, protože si myslel, že až mu bude třeba takovývh 65 letm dostane od Jiráskový nějakou krásnou roli. To se nestalo. Ona ho tam nechtěla a řekla mu, že se nehodí do žádných rolí ani v český ani ve světový dramatice. Po jedné z mnoha trapných doskuzí na toto téma sepsal Brzobohatý výpověď a na minutu z Vinohrad odešel.
      • Mělo to ale ale pokračování. Za 2 dny mu zavolali z divadla, že si má vyklidit svou skříňku v šatně. Brzobohatý řekl, že dorazí za tři dny, ale Jirásková mu nechala skříňku v šatně vyklidit už druhý den a to tak, že mu jí nechala odvrtat a jeho všechny věci šoupla ve staré igelitce na vrátnici divadla na Vinohradech. Takový měl pan Brzobohatý rozchod s divadlem. Nikdy mu neposlala ani jeden oxeroxovaný papír, kde by mu vyjádřila poděkování, že byl Brzobohatý 31 let předním členem Divadla na Vinohradech. Způsobila mu takovou ránu, že se pak Brzobohatý nechtěl nikdy kolem Divadla na Vinohradech ani procházet...
  • Vážená paní Jirásková,
    chtěla bych Vám zdarma poskytnout dobrou radu, nehledejte v církvi to co tam není a co i vy sama postrádáte - tudíž rovný charakter a slušnost, odpuštění, pokoru, skromnost, soudnost, lásku k lidem a úctu k práci druhých /snažte se mít ráda samu sebe, buďte tolerantní, laskavá, velkorysá - jízlivostí, nadřazeností, arogancí a pomstychtivostí si svou špatnou karmu těžko kdy napravíte, ale to jistě víte že/. Je zbytečné okolo sebe kopat a být zatrpklou pro svoje špatné činy, kterých jste se dopouštěla na svých nejbližších a spolupracovnících z ND /resp. podřízených za Vaší "vlády"/. Nebrečte nad rozlitým mlékem a prostě si přiznejte, že jste v životě krutě chybovala /chybovat je lidské, odpouštět božské/. To ponížení, které jste způsobila před lety panu HERCI Radku Brzobohatému, když jste ho z ND vykázala jako nějakého psa a dost potupným způsobem jste mu nechala vyklidit jeho věci ze skříňky v divadle, to zpět nevrátíte, tak alespoň prosím Vás, madam, přestaňte kvůli této pravdě útočit na jeho pozůstalé, kdyby to pravda nebyla, neměla by jste ústa plná jedovatých slin adresně na paní H. Gregorovou, že. V příloze /bohužel pro mě pravičáckých novin/ MF DNES z 11.10.2012 byly velmi zajímavé informace, kvůli kterým jste se tak rozčílila. I tak Vám přeji /poněvadž narozdíl od Vás mám sociální cítění/ aspoň trochu více toho zdraví v rámci možností, aby jste měla ještě nějaký ten čas tady na Zemi na přemýšlení a přehodnocování svých chyb. Hezký večer, Serafína
    • celtic.man
      Trefný příspěvek, ale malinko to poupravím, pana Brzobohatého nevyhodila z Národního divadla, nýbrž z divadla na Vinohradech, kde pod krutovládou pí. Jiráskové trpělo hodně herců, nejen pan Brzobohatý, ten byl bohužel jen jednou z mnoha jejích obětí... Nejspíše se pí. Jiřinka vybíjela a mstila za svůj soukromý zpackaný život takřka staré panny /bez dětí a příbuzných/. Jak mi vyprávěla moje známá, která má přátele z novinářských kruhů /ne z bulváru/, kteří s touto herečkou dělali osobně rozhovory, ta paní je moc smutná, uvnitř má hodně staré zlosti a neumí ji jinak ventilovat, než povýšeností a uštěpačností. Co dokáže udělat stáří a podlomené zdraví v kombinaci s osamělostí.... *9* Pes nikdy nenahradí žádného člověka, ale to pí. Jirásková sama moc dobře ví.
  • Dobrý den,ráda bych se chtěla zeptat,paní Jiřina Jirásková kdysi dávno namluvila princeznu Fňukajdu.Bylo to na gramofonové desce,kde s ní byl i Bohuš Záhorský.Bylo by možné tuto pohádku na audio sehnat?Děkuji
    • Tak už jsem si to zjistila sama.Ta pohádka je z roku 1973 a jmenuje se Loupežnická historie.Doporučuji k poslechu. *4*
  • Cirkev je bohata az az a bere stale dal svym nenasytnym chrtanem. Kdyby radsi p. Jiraskova dala penize do rozvojovych zemi, kde hlavne deti poterbuji na lekare, leky, vzdelani. No jo, ale tam se o ni v novinach nebude psat - ze?
    Dalsi fakt je ten, ze nikdy nebyla manzelkou pana Podskalskeho ani nemeli spolecnou domacnost. Jeji manzel byl Jiri Pleskot, ktery se s ni dal po afere s Jirim Valou rozvest. Jiriho Valu prebrala sve tehdejsi kamaradce Jirine Svorcove, na ktere si doslova zgustla jako reditelka divadla Na Vinohradech. Takova je pani Jiraskova!! *11*
  • Paní herečka se dobrovolně přihlásila u senátu, že společně s dalšími některými umělci profesory a lidmi dalších tzv. lepších profesí, daruje své tzv. těžce vydělané miliony círvi, což je od ní velice šlechetné,že? Nežádá,aby to dali obyčejní lidé, čehož bychom si měli vážit. Ona to udělá ráda, protože neví co s penězi, zrovna tak jako ostatní,kteří se podepsali pod rezoluci, posílající senátu ke schválení.
    HODNÁ TO ŽENA,ŽE?
  • Dobrý den milá paní Jirásková!
    Kdysi jsem Vám psala, a Vy jste mi odpověděla. Jsem neteř Matky představené - Terezity Marie Kropáčkové z Kutné Hory, Jarmila Mikulenková. Sestřičky z Ročova mi poslaly fotografie a CURRICULUM VITAE tetičky. Ráda bych se s Vámi o fotografie i její životopis podělila, protože stále o ni tak mile mluvíte, že ve Vás rozpoznala herecký talent. Snad by Vás obé potěšilo. Jarmila Mikulenková
  • Jiřina Jirásková je MADAM. Velice distingovaná a inteligentní dáma, na setkání s ní nikdo nikdy nezapomene. Rovněž její divadelní a filmové role jsou nezapomenutelné. Škoda, že už se hlásí útrapy stáří a zdravíčko už tolik neslouží. Ale když se ohlédne, vidí velké množství odvedené práce a lidského potěšení. Škoda, že nikdy neměla děti, předala by jim ze sebe to nejlepší.
  • Dobrý den, Pani Jiřinko posilám Vám kopu zdraví a síly. Přejí at se splní to co chcete. *3*
  • Dobrý den ,paní Jirásková ! Zdravím Vás spolu se svým francouzským buldockem Garpem a boxerkou Bugi, oba z útulku . Pracuji 20 let jako terénní sestra, dříve geriatricka. Moji psi jsou vítanými návštěvníky domácnostech opuštěnych lidi ( již několikátá generace pejsku) a všichni přináší radost a pohodu. Mám Vás moc rada . Jste stejna krevní skupina nás pejskařu , buldočko a boxero miilu. Děkuji Vám za vše , není třeba vypisovat. Naše smečka zdravi Vaši Amalku a Vás . Marketa Nováková
  • Milá paní Jiřino
    K dnešním narozeninám přání hodně štěstí,zdraví!!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit