Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 810-297
    Byla to dobrá herečka a docela milá ženská. Škoda,že zemřela. Pro lidi,kteří ji odsuzují: Kdybyste měl posuzovat lidi podle politického názoru,tak jsou všichni téměř stejní. Žádná politická strana se od jiných nijak zvlášť neliší.
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,

    hezké a pohodové Vánoce,
    radostný rok 2013, pevné zdraví
    Vám všem z celého srdce přeje
    Dana Sv. *4*
    • Já se připojuji - krásné Vánoce,šťastné chvilky u vánočního stromečku a v novém roce především pevné zdraví,pohodu a hodně úspěchů v osobním i tvůrčím životě Vám přeje Liana Jíchová.
  • dasvobodova
    Zemřela herečka paní Antonie Hegerlíková.
    Byly jsme spolu v kontaktu, velmi trpěla, její nemoc byla zlá.
    Vzpomínala na paní Jiřinu Švorcovou se slovy:
    "Lidé nechtějí vědět jaká byla Jiřina jako člověk, lidé ji vnímají jako komunistku, přestože nikdy nikomu neublížila, byla to strašně hodná holka, pomáhala jak jen mohla kolegyním, kolegům, kteří na ni naházeli špínu, když ji vyšší mocnost zničila pro její politickou angažovanost...!"
    Antonie Hegerlíková patřila k čestným lidem, nikoho nezradila pro zvýhodnění své pozice herečky!
    "Čest Vaší památce milá paní Hegerlíková, vážím si Vás!"
    Vaše Dana Svobodová
    • Paní Hegerlíková patřila k výrazným osobnostem naší kultury.Herečka s velkým H a jistě i dobrá,čestná a spravedlivá žena.Takoví lidé by neměli odcházet.
      Srdečně Vás zdravím.L.Jíchová.
    • Zdravím všechny příznivce paní Jiřiny Švorcové,
      jsem přesvědčena a zdůrazňuji zde,že příznivců Jiřiny Švorcové je stále více a jsem tomu velmi ráda.Jsou to lidé nejen starší,ale i mladší a to je moc dobře.
      Mějte se všichni moc hezky a prožívejte adventní čas v poklidu s těmi nejmilejšími.
      Srdečně zdraví Liana J.
  • dasvobodova
    Zdravím pana/í Pascala/ovou, děkuji za podporu fanklubu Jiřiny Švorcové.
    Vaše názory jsou objektivní s pohledem na současnou dobu. Nechceme se vracet a připomínat co bylo špatné v době munulé. Jdeme dál...
    Škoda, že se paní Švorcová nedožila výsledků voleb, měla by radost.
    Lidé nevolili politiky špinavých rukou, proto komunisti získali důvěru voličů. Budu stále bojovat pro Jiřinu Švorcovou, hájit její čest a dobré jméno, které jí právem náleží. Vysvětlení všem tiše nahlížejícím a nově příchozím členům: Anonym, který hrubě a vulgárně narušuje diskuzi se schovává za mnoho jmen, např.: Andre011, Jahoda, Malina, Michal, Diwa Swina, Papparazzi a jiné předchozí... Věřím, že v brzské době budou hanebné příspěvky hodnocené jako protizákonné. Demokracie musí mít svá pravidla, svůj řád, to by měli především hájit kompetentní pracovníci tiscali a hlavní správce OSOBNOSTÍ. Stránky fanklubů na OSOBNOSTECH jsou nefunkční, postrádajívýznam. Mně sebrali právo spravovat fanklub, proto se domnívám, že pracovníci jsou politicky řízení, včetně nezvaného hosta, který nepřetržitě sleduje fanklub.
    " Jdeme s láskou s nádherným člověkem a námi milovanou herečkou paní Jiřinkou Švorcovou dál, rovně, tak jak kráčela ONA"
    Přeji všem radostnou a láskyplnou vzpomínku na Jiřinu Švorcovou
    Srdečně Vás zdraví Dana Sv.


    *14* *3* *14* *4*
  • dasvobodova
    PAPARAZZI a všechna Vaše ostatní vymyšlená jména za která se schováváte: Nevstoupila jsem do KSČ, to neexistuje, je jiná doba, proberte se, vstoupila jsem do KSČM a nic Vám do toho není,
    já se o Vás také nestarám, prostě mě nezajímáte, to jenom já Vám ležím v žaludku, těší mě to!!!!!!!!!
    Dana Sv. *3*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové!
    Chci Vás upozornit na dnešní článek v Haló novinách, v rubrice: DOPISY.
    V brzské době bude fanklub Jiřiny Švorcové důstojně přeložen,
    tak jak si paní Švorcová zaslouží a my také. Přibudou lidé, kteří ji měli opravdu a nezištně rádi a chtějí s láskou kráčet dál s "NÍ"!
    Budu podávat informace jednotlivě, aby nedošlo k napadání naší společné myšlenky lidí, kteří s Jiřinou Švorcovou nemají co do činění.
    Fanklub na těchto stránkách nemá váhu, nemáme soukromí. Společnost tiscali.cz, která "kompetentně" řídí OSOBNOSTI se chová nedemokraticky, podporuje zloduchy, kterým dovolí narušovat diskuze nevhodnými příspěvky. Vzali mi možnost mazat a odstraňovat nevhodné příspěvky. Neodpovídají na moje otázky a žádosti o navrácení spravování fanklubu Jiřiny Švorcové, proto jejich záměr považuji za úmyslný! Na těchto stránkách nemá možnost pokračovat fanklub Jiřiny Švorcové na úrovni a v pohodě.
    Jakmile budeme mít zřízený prostor, oznámím osobně každému, kdo bude smýšlet poctivě a bez podrazů.
    Srdečně Vás všechny zdraví Dana Sv. *4*
  • Prosim Vás, dejte už jí aspoň po smrti pokoj! Vaše chování je hrůza...
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky Jiřiny Švorcové,
    každou středu TV NOVA vysílá TV seriál "Chlapci a chlapi" z r. 1988. Je obsazen mnoha skvělými herci, jedním z nich je herec Antonín Hardt, který se představí jako ing. Karel Vosecký (otec Hanky). Pan Antonín Hardt byl věrným přítelem Jiřiny Švorcové a je stálým přítelem herce Václava Švorce. Herec pan Antonín Hardt pravidelně přichází na naše fanklubácké posezení, ve kterém vzpomíná na Jiřinu Švorcovou jako na skvělou herečku, nádherné mladé děvče a dobrou kamarádku, která byla v době svého hereckého působení v Divadle na Vinohradech oporou mnoha herečkám a hercům v nesnázích. Herec pan Antonín Hardt se stal přítelem mým a Liany, je příjemným společníkem. Několik roků září jako herec v divadle Radka Brzobohatého. Je nám ctí, že jsme získaly hezké přátelství herecké osobnosti pana Antonína Hardta, který je nám ochoten připomínat váženou herečku paní Jiřinu Švorcovou, s kterou žijeme pomyslně stále... Srdečně Vás všechny zdraví Dana Sv. *4*
  • Zdravím všechny příznivce herečky Jiřiny Švorcové a zvlášť paní Týnu.
    Paní Týno,máte ve schránce vzkaz.
    Přeji všem krásné dny plné pohody a štěstí.L.Jíchová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit