Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Andre011, Jahoda, Malina, Michal = 1 člověk! Nastěhoval se sem nevítán a drží se tu jako klíště! Vnucuje nám lži, které politická mocnost po r. 89 vymyslela, aby zdiskreditovala Jiřinu Švorcovou!!! Všechnu špínu, kterou v dááávné minulosti komunisti napáchali, hází na Jiřinu Švorcovou. Andre011 a jeho další jména v jedné osobě se do fanklubu "nevítaně a nestoudně" usadil. Potřebuje být vyslyšen, vnucovat nám jeho výplody! Kdyby byla spravedlnost, byl by jistě trestaný za křivá obviňování! Pokud by byl vyslyšen v médiích, jistě by se neuchyloval ve fanklubu Jiřiny Švorcové, jednak proto, že není jejím příznivcem a také proto, aby jeho slova byla sdělena veřejnosti, prostě, aby jeho slova měla váhu. Je mi líto takového člověka, protože je samotářem ve fanklubu Jiřiny Švorcové, nikde ho nechtějí, jinak by se neusídlil tady!!! Myslí, že jsem hlupák, který neodhadne kdo je kdo!!! Není Vám trapně, že se nezmůžete na psaní "Vašich" argumentů ve sdělovacích prostředcích? Žiji s láskou pro Jiřinu Švorcovou, mám svoje přesvědčení, svůj mozek, svoje vnímání... Pochopte, že je tady obýváček pro obdivovatele Jiřiny Švorcové, jděte se předvádět veřejnosti! Já se nebojím veřejně prosazovat a hájit Jiřinu Švorcovou, abych lidem otevírala oči a sdělovala: "Kdo byl Jiřina Švorcová!" V tom budu pokračovat!!!
    Nechci Vám stále vysvětlovat, že je tady pokojíček pro nás, co milujeme Jiřinu Švorcovou, nemusíme být proto příslušníky žádné politické strany!
    "Je jenom mojí bolestí, že jsem se osobně nesetkala s Jiřinou Švorcovou, ale tím není sníženo moje právo ji obhajovat tady i ve sdělovacích prostředcích, slušní lidé oceňují moji iniciativu, v tom spatřuji smysluplnost mé houževnaté práce!"
    Nikoho jsem nevyhnala z diskuzí, ale nenechám si od nikoho nic líbit. Podlosti do fanklubu Jiřiny Švorcové nepatří, tady je vítán každý, kdo přichází se srdcem na dlani pro Jiřinu Švorcovou a čestně pro její všechny příznivce. Nikdo nemáme právo si přisvojovat Jiřinu Švorcovou, je to "OSOBNOST" čestná, pravdomluvná a takoví musíme být i "MY!" Jiřina Švorcová byla a je národem milovaná, proto je národní umělkyní a patří všem! Každý máme právo psát dle svých schopností, svého cítění co chceme!!! S tolerancí jeden k druhému se musíme chovat! Pokud se někomu nelíbí moje psaní, má na to právo, ale popuzovat proti mě ostatní, je hanebné! Všechno má svoje meze, já se svým cítěním a přesvědčením budu činit to, co uznám za vhodné, nutné a smysluplné... nenechám si nic líbit, jsem bojovnicí, je-li třeba!
    Srdečně zdravím všechny příznivce, kteří jdou s Jiřinou Švorcovou a s námi se srdcem na dlani!!! Dana Sv. *4*
  • Já se opravdu nemám za co stydět!A já jsem tu nikdy přímo neřekla, co bylo za komunismu dobré a špatné!Já s některými názory souhlasím a to ze mne nedělá špatného člověka a už vůbec ne lidskou spodinu!Na takováto velice silná slova si dávejte opravdu pozor.Nevím ani kdo jste...jestli starší člověk,ke keterému bych si už ze slušnosti a úcty nic sprostého nedovolila/učili mne to doma/a sama se starými lidmi pracuji....nebo mladý člověk jako já a to by bylo pod mou úroveň se takhle bavit.....
  • dasvobodova
    Fanklub získal vnímavou příznivkyni herečky Jiřiny Švorcové...
    Týno, Vy jste nám snad spadla z nebe...
    pokud vydržíte budete přínosem pro Jiřinu Švorcovou a pro nás,
    kteří nežijeme jenom ve vzpomínkách, ale hájíme její čest, jdeme ku předu s ní! Paní Švorcová pomáhala lidem, my pomůžeme "JÍ" svojí bojovností a láskou k "NÍ". Bláto z ní odstraníme, lži a nenávist vedenou proti "NÍ" jednou zastavíme...
    "Jiřina Švorcová je OSOBNOST, dle toho se k ní chovat budeme s úctou a láskou..."
    Týno, děkuji Vám!!!
    Srdečně zdravím všechny čestné příznivce Jiřiny Švorcové! Dana Sv. *4* *4*
    • Paní Švorcová si mne získala již dávno.Pokud budu mít čas,ráda se připojím k diskusi.Lidem už zůstane v paměti nejen jako herečka,recitátorka,ale i jako "soudružka"jak se to jiným líbí.....a to je fajn.Myslím si,že ji můžem tady chválit jaký to byl člověk,ale to bláto z ní smyje čas a ona sama, až se "navrátí" na obrazovky.Ale taky si myslím,že toho bláta na ní tolik není... *4*
  • Omlouvám se za chybu..příště budu opravovat pro přesnost i ty vaše.....nechci vyvracet vaše názory,byť s nimi nesouhlasím....kolik lidí známých či neznámých se dopustilo chyb,špatností...jak lžou,kradou,vraždí.......a to představ te si v dnešní době!V každé době se najdou lidé dobří i zlí.A pevně věřím,že paní Švorcová musela v politickém světě kývnout na věci, s kterými nesouhlasila, aby mohla dále prosazovat věci, které pomohly spoustě dalším lidem.
  • To už nechte na mne...
  • A víte ,kolik je mezi námi komunistů...... *4*
  • dasvobodova
    Paní Týno, máte dopisek ve schránce.
    PA - Dana Sv. *3*
  • Děkuji za hezké přivítání.Jestli bude za potřebí budu hájit jméno i osobnost paní Švorcové!Ale to myslím bude málo kdy....člověk by ani nevěřil/tedy ti lidé co o ní tak hanebně mluví/kolik má příznivců mezi lidmi!Také srdečně zdravím *4*
  • Zdravím všechny příznivce paní Jiřinky Švorcové a nově také paní Týnu - mám radost,že nás stále přibývá.

    Ve dnech 16. a 17.srpna jsme v Praze s paní Danou zavzpomínaly na paní Jiřinku Švorcovou spolu s bratrem Václavem Švorcem,jeho paní Hanou a dalšími hereckými kolegy.Bylo to vzpomínání,které nás velmi obohatilo,i když nám paní Švorcová schází - její hlas,její umění a celá její osobnost.

    Všem přeji krásné dny plné zdraví,štěstí a lásky.L.Jíchová.
    • dasvobodova
      Vážení příznivci herečky Jiřiny Švorcové, neodpovídejte prosím Michalovi, je to další hlupák, možná v přestrojení...
      Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
      • No hlupák nehlupák...hlavně,že si tady čte diskuse,které se týkají paní Švorcové a "ví",že Maja Kekeska o ní ví mnoho.....tak dobrý fanoušek... *4*
  • dasvobodova
    Vážená paní Týno, vítám Vás mezi námi jako příznivkyni herečky Jiřiny Švorcové! Věřím, že si porozumíme a posílíme společnou ideu:
    "Budeme Jiřinu Švorcovou hájit, je hodna šíření jejího čestného jména!"
    Srdečně zdraví Dana Sv.
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší