Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den.Zdravím všechny příznivce paní Švorcové.Byla to bezvadná herečka,čestná žena a komunistka.Ovšem všem leží v žaludku,že byla v UV.....a to je špatně,že? Její životopis je úplně mimo....byla to žena,která mnohým svým kolegům pomohla.Fandím a zdravím paní Svobodovou,paní Lianu a všechny Švorcovky :)
    • dasvobodova
      Děkuji mnohokrát paní Týno, potěšila jste mě a pohladila po duši.
      Je pro mne důležité cítit a vědět, že moje úsilí má smysl. Pokud máte chuť, napište mi do schránky, ráda se s Vámi spojím. Lianu také potěšíte, je to moc hodná žena, našla jsem v ní dobrou kamarádku a také jak píšete Švorcovku jako jsem já se srdcem na dlani a pomáhat smysluplně!
      Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *3*
      • Dobrý večer.Jsem ráda,že jsem Vás potěšila!Paní Švorcovou jsem měla ráda a byla mi vzorem,když jsem recitovala na soutěžích.Jinak obdivuji takovou přímou ženu jako byla ona.Nedaří se mi s Vámi spojit přes Vaší schránku.Musíme se spojit tedy jinak..nebo to ještě vyzkouším:)Jinak jít světem se srdcem na dlani je dnes dost ryskantní věc :)....ale to až přes schránku!Přeji krásné dny!
  • dasvobodova
    16-17. srpna jsme s Lianou prožily hezké vzpomínkové chvíle v Praze s hereckými přáteli vážené a nezapomenutelné herečky Jiřiny Švorcové. Nechyběl bratr zasloužilý umělec Václav Švorc, který se proslavil jako herec na prknech Národního divadla, několik roků byl i jeho šéfem. Také účinkoval v mnoha filmech a seriálech.
    Uctily jsme památku u hrobu národní umělkyně Jiřiny Švorcové.
    "Čest Vaší památce vážená a ctěná herečko Jiřinko Švorcová!"
    Srdečně zdravím všechny její příznivce Dana Sv. *4*
  • Zdravím všechny příznivce herečky Jiřiny Švorcové.
    Věřím,že jste si vzpomněli na paní herečku 8.srpna,kdy tomu byl rok od chvíle,kdy odešla do hvězdného nebe.
    Budeme na ni s úctou a láskou vzpomínat.
    Děkuji paní Daně za úsilí,které obětuje pro obhajobu této osobnosti.
    Věřme,že není zbytečné a má velký smysl.
    Přeji všem krásné a šťastné dny.L.Jíchová.
  • dasvobodova
    Životopis herečky národní umělkyně Jiřiny Švorcové na OSOBNOSTECH je nevěrohodný, jsou v něm záměrně uvedana hanlivá obviňování, kterých se Jiřina Švorcová "nikdy" nedopustila. Napsal ho člověk spjatý s dnešním režimem, kterému slouží.
    Životopis jsem upravila v pravdivou podobu tváře Jiřiny Švorcové,
    čekám na jeho schválení! Pokud ho neopraví, musíme čekat, jednou přijde čas, kdy lidé žijící ve zmatku a v nevědomosti prozří!!!
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • Zdravím všechny příznivce paní Jiřiny Švorcové.
    Uplynul již rok od úmrtí a necelé dva roky od mého setkání s touto osobností.Jsem za toto setkání velmi šťastna.
    L.Jíchová.
  • vladka65
    Dnes vzpomínka v Praze na paní Jiřinu Švorcovou.Trapných a nenávistných diskusí se odmítám účastnit.
    • dasvobodova
      Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,
      snad se mně podaří v brzské době iniciovat fanklub Jiřiny Švorcové,
      který bude hoden nést její jméno. Bude otevřen každému, kdo chce s láskou vzpomínat, šířit dobré jméno "OSOBNOSTI" a pro všechny, kteří si budou s důvěrou, tolerancí, hřejivým slovem vzájemnou oporou... Jen tak může fanklub jít dál s velkou umělkyní!
      Prosím všechny, neodpovídejte rozvračečům fanklubu a odpůrcům Jiřiny Švorcové. Na této půdě jsme z nouze, zatím jinou možnost nemáme. Založení web stránek je finančně velmi nákladné. Pro šíření a hájení dobrého jména Jiřiny Švorcové píši články do Haló novin a na web "Žena za pultem zdarma". Zatím jiná cesta není. Pracuji na spolupráci s institucí, v které byla zapojena námi milovaná herečka Jiřina Švorcová! Podrobnosti vám sdělím až to bude oficiální.
      Andre011, Jahoda, Malina je jeden člověk, nechte ho ať si povídá sám se sebou, nereagujte na jeho výroky ať jsou mířeny proti komukoliv z nás!
      Srdečně Dana Sv.*4*
  • sylviky
    Dnes je k tomu rok,ze nasa milovaná p. Jirinka opustila nás navzdy. Jej spomienku nadalej uschovám hlboko v srdci.
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky Jiřiny Švorcové,
    dnešní den 8. srpna uplynul 1 rok od odchodu do hvězdného - hereckého nebe námi milovaná a vážená paní Jiřina Švorcová.
    Uctěme vzpomínku a památku ženě, pro kterou jsme tady!
    Žijme s láskou v srdci ...
    Žijme v míru s úctou a s vzájemnou tolerancí bez intrik tak,
    jak si zaslouží "OSOBNOST"
    "Čest Vaší památce vážená paní Jiřino Švorcová!"
    S láskou jsem stále s Vámi Dana Sv.
  • dasvobodova
    Někteří lidé si "osobují - přivlastňují" OSOBNOST herečku národní umělkyni Jiřinu Švorcovou. Chtějí organizovat - diktovat každému. Tak vzniká zárodek diktatury, tam pravá svoboda končí... Tím člověkem byla a je paní Maja - kekeska. Navíc je podlá, navádí své slovenské kamarádky, aby mi kladly otázky. Paní Maje - kekesce od samého počátku vadím, hází mi klacky pod nohy, útočí na mě a zcela ovládla své kamarádky, aby činily co ona chce. Jediná paní Sylvie byla a je bezelstná, ta s láskou byla otevřená paní Švorcové, přispěla i pomocí, té patří dík, ta se distancuje od útočných projevů.
    Oslovují mě redaktoři několika institucí, abych psala články k příležitostem, které se váží k osobností Jiřině Švorcové. Za moje články, které vystihují vše, co se dělo a stále děje okolo Jiřiny Švorcové oceňuje její rodina, herečtí přátelé, redaktoři novin i lidé z různých koutů ČR, kteří mi píší děkovné dopisy! Pan Andre011-Malina-Jahoda v jedné podobě mi nevadí, je to člověk z druhého břehu, proto chápu, že kope! Smutné však je, že v našich vlastních řadách se nachází lidé jako je paní Maja - kekeska, které nepřísluší "přivlastňovat" si herečku paní Jiřinu Švorcovou, jsou určité meze, kam slušný a inteligentní člověk nemá právo vkročit! Paní Majo - kekesko, vaše záludnost, zákeřnost, nečestnost nepatří mezi elitu, jakou byla a je Jiřina Švorcová. Takové lidi nejsou hodny úcty slušných lidí, tam VY nepatříte!
    Tyto stránky nejsou oficiálním místem pro fanklub herečky Jiřiny Švorcové, do nich vstupují lidé slušní i v maskách. Pracujeme na vytvoření fanklubu, který bude hoden slušných příznivců herecké osobnosti národní umělkyně Jiřiny Švorcové! Tam bude moci vstoupit každý s láskou, seriózností a bez masky, bude sloužit všem příznivcům herečky Jiřiny Švorcové!
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
    • Iniciativa k obhájení paní Jiřiny Švorcové je obrovská a její výsledky jsou pouze kladné a uznávané na mnohých místech.
      Dokládá to četná korespondence s poděkováním.
      Paní Daně patří velký obdiv.
      Srdečně zdraví L.Jíchová.
    • Paní Svodová,vyprošuji si aby jste se o mně jakkoliv vyjadřovla.Nevíte vůbec nic o tom co já dělám,je to od vás nesmírná sprostota,že o mě tak hnusně mluvíte.Jakým právem si o mě dovolíte říkat takové věci,že jsem zákeřná,záludná a nečestná,Vůbec jsme se nesetkaly a takové vulgarity jsou nemístné.Měla jsem zájem se s vámi setkat,ale to co vy tady předvátíte to je prostě něco.Paní Svobodová už si nepřeji aby jste vůbec vyslovila moje jméno.Paní švorcová by se divila!!!!!
  • Každý má právo na názor,který vychází ze svého přesvědčení.
    Ať už je zde zveřejněn názor příznivý,či nepříznivý,nechť je slušný a bez vulgáru.Tímto lidi nepřesvědčíte.
    Zdravím.L.Jíchová.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší