Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky Jiřiny Švorcové,
    přeji Vám všem radostné prožití léta. V srpnu se uskuteční další vzpomínkové setkání v Praze k příležitosti 1. výročí úmrtí národní umělkyně Jiřiny Švorcové. Máte-li zájem, napište mi do schránky,
    sdělím Vám podrobnosti v červenci.
    Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové, nová informace:
    http://www.rozhlas.cz/praha/radiozpravy/_zprava/prapory-jiriny-svorcove--1071867
    Jsem zvědavá, v jaké podobě Jiřinu Švorcovou Český rozhlas představí...
    Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky Jiřiny Švorcové, moc se těším, 2 CD Věc Makropulos mám objednané...
    http://www.topvip.cz/alba/jirina-svorcova-ozila-jako-nesmrtelna-emilia-marty

    Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *4*
  • konstruktivní? až budeš dokonalý můžeš soudit ostatní , ale to moudří nedělají , kdybys byl na jejím místě a v její situaci možná by si byl daleko horší , tak nesuď ostatní .Nejrozšířenější nemoc je nenávist , a budoucí a velmi blízký svět už bude bez ideologiií a bez takových jako si ty !
    • Tady, víc, jak kdekoliv jinde platí: Blbce se neptej, poví sám... *5*
    • Nejsem příznivec komunistů ale nejsem příznivec ani pravicový, už brzy bude svět bez ideologiií a nenávisti , nikdo z nás není dokonalý !
      *14*
  • Už ji nechte na pokoji , ona si zvolila v životě tuto roli, podporovala ideologii která nebyla nejlidštější , vy děláte ale to samé..podporujete současný režim který určitě není nejspravedlivější , a v blízké budoucnosti , někdo za to bude soudit vás , pravda - už vás za to asi nikdo nezavře !
  • dasvobodova
    Vážení příznivci, dnes v Haló novinách vyšel článek i s fotografií z našeho vzpomínkového setkání z 19. května k příležitosti nedožitých 84. narozenin na námi milovanou skvělou herečku paní Jiřinu Švorcovou... Dozvěděla jsem se to až dnes, proto jsem nemohla tuto informaci dříve sdělit.
    Zůstáváme věrni této vzácné ženě, již nyní se těšíme na další setkání a poklony u hrobu s úctou a poděkováním za její čestnost, pro kterou jsme ji obdivovali a herectví, kterým nás okouzlovala...
    Přeji Vám stále dobrou životní pohodu!
    Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *3*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky Národní umělkyně paní Jiřiny Švorcové,
    dnes vyšel článek na web. stránkách "Žena za pultem",
    který popisuje vzpomínkové setkání, kterým jsme si připomněli výročí narození
    paní Jiřiny Švorcové s bratrem Zasloužilým umělcem panem Václavem Švorcem!
    Srdečně všechny příznivce zdraví Dana Sv. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší