Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Vážení příznivci, dnes vyšel již 4. rozhovor o naší milované herečce paní Jiřině Švorcové s názvem:
    Které dílo není tendenční? Žena za pultem byla úspěšná!
    najdete na: www.zenazapultem.webzdarma.cz/index-media-97.htm
    Zůstaňte věrni herečce Jiřině Švorcové, úctu si zaslouží...
    Krásné předjarní dny plného sluníčka v srdci přeje Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové,
    pokračuje 3. rozhovor: http://www.zenazapultem.webzdarma.cz/index-media-96.htm

    Přeji všem hodně sluníčka a lásky pro všechny...
    Srdečně Dana Sv. *4*
  • ahoj,právě se dívám na film Horoucí srdce s Jiřinou Švorcovou v hlavní roli.Na CS film dávají pořád něco ze starých filmů.Kdo chce vidět svoji herečku najde si kanál,kde dávají filmy s ní.Můžu říct,že jsem tenhle film viděla mockrát,a stále se na něj můžu dívat.Krásný herecký koncert všech herců.Prostě paráda.Doporučuji kanál CS Film.Zdravím *5*
  • dasvobodova
    Dnešní den byl pro Lianu a pro mě významný...
    vážené herečce paní Jiřině Švorcové jsme se poklonily u jejího hrobu,
    poděkovaly za její hvězdné herectví,
    rozsvítily svíčky a přidaly květiny.
    Budeme její jméno propagovat a lidem ji stále připomínat,
    jdeme paní Švorcová s Vámi stále dál...
    Srdečně zdravím všechny její příznivce Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Cílem fanklubu není propagovat žádnou ideologii jakékoliv politické strany! Našim záměrem je vyjadřovat svoji láskyplnou náklonnost k Jiřině Švorcové, kterou jako herečku obdivujeme a oceňujeme, ale i jako člověka vysokých morálních hodnot. Svoji životní cestou šla čestně a rovně!
    Pokud někdo žije v nenávisti a zlobě a nedokáže se vyrovnat s dobou dávno minulou, ať raději nevstupuje do našeho fanklubu.
    Jen slušný člověk neobtěžuje a pochopí, že my máme právo milovat herečku Jiřinu Švorcovou ať se mu to líbí, či nikoliv!

    Žádáme pana Andre011, aby zanechal těch výrazů, osočování, protože zachází již za hranice...Nepište mi na můj mail, nenecháme si to líbit a podáme na vás trestní oznámení za vaše útočná gesta, važte slova...!
  • dasvobodova
    Srdečné pozvání a další možnost setkání všech příznivců (registrovaných i neregistrovaných)
    vážené herecké osobnosti paní Jiřiny Švorcové se koná k příležitosti jejich nedožitých 84. narozenin dne 19.května.
    Místo i čas nezveřejňuji, informaci podám na: dasvobodova@seznam.cz
    Setkání se zúčastní i herečtí kolegové, spisovatel Miroslav Graclík, rodinní příslušníci a vzácní hosté.
    Srdečně zdraví a těší se na setkání Dana Sv. *4*
  • AHOJ,milý příznivci paní Švorcové.Chtěla jsem jenom sdělit Vám všem,že se uskuteční naše setkání.Bude to 26.května ve 14 hodin v Malém Břevnově U Hvězdy.Těším se na Vás.Maja
  • dasvobodova
    Zdravím všechny příznivce naší milované herečky Jiřiny Švorcové!
    Můžete si přečíst 2. díl rozhovoru s paní redaktorkou a mnou s názvem:
    Jiřina Švorcová přijímala setkání s fanklubem s otevřenou náručí...
    O dalším pokračování Vás ráda budu informovat!
    Mějte se všichni moc hezky! Srdečně zdraví Dana Sv.
  • dasvobodova
    Zdeňce a ostatním příznivcům vážené herečky paní Jiřiny Švorcové, kteří se mě dotazují na upřesnění místa posledního odpočinku paní Švorcové: Střešovický hřbitov se nachází poblíž domu, kde paní Švorcová bydlela. Hrob není problém najít, je vpravo od vchodu v první řadě, těsně u hřbitovní zdi - skoro na konci.
    Zdravím všechny příznivce paní Švorcové a přeji radostné dny...
    Srdečně Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Děkujeme Vám vážená(ý) paní(e) "akram" za časté příspěvky do diskuze. Velmi si vážíme každého, kdo vstoupí do diskuze s láskou k herečce Jiřině Švorcové. Potřebujeme posílit počet zaregistrovaných fanoušků, proto Vás s otevřenou náručí přijmeme mezi sebe. O paní Švorcové píšete se zájmem, máte široký přehled, prosím, posilte naše řady ve fanklubu...
    NE jako anonym! Těšíme se na Vás a srdečně přivítáme na květnovém společném setkání, abychom se všichni poznali! Můžete mi napsat: dasvobodova@seznam.cz Těší se Dana Sv. *4*
  • ahoj,nejkrásnější vzpomínkou na paní Švorcovou byl článek Rozloučení s kamarádkou.Paní Kamila Moučková tam krásně píše o ženě s kterou prožila kus života ikdyž je pak rozdělila politika.Ale nakonec zvítězila lidskost.Velice si vážím paní Moučkové,za to jak se dokázala rozloučit s kamarádkou.Na paní Švorcovou nemohu nikdy zapomenout.A jak dobře že máme tolik možností si tuto herečku připomínat.Přeji hezký den
  • dasvobodova
    Zdravím všechny příznivce naší vážené a milované herečky paní Jiřiny Švorcové!
    Zájem o paní Švorcovou stále je i v médiích, buďme za ně rádi.
    Byla jsem požádaná o rozhovor, který naleznete na:
    http:/www.zenazapultem.webzdarma.cz/index-media-94.htm
    Tento rozhovor bude mít další pokračování, o kterém Vám podám informaci.
    Mějte se všichni moc hezky a těšte se na májové setkání našeho fanklubu,
    které možná poctí svojí přítomností nějaká zajímavá osobnost...
    Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Dnes má svátek vážená herečka - Národní umělkyně paní JIŘINA ŠVORCOVÁ!
    V podvečer rozsvítím svíčku u fotečky s jejím milým úsměvem...
    Srdečně zdravím všechny její příznivce Dana Sv. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit