Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezké sobotní odpoledne ,PANÍ DANO,ZDRAVÍM Z VYSOČINY,POKUD MI VYJDE čas,ráda se vzpomínky na naši Jiřinku Svorcovou účastním,prosím o připomenutí datumu na mém mailu Josefinadruha@seznam.cz...Byla a stále je mou celebritou číslo 1-za její morální postoje!!Hodně sil přeje Ladislava Bl. *4*
  • dasvobodova
    http://www.topvip.cz/televize/novy-serial-o-%c2%bbzenach-za-pultem%c2%ab-se-jmenuje-obchodak
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové,
    v pondělí 30. dubna v Haló novinách vyjde můj článek o vážené herečce paní Jiřině Švorcové.
    Tato herecká osobnost je hodna propagace a hájení jejího jména veřejně, připomínat ji,
    ale i obhajovat její mravní čistotu, kterou slušná společnost ocení...
    Škoda, že ji politická mocnost vzala to nejcennější - její herectví!
    Bojujme pro ni, ONA za to stojí!!! *4* Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    http://www.blesk.cz/clanek/ceske-celebrity/171883/s-maciuchovou-v-posteli-herecka-se-schovava-pod-dekou.html


    Zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové,
    i já se připojuji, abych všem popřála pohodové Velikonoce a radostně prožité jarní dny!
    Připomínám setkání všech příznivců vážené herečky Jiřiny Švorcové,
    které se uskuteční k příležitosti jejich nedožitých 84. narozenin (25.5.)
    Setkání se uskuteční v restauraci poblíž hřbitova, kde paní Švorcová odpočívá,
    abychom se jí mohli poklonit 19. května. Podrobnosti sdělím prostřednictvím e-mailu.
    Jsou dvě setkání, toto setkání je proto, aby bylo všem umožněno posezení i společná poklona u hrobu paní Švorcové vzhledem k časové tísni mimopřažských příznivců, kteří jsou odkázaní na dopravu.
    Srdečně Vás všechny zdraví Dana Sv. dasvobodova@seznam.cz*4*
  • Ahoj Maja, ďakujem, aj ja prajem Tebe a všetkým obdivovateľom pani Jiřinky Švorcovej krásne veľkonočné sviatky. Zároveň chcem povedať, že sa teším na stretnutie so všetkymi 26.maja. Zdena
  • Ahoj,všem příznivcům paní Jiřiny Švorcové přeji prožití Velikonočních svátků s opravdovou radostí.Maja
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,
    chci se s vámi podělit o moji velkou radost. Na Aukru nedávno byly nabízené knihy:
    "Býti Švorcovou" (ta se sehnat nedá) "Jiřina Švorcová osobně" a LP: "Jiřina Švorcová Portrét herečky" Podařilo se mi je všechny získat. Sice knihu "Jiřina Švorcová osobně" mám, ale obě knihy jsou napsané s věnováním od paní Švorcové: Daně Jiřina Švorcová P.S. Mám tě ráda! Druhá kniha je s věnováním:
    Kamarádce Daně Jiřina Švorcová (23.1.2011). Je to vzácná náhoda a pro mě významná jako pohlazení od paní Švorcové, i když darovaná byla jiná žena, která ty knihy prodala!
    Z LP mám také radost, jsou na ní záznamy Jiří Wolker: Balada snů, Josef Hora: Leninia, Josef Kainar: Český sen, Nazim Hikmet: Legenda o lásce, Irena Wenigová: Tončina jediná láska, Michail Roščin: Valentin a Valentina, Karel Čapek: Věc Makropulos (r.1979), tato deska nabízí hlasové záznamy herců a jako klenot nenapodobitelná s okouzlujícím hlasem moje milovaná herečka Jiřina Švorcová.
    Netrpělivě jsem sledovala aukci, aby mě někdo nepředběhl...
    Jsem šťastná, že se mi je podařilo získat!
    Přeji Vám všem radostné jarní dny, vzájemné pochopení a nalézání stálé inspirace žít a jít s herečkou Jiřinou Švorcovou dál...
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové,
    dnes vyšla poslední 5. část rozhovoru:
    www.zenazapultem.webzdarma.cz/index-media-98.htm

    Přeji Vám všem radostně prožité slunečné dny! Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • Pane Andre,my jsme tu proto,že máme rádi paní Švorcovou,kterou jsme osobně poznali.
    Přejděte na jinou diskuzi,jste trochu mimo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit