Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dasvobodova
    Zdravím všechny příznivce naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové!
    Knihu " Poslední role Jiřiny Švorcové " mám rozečtenou. Cítím potřebu poděkovat panu Miroslavu Graclíkovi za její obsah! Ale nejen za obsahový děj života skvělé herečky Jiřiny Švorcové. Chci vyzdvihnout dobročinnost, šlechetnou pomoc s opravdovým vřelým vztahem s úmyslem učinit paní Jiřinu Švorcovou šťastnou ze strany spisovatele pana Graclíka. Je možné číst mezi řádky a vytušit, že pan Graclík měl potřebu pomoci skvostné herečce. ONA si opravdu zasloužila ochutnat pocity štěstí, uznání a úcty na sklonku jejího života! Jiřina Švorcová dobře vytušila, že může panu Graclíkovi věřit, vycítila jeho pevný charakter i pomocnou ruku. Je moc dobře, že tito lidé vysokých mravních kvalit se sešli... Patří oběma velký dík a úcta! Pan Miroslav Graclík byl velkou oporou Jiřině Švorcové až do konce jejího života. Já jsem hodně smutná a celý život budu litovat toho, že jsem se nikdy nesetkala s mojí milovanou herečkou, ke které jsem vzhlížela od mého útlého mládí, kdy jsem ji prvně vnímala ve filmu " Král Šumavy ". Proto vděčím panu Graclíkovi za knihy, které nám dovolují nahlédnout do života paní Švorcové! Máme možnost se přesvědčit o charakterech jejich hereckých partnerek a partnerů. Věřím, že všechny otázky zodpověděla pravdivě paní Švorcová. Nemám žádných pochyb o její čistotě slova. Byla to rovná žena, která mě přesvědčila, hluboce se před ní kloním a velmi si jí vážím! Děkuji mnohokrát panu Miroslavu Graclíkovi za to, že lidu českému dal nahlédnout do nitra herečky - Národní umělkyně Jiřiny Švorcové!!! Děkuji i panu Václavu Nekvapilovi za hezké fotografie!
    Škoda, že některé velké herečky si pokřivily charakter... lžou a zapírají. Přidávají plivance na hlavu herečky Jiřiny Švorcové. Je na nás, abychom bránili čest skvělé herečky a čistotu Národní umělkyně Jiřiny Švorcové!!!
    Srdečně zdraví všechny příznivce herečky Jiřiny Švorcové Dana Sv. *4*
  • Dobrý den,zdravím všechny příznivce a fanoušky paní Jiřiny Švorcové.Včera TV Barrandov opakovala Tajemství Jiřiny Švorcové a ve středu 25.1. na CS Filmu budou dávat SMYK s báječnou Švorcovou a jiřím Valou.Moc se na to těším.Nedávno dávali Horoucí srdce.Aspoň že dva TV kanály vysílají něco s paní Švorcovou!Přeji vám všem krásný den.
  • dasvobodova
    Paní Aleno, napište mi: dasvobodova@seznam.cz, podám Vám informace!
    Srdečně zdraví Dana Sv. *4*
  • Jeste bych se chtela zeptat, kde je pani J. Svorcova ulozena, rada bych ji prinesla kyticku. Dekuji
  • Zcela nahodou jsem se dostala na tyto stranky a diky za to. Mam pani Jirinku Svorcovou moc rada a to, co ji provedla Jirina Jiraskova je velice nehorazne, pouzila sve moci reditelky a ovlivnovala herce z Vinohr. divadla k puci proti JS a jen tak doslo k vylouceni z divadla. Vyrovnavala si soukrome zalezitosti pres svou reditelskou moc. Hanba ji!!!A s temi ceskymi herci je to jak rikate - kam vitr, tam plast- bohuzel. Jsem vsemi deseti pro, aby se vysilalo vice programu s J. Svorcovou.
  • dasvobodova
    Dobrá zpráva: dne 22.1. v neděli TV - BARRANDOV ve 22.00 h. odvysílá:
    " Tajemství Jiřiny Švorcové ". Děkujeme Barrandovu, jedinému vysílání, které demokraticky jedná nepoliticky a umí vyslyšet prosbám diváků naší země! Mějte se všichni moc hezky!
    Zdraví všechny příznivce národní umělkyně Jiřiny Švorcové Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Opět mám důvod Vás oslovit vážení příznivci národní umělkyně Jiřiny Švorcové! Herečka Jiřina Švorcová je stále milovaná a populární, podívejte se: http://www.topvip.cz/celebrity/jirina-svorcova-porazila-majora-zemana-i-vinnetoua
    Mějte se všichni moc hezky! Srdečně Vás zdraví Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové,

    TV Barrandov slaví 3 roky vysílání! V žebříčku boduje i národní umělkyně Jiřina Švorcová - předloňský dokument TAJEMSTVÍ JIŘINY ŠVORCOVÉ nyní předběhly jen dva loňské pořady, ale předloni bylo TAJEMSTVÍ JIŘINY ŠVORCOVÉ jasně první a v historii TV Barrandov nejsledovanějším pořadem... A v tabulce boduje i Žena za pultem!!!
    Srdečně zdraví a přeje vše dobré Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Pane Petře, to je výstižný příspěvek, měl by se pan Andre011 nad sebou zamyslet, doba kritizování je k současné politické mocnosti. Naší zem rozkrádají a zneužívají svého postavení dnešní mocnáři, kteří si vzájemně přihrávají milionové finanč. částky. Národ vykořisťují, vymýšlí způsoby jak bezohledně vysát lidi, kteří se bránit nemohou...
    Pane Andre011, jest-li chcete řešit svisnstva, máte možnost psát a kritizovat opravdové zločinné tyto skutečnosti, na které je třeba poukazovat. Srdečně zdraví Dana Sv. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit