Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ani 1000x opakovaná lež se nikdy nestane pravdou!!!
  • Tak to už by snad mohlo stačit, ne?! Chcete provokovat?
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky Jiřiny Švorcové,
    23.12. v Haló novinách byl zveřejněn zajímavý rozhovor se spisovatelem a producentem Miroslavem Graclíkem s názvem: " Život je krátký na to, abychom ho promarnili ".
    Je pozoruhodné, že spisovatel v tak mladém věku dokáže být zralým autorem životopisných děl mnoha zajímavých osobností např. Reginy Rázlové, Marity Gombitové a dalších. Pan Graclík získal důvěru a otevřené srdce paní Jiřiny Švorcové, což svědčí o vnímavosti a serióznosti charakteru, který dokáže pochopit životní osud umělkyně - člověka!
    Srdečně zdraví a přeje radostné a pohodové svátky vánoční Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci herečky paní Jiřiny Švorcové,
    pan Andre011 píše do tohoto fanklubu již delší dobu, napsal mně i na můj mail. Korespondovali jsme spolu vzájemně v měsících srpen - září, pan Andre011 nenávistně, já jemu psala srdečné dopisy s mým názorem, postojem, ale i s pochopením pro jeho útrapy z let minulých, kdy KSČ ublížila jeho rodině. Vždy jsem mu navrhovala vzájemné pochopení bez zloby a také pohled do budoucna a na současnou dobu. Dokonce jsem mu nabídla srdečné setkání, které odmítnul. Pan Andre011 však navštěvuje stránky fanklubu, aby nám neustále vysvětloval co bylo či co nebylo před 60. lety. Dokonce mě často označil za zločince, protože mám vřelý vztah k herečce J. Švorcové. Nyní mě nazývá samozvaný mstitel. Vzhledem k tomu, že pan Andre011 žije ve své vlastní nenávisti a zlobě, ve které si libuje, nezasluhuje si, abychom s ním nadále diskutovali. Nepochopil, že život jde dál a pokud chce něco napravovat a kritizovat, tak má velikou možnost psát dnešním politikům, tam bude jeho kritika na místě, je to aktuální a potřebné. Možná se pan Andre011 neodvažuje a troufá si jenom na nás. Budu využívat práva administrátora a nevhodné příspěvky mazat. Pan Andre011 si nezaslouží, abychom mu odepisovali, dělá mu to evidentně dobře. Fanklub je pochopitelně otevřen všem lidem, kteří milují herečku Jiřinu Švorcovou, ale může napsat příspěvek i člověk, který je jiného názoru. Ale pokud neustále jeden člověk obtěžuje fanklub stejnými zlými výroky je již na zamyšlení, co ho vede k nezvané návštěvě fanklubu? Pan Andre011 chce neustále láteřit...
    Pane Andre011, přeji Vám klidné Vánoce a veselou mysl, pokud chcete stále žít v nenávisti, tak se v ní topte, to je Váš život a asi Vaše záliba. My nebudeme žít Vaším mozkem, máme svůj vlastní, máme někoho rádi, máme i city a to nezměníte! Nezasloužíte si naše opakované mírumilovné odpovědi, pokud nás budete obtěžovat i nadále, zařídím jiné opatření! Smysl našeho fanklubu je žít v lásce pro herečku Jiřinu Švorcovou,
    žít v lásce je nádherný pocit. Život je velmi krátký, chceme žít smysluplně! Nepoučujte nás, pište na jiné adresy, když chcete rozdávat moudra, rady a kritiky! My jdeme dále životem s úsměvem na rtech s láskou k paní Švorcové! Zkuste se usmát, bude Vám blaze na srdíčku!
    My tady nepolitikaříme, ale jsme tu pro herečku Jiřinu Švorcovou, to je obor kulturní! Srdečně zdravím všechny i pana Andre011. Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci paní Jiřiny Švorcové,
    v pondělních Haló novinách vyšel rozhovor spisovatele Miroslava Graclíka: " Václav Švorc hovoří o sestře Jiřině Švorcové "
    ( je přiložená fotečka hereckých sourozenců ) Mějte se moc hezky! Dana Sv. *4*
  • dasvobodova
    Vážení příznivci naší milované herečky paní Jiřiny Švorcové,
    předvánoční čas je pro mnohé z nás doba maximálního pracovního vytížení. I pro mě je čas nepřítel, hlídám i vnoučátka, která mě ale obveselují. Na novou knihu budu mít čas až po svátcích, tedy v r. 2012.
    Dovolte mi s předstihem popřát:
    Radostné prožití Vánoc, pohodovou atmosféru v kruhu svých nejmilejších. V r. 2012 hodně štěstí, spokojenosti, pevné zdraví a žití v lásce.
    Na herečku a vzácného člověka paní Jiřinu Švorcovou budu také myslet, rozsvítím svíčku, popřeji klid a pokoj její duši, ostatně tak, jak to činím často... Mějte se všichni moc hezky, srdečně Vás všechny zdraví Dana Sv. *4*
  • Ahoj přátelé,vidím,že už se tak moc na tyto stránky nechodí,ale ten kdo se zajímá trochu o paní Švorcovou tak sem zabrouzdá. Mám už knihu Poslední role života a můžu říct,že je opět velmi dobrá.Upozorňuji,že kdo měl paní Jiřinku rád,tak od poloviny knihy bude plakat jako já.Stále na ni myslím a velice mně mrzí jenom to,že jsem ji osobně poznala tak pozdě.
    Ale velice děkuji za ty chvíle kdy jsem mohla být s ní.Maja
  • Milý přátelé v sobotu 10.12. jsem navštívila hrob paní jiřiny Švorcové a zapálila za nás všechny svíčku a dala kytičku.Postála jsem chvíli a zavzpomínala.Určitě by měla radost z nové knihy.
    Všem Vám přeju klidné prožití Vánoc a do Nového roku hodně zdraví a optimismu.Maja

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit