Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K Johhnymu neni co dodat...Proste CHLAP o kterým kazdá z nás holek sní.Na první pohled je videt jeho talent a smysl pro herectví.V kazdé jeho roli je znát,ze ho to baví.Proste neni co dodat... I LOVE YOU Johnny
  • JOHNNY DEPP

    Johnnyho Deppa miluju kdo ho ma rad at mi napise prosim.:-))))))
  • Je naprosto super!Umí hrát a vypadá skvěle.Jak o tom může někdo pochybovat?
  • Nejlepší byl v ,,Pirátech" a pak se mi moc líbil v ,,Z pekla". To byla skvělá postava!
  • Hmmmmm

    Nejvíc se mi líbil v Pirátech!!! Ty namalovaný oči mu fakt sekly!!! A ta postava Jacka Sparowa, jak ji stvárnil, byla parfektní!!! Orlando vedle něho vypadal jako cucák!!! Ale je to Orliho druhej nejlepší film, to se musí uznat!!!
  • Johnny je bezva herec a je tak sexy!!!!
  • Johnny :o)

    Ahojky fanoušci Johnnyho...je to můj nej nej nej nej nej nej...........herec miluju ho ne jako chlapa ale jako herce!Všichni sem píšete jak je skvělej v Pirátech z Karibiku (což je)ale copak jste neviděli žádnej jinej jeho film?Co takhle Tajemný okno Z pekla Kokain Čokoládu nebo Strach a hnus v Las Vegas a další a další jeho super filmy???Má neuvěřitelný charizma smysl pro detail ,nenapodobitelnou mimiku atd.....je super a můj největší sen je vidět ho na vlastní oči je mi jedno kdy třeba až bude starej a hnusnej jen se s nim potkat a říct mu že si ho vážim!
  • ;)

    Johnny je uplne skvelej, uzasnej, nadhernej supl herec, kteryho by si prala nejedna holka ;). Podle me byla jeho nejlepsi role Jack Sparrow z PzK. Vrr... vubec ho Vanesse neprejuuu!! :) Jinak... je fakt, ze na svuj vek vuubec, ale vubec nevypada. A to je jenom dobre, samozrejme. ;) Takze, JEN TAK DAL JOHNNY ;))
  • Johnny

    Kdo tvrdí že je Orlando Bloom hezčí než Johnny tak je asi slepej!On je přece naprosto dokonalej a úžasnej kdo to nevidí tak je asi slepej a nemá tady co dělat!
  • je super

    je super krásnej a výbornej herec!!!!!
  • je krasnej a miluju ho!!!!

    je fakt moc hezkej a moc se mi libiby piráti z karibiku tam byl tak rozkosnej a taky vr filmu tajemne okno tam byl taky bozi......
  • CHJOOO

    je tak krasnej...
  • Johnny je opravdu vynikajici herec a nejlepsi jsou ty jeho nadherny hluboky kukadla!!! - "Johnny si jednička" -
  • :-)

    johny je KOLÍK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zdravim

    Kdo z vás nežere Johnnyho tak at rychle vypadne!!!!!!!!!
  • Já ho chci!!!:-(
  • Jééé, on má narozky ve stejný den jako já. :)))Hmm, tak to už vím na koho budu každý rok myslet..:-)))
  • fesak

    tak tohodle bych hned brala.. fakt kus..
  • ;-)

    je superrrrrrrrr ale na ORLANDA nema ;-) a jeste Brad Pitt je hezcííííííííí
  • JO HOHO:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit