Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jsi uzasny JOHNY I LOVE YOU
  • I LOVE JOHNNYDEPP

    Johnny je uzasnej!!!!!!!!!!!!ja ho proste miluju!!!!!!!!!!!!!a jinyho chlapa nechci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vanessa se ma kdyz ma nejdokonalejsiho chlapa co existuje!!!!!!!!!!!
  • jackiesparrow

    úžasný

    Johnny je prostě jedinečnej!Nikdo by ho neuměl napodobyt-originál!! *14*
  • wendy92

    Jsi nejlepší Johnny

    Všechno nejlepší, at jsi s Vanessou štastnej minimálně jako doted a at máš zdravé děti *4*
  • terishek

    Theressa

    Lidi vzpomínáte na tu ''šílenou,, theressku či jak se to psalo? *13* *15* *15* *1*
    • Re: Theressa

      myslíš tu pí-u co všechno prožila,kažnou hvězdu zná osobně? Jo a abych nezapoměla brzi se odstěhuje do ameriky,tedy až po tom co ji přestane bavit londýn. ehm...doufám že se nevrátí,je to i v jejím vlasním zájmu.
      • terishek

        Re: Re: Theressa

        Ano ano přesně tu myslím :D jsem zvědavá co by si vymyslela příště :D možná že už bydlí na marsu a odstěhovala tam všecky celebrity :D
      • Re: Re: Theressa

        Jak vidím, tak to musela být asi nějaká.....!
        Vůbec nevím teda o koho se jedná *1* to bude asi tím, že tu sem píšu teprve nějaký měsíc. *1*
        • antidicaprio

          Re: Re: Re: Theressa

          Tak to si o hodně přišla.např: o to jak jsem já zautočila na fanklub leonarda dicapria...(asi pul roku zpátky)a oni mi zautočili na deppa..prostě komentová válka..ale když už sem u tohto ,se omlouvám všem co jsem je do toho zatáhla..už se nebudu projevovat,slibuju..i když DiCapria pořád nesnáším.
          • jarozu

            Re: Re: Re: Re: Theressa

            Tak to nejsi jediná...Jestli je herec kterýho opravdu nesnášim a vůbec se mi nelíbí tak je to právě Leonardo...Škoda že jsem u toho nebyla...Moc ráda bych se toho zučastnila.... *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Theressa

              Kdyby nás tak slyšeli fanoušci Leonarda. *1* Jako nemá špatné filmy ale není to krasavec.
          • Re: Re: Re: Re: Theressa

            Vau, tak to je škoda,mohla být sranda kdybych to viděla. *1* Já taky Dicapria moc nemusím, sice se na jeho filmy podívám, ale že by to byl můj miláček, to se říci nedá tak jak Patison. Ty jo snad jsem tedka někoho tady neurazila *1* Ty mlady hvězdy, to je takovy těžko říci, ale tak každý má rád někoho jinýho.
  • HBO

    pro všechny co se mužou dívat , právě je na HBO sweeney todd. Jak blb jsem šla na počítač, tak doufám že to někdo využijete *4* *9*
  • maryka13

    vše nej :)

    Všechno nej Johne:) *14* *14* *4* *4* *3*
  • Fuuuuuuujjjjjjjj!!!!!! *10* Ten je hnusnej !!!!!!A ty trapní bríle ! *10* ňňóó prostě trapák první třídy!!!! *16* *5*
    • Re:

      hele, když na něj máš takovýhle názor, tak si ho nech laskavě příště pro sebe!!! *13* takže se laskavě kroť!!
  • Happy Birthday Johnny !

    Všechno nej k narozkám Johnny ! Hodně štěstí a zdraví ! Už se na tebe a čtrvrtý Piraáty z Karibiku moc těším ! jsi můj nejoblíbenější herec. *14* *4*
  • nika1991
    Johnnyk Depp*14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit