Přejít na výpis diskuzí

Johnny Depp

OSOBNOST 23.10.2010 
3243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • blahopřání

    všechno nejlepší! *14*
  • Hledám hoklu na psaní přes email,která má ráda Johnnyho Deppa!!!!!
    Email:lenkafic@seznam.cz
    • Ahoj rada bych si s tebou o Johnnym povídala. Tak dej vedet na email: kikile99@seznam.cz budu se tesit :-)
    • nika1991
      ja
    • Jako já s Katkou!!
      • Přesně tak mám tě ráda lenko
  • Ok holky takova otazka prosím az se to nikdy nestane ale jak byste reagovaly kdyby se mu něco stalo nehoda anebo by ho měkdo zavraždil jak byste reagovaly doufám že se nic takobého nestane ale ptäm se?
    • No, já bych se asi zbláznila!!!!!! Já bych brečela!!!!!!!!! A TO VÍM URČITĚ!!!!!!!! ALE SNAD SE NIC TAKOVÉHO NESTANE!!!!!!!! URČITĚ SE NIC NESTANE!!!!!!!!!!!!!
  • super

    Viděla jsem hodně filmů s Johnny Deppem a myslím si že je to opravdu dobrej herec!!!A charizmatickej a krasnej chlap samozřejmě taky *14* Ale doma bych ho určitě mít nechtěla (uričtě by mi za ním lezla spousta holek) *1* *1* Stačila by mi společná fotka s podpisem... *15* Takže Johnny dodatečně včechno nej K.
  • I ve filmu Karlík a továrna na čokoládu byl užasnej a sladší než ta čokoláda!!
  • Johnny je ten nejůůůůůůůžasnější herec na Světě a vůbec v celým Vesmíru!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Je tak nááááádhernej!!!!! Komu se nelíbí,tak je to podle mě blbec!!!
  • ana56

    Úžasnej

    Johnny je fakt úžasnej,ale rozhodně z něj nejsem nějak extra ne větvi,což to já nejsem z žádnýho herce! *4*
  • berusska102

    Skvělej, nejlepší člověk!!!

    Všechno nejlepší Johnny!You're best, I LOVE YOU!!!<3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to prostě on...

    No.. co k němu dodat... je božskej. A nejlepší herec na světě! P{@@@@ - Vivča
  • komando2

    narozky

    vše nej!! *14*
    • sendynka089

      Re: narozky

      všechno nejlepšíííííí !! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit