Přejít na výpis diskuzí

Jordana Brewster

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • informace

    Prosim nemnel by nekdo novejsi informace o Jordane. Koukal jsem na internetu, pres google, celebrit contakt atd. Ale najit o ni nejake aktualni informace je skoro nemozne .
    myslim tim informace max 2 mnesice stare.
  • nn

    Jordie není na holky,proč by měla být? Je to jediný film takhle kde hrála lesbu pokud vím ,taková Piper Perabo těch filmů má za sebou mnohem víc *3*
    • Re: nn

      ty pises,ze neni a tady dalsi pise,ze je...tak co,je nebo ne?
  • Kurec

    Je to prostě kus mno...Jesli je fakt na ty holky tak proč nejsem holka a nežiju s ní *9* *9* *9*
  • hmmm:)

    aho aho, nevite jestli Johaana je opravdu na holky???je tak sladka, moc se mi libila v tech agentkách, k sezrani:)
    • Re: hmmm:)

      presne...je uplne k sezrani :) ....
      • forsims

        Re: Re: hmmm:)

        Jordy určitě není na holky ;) je vdaná za producenta Andrew Forma už 3. rokem ;)
  • Jo

    čus pošli na mail pls ty fotky *4*
  • Jordana Brewster - nahá

    Estli chcete napište, a já vám pošlu ty fotečky...
    • Re: Jordana Brewster - nahá

      mas fotky??
    • Re: Jordana Brewster - nahá

      a ještě máš ty fotečky???
  • Jordana Brewster - nahá

    ten kdo jí měl v tom filmu, teda myslim kdo jí tam viděl nahou, musí bejt nejšťastnější chlápek na světě , co říkáte? *9*
  • Jordana Brewster - nahá

    Hele lidi vidělste někdo Jordanu nahou? Teda já jo , je pěkná, a já myslel ,že je nikdy neukáže...a ono prd.
    *1*
  • ahoj

    nejkrásnější děvče Je moc krásná je to nejhezčí holka jakou sem kdy viděl *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *
  • nejkrásnější děvče

    *14* Ja sem se do ni asi zakoukal. *14* Je moc krásná - opravdu . Z jakým chlapem je vdaná a je vůbec vdaná? napistemi někdo
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: nejkrásnější děvče

      Jo teď je s nějakým škaredým a zarostým hercem...Hnus..nechápu co na něm vidí ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit