Přejít na výpis diskuzí

Jordana Brewster

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhezčí holka

    To je ta nejhezčí holka jakou sem kdy viděl. Nejvíce mě dostala ve filmu rychle a zběsile 1. Je to kočka *14*
  • Jordana Brewster

    Víte Jordana tak jako ostatni herečky je krásná ,nejvíc mě fakt dostala ve filmu Agentky D.E.B.S. byla fakt super,nádherná roztomila ,krasný dlouhý vlasy a rty no a...říkám si,jaká škoda, že se někdy nepodívám do Ameriky,že ji nepotkam ,počítám roky kdy bych tam přijel a setkal se s nějakým z nich...kdybych prece jenom byl bych nejstastnějším člověkem na planetě.Myslim ,že většina tady má takovej sen,dostat se na filmový plátno...ale to je fakt asi jen sen ,kterýho sem se už vzdal , ale estli si věříte víc než já ,tak...se toho pevně držte...
    • Re: Jordana Brewster

      No nevim jestli mají všichni sen se stát herci, mě stačí jen se dostat do blízkosti Jordany a mít to neskutečné štěstí a normálně si s ní pohovořit, ale je to otázka náhody a štěstí, ale neříkam, že nereálné *4* a takovýto sním si já svůj sen *15*
  • Jordana

    Jordanu jsem fotkal v New Yorku na večírku nějaký firmy,bylo to vážně úžasný,je tak okouzlující a její pravý hlas se nemůže vyrovnat tomu kdo to nadaboval v cestine treba ty AGENTKY DEBS,i když tam vypadala jako nejkrásnější stvoření co existuje a taky že ano.Těším se jestli si budu moci promluvit sní.Asi jsem se do ní zbláznil!
  • K SEŽRÁNÍ

    Téda já sem z Jordany celá hotová *15* byla naprosto k sežrání v Agentkách *14* ty její pohledy a taková nevinná tvářička no prostě super.. neznáte náhodou někdo její mail...? *7*
  • jj

    Jordana Brewster je fakt suprová herečka *3*
  • Sexy slečna

    Je to nádherná slečna!!! *14* A výborná herečka... *14* Nejvíc, kde se mi líbila, bylo jako Lucy Diamond.. *14*
    • Re: Sexy slečna

      Sem IN LOVE z tohoto filmu,tuhle kočku tak dostat *14* jaká je jinak její orientace?
    • Re: Sexy slečna

      Jo to máš pravdu ve filmu Agentky D.E.B.S vypada uplně skvěle.
  • Jordana

    Jordana je úplně skvělá herečka.Je mooc krásná *3*
    • Re: Jordana

      Jordana je vyborna herecka.Je velmi pekna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit