Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pene Kímo,bydlím v Jesenici v Cedrové ulici byt byl inzerovaný jako bydlení pro senioryNaslibovali 24 hslužbu pečovatelské služby,lékaře,obchody v místě,společenské vyžítí a jiná viz stránky NOVERA.Nic z toho není pravda ted se snaží o to aby se senioři vystěhovali.Pomíjím hrubé chování ke starým lidem.Ted bourají i proti hlukovou stěnu která nás dělí od rušné silnice.Obřezna nám zvýší nájem. a chtějí znovu zaplatit kauci.Jsme tu uplně za obcí mez možnosti nákupu,nemáme se jak dostat k lékaři pokud si nezaplatíme drahý odvoz,jsme všichni staří a nemáme už sílu se znovu stěhovat.PROSÍM POMOZTE NÁM.DĚKUJEME
  • Dobry den,pane Klima odkazal me na vas muj stryc,nechci ho zde jmenovat je tedy byl advokatem v K.varech ted je v duchodu ale prejdu k veci chtela bych napsat knihu nebo reportaz o mem dost dramatickem zivote jsem česka a 12let jsem zila s romem ktery me a mou dceru brutalne tyral skoncilo to diky bohu ale to co tomu predchazelo je fakt jen pro silne zaludky ja jsem uz konecne prozrela jsem odstrasujicim prikladem proc by se nemely michat rasy.ozvete se mi prosim:amandalocwear@seznam.czdekuji
  • Vážený pane, toto téma je velmi ožehavé a nevím, zda do toho půjdete.
    Zemětřesení, které nastalo tento týden v SÚKLu, bylo zřejmě připravováno a dá se přirovnat k puči,jaký byl v ČSSD ( Hašek a spol. versus Sobotka), i když není tak průhledný.
    Když nyní již odvolaný ředitel SÚKLu Březovský přišel asi před rokem do tohoto ústavu po jmenování ministrem Holcátem , odešla z Ministerstva zdravotnictví víc než desítka velmi schopných odborníků, včetně náměstka Noska do tohoto ústavu za ním.Nyní, po uvedení do funkce,se nový pan ministr Němeček vyjádřil, že pošle do SÚKLu hloubkovou kontrolu a místo ní přišli druhý den jeho úředníci a přinesli listinu, plnou jmen lidí, kteří byli s platností ihned odvoláni ze svých funkcí a ejhle, kdo že byli tito schopní odborníci? Přece lidi, kteří přišli do ústavu z MZ a chtěli dělat pořádek, nejen v zakázkách IT technologií.Odvolání zasáhlo nejen ředitele,náměstky ředitele, ale šlo až na pozice vedoucích oddělení.Kdo že o těchto lidech věděl, že jsou to odborníci, kteří ihned začali napravovat chyby předchozího vedení, včetně pozastavování problematických smluv, které uzavřel minulý ředitel ústavu Beneš, který nyní radil novému ministru, jak má s nynějším vedením zatočit. Vlastně již minulým vedením, protože v ústavu zůstali jen lidi, kteří zde pracovali za ředitelování Beneše.Na tak velikou kauzu, jaká je toto odvolání a následky tohoto odvolání, je až příliš ticho po pěšině ve všech mediích, až na malou výjimku v denním tisku a v TV Prima.
    Je na Vás, zda tuto kauzu budete chtít rozmotávat, nebo to sklouzne a tento bývalý ředitel, nynější našeptávač pana ministra, bude zase brzy zastávat funkci ředitele ústavu.Hodně zdraví Vám přeji a mějte se peříčkově.
  • Vážený pane Klímo,
    podle četných příspěvků vidím, že jste na roztrhání...Moje informace se týká repatriačního lágru na Dobré Vodě u Českých Budějovic, který byl umístěn v lese na kraji obce. Nad terasovitými plošinami, kde stály baráky (ještě pamatuji betonové základy sprch i ubikací)byl a dosud je podzemní bunkr, jehož úzká vstupní šachta opatřená železnými účky jako žebříkem vedla k podzemním místnostem. Nyní je část lesa mýcena pro nějakou stavbu a ohrazena páskou k zamezení vstupu, zmíněný bunkr je asi 15m od tohoto prostoru. Vím, že jste téma lágrů zpracovával např.pro rozhlas, a pokud by informace byla pro Vás zajímavá, mohu napsat víc. Moc zdravím,Zdenka V.,email vlckova.zde@seznam.cz
  • Dobrý den p. Klímo,nešlo by taky udělat srovnání,kolik našich romů pobírá invalidní důchod a kolik našich v porovnání k počtu jich a nás?Děkuji.
  • Dobrý den, pane Klímo,psala jsem Vám na facebook, nevím, zda to čtete. Psala jsem o Odoleně Vodě a jistém podnikateli jménem snad Dvořák. Můžete si to tam, pěkně prosím, přečíst? V případě že byste mě chtěl kontaktovat, tak moje mailová adresa je kvetonova@upm.cz.
    Díky.

    Jana Květoňová
  • Dobrý den,
    měl bych námět pro p.Klímu na reportáž. Téma p.páter Ferda, plus můj operatér p.DR.Prof.Pirk. Jsem 50ti letý a mám velmi dobré zkušenosti s oběma.
    S pozdravem Jiří Pulec, tel.606544754
  • Pane Klímo,není to vtip,jmenuji se Klímová a jsem z Moravy a jsem úžasně nas.štvaný důchodce.Včera jsem dostala od vlády facana,že to ještě teď rozdýchávám.Přidali mi k důchodu celých 42Kč. *16* čímž můj důchod zvedli na závratnou částku 8087Kč. A protože jak řekla ta .. inteligentní .. madam jsme žili za komunistů a zvykli si na chudobu,tak já bych ráda tuto horentní částku 42Kč věnovala vládě.Ta má pořád málo.Chci koupit 5 rohlíků (víc za to nepořídím a ještě asi připlatím za poštovné)ale nevím jak na to.Určitě by zkoumali,jestli to není bomba.Mám to dát do bublinkové obálky?Jsem po dvou onkolog.operacích,nerada bych na poštu 2x.Prosím,tady je má adresa pokud odpovíte:helenak44@centrum.cz *14* Moc si Vás a Vaší práce vážím,pane Klímo a to už od prvního vysílání Na vlastní oči a toto není med kolem úst,na to nemám.Děkuji Klímová.
  • Pane Klíma,nešiřte pomluvy.Chcete-li ,pošlu vám materiály o restitucích.M.j. soud měj řádné podklady,proto rozhodl podle toho.
  • Príjemné prežitie Vianočných sviatkov,všetko dobré do Nového roku.Prajem Vám,aby na Prime sa vám darilo v poradu Očima Jozefa Klímy.S úctou Viera.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit