Přejít na výpis diskuzí

Josef Klíma

OSOBNOST 15.3.2009 
185 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pane Klíma,
    je před volbami a již dnes vím,že volit nepůjdu.Exekutoři jsou stát ve státě.Ničí to lidi,celé rodiny a nikdo s tím nic nedělá.Máme hroznou zkušenost s exekucemi a ráda bych se o ni podělila s lidmi co jsou v podobné situaci.Chci vás touto cestou požádat o zveřejnění.

    děkuji
  • Vazeny pane Klimo,

    rad bych poskytl material nejakemu novinari na napsani clanku o cinknutych verejnych soutezich na vedecke pristroje, kterych je podle mych zkusenosti temer temer polovina vsech vyhlasenych. Cim mene ceska veda penez ma nebo aspon place, ze ma, tim nehoraznejsi jsou vyberova rizeni, kdy neni vyjimkou vyrazeni uchazece nabizejiciho stejny vyrobek stejne znacky, ale o 30-50% levnejsi. Prestoze tim ublizim sve firme, ktera potom bude na blacklistu a u potrefenych instituci si uz nevrzne ani s nahradni gumickou do strikaky, nemohu se uz na to dal divat a rad bych se s nekym o sve poznatky podelil. Nemam na vas adresu ci telefon, proto vyuzivam teto formy komunikace.

    Milan Minarik
    milan.minarik@watrex.com
  • Dobrý den, jsem z Dobřichovic a má dcera s Vámi chodila do školy. Vím, že mě to k ničemu neopravňuje, ale tato fakta mi dávají pocit, že snad neotravuju tak moc. Myslím, že smysluplné téma pro reportáž jsou domovy důchodců. Ve středočeském kraji už nějaké zkrachovaly a já se obávám, že přihlížím tomu, jak se k tomu další domov ke krachu blíží. Pak vím ještě o dvou domovech, kde vedení něco jiného "deklaruje" a jiným způsobem domov řídí.
    Promiňte, prosím, že jsem prozatím anonym, pokud se mi podaří shromáždit víc faktů, pokusím se Vás vyhledat. Dík, že jstea že píšete.
  • Vážený pane Klímo.Vím,že jste s Jankem Kroupou,nebo i sám osvětlil řadu těžkých případů,proto se na Vás obracím,jako i spousta jiných lidí,kteří snad ani nevěří ve spravedlnost.
    V březnu se stala na Mánesově mostě nehoda,kdy řidič se spolujezdcem vrazil do lidí,kteří po chodníku mostu šli a ti skončili ve Vltavě.Ženu vytáhli mrtvou a muž byl nalezen po několika týdnech utopen opodál.V TV Prima bylo řečeno,že je na tento případ uvaleno embargo.Od té doby nikde ani řádka,kdo a proč tuto havárii zavinil.Ptám se,byl to policista,lékař Vojenské nemocnice,nebo někdo významnější???Proběhl již soud???Prosím,máte li sílu a chuť,pusťte se do osvětlení.Velmi děkuji.František
  • Vážený pane Klímo.Vím,že jste s Jankem Kroupou,nebo i sám osvětlil řadu těžkých případů,proto se na Vás obracím,jako i spousta jiných lidí,kteří snad ani nevěří ve spravedlnost.
    V březnu se stala na Mánesově mostě nehoda,kdy řidič se spolujezdcem vrazil do lidí,kteří po chodníku mostu šli a ti skončili ve Vltavě.Ženu vytáhli mrtvou a muž byl nalezen po několika týdnech utopen opodál.V TV Prima balo řečeno,že je na tento případ uvaleno embargo.Od té doby nikde ani řádka,kdo a proč tuto havárii zavinil.Ptám se,byl to policista,lékař Vojenské nemocnice,nebo někdo významnější???Proběhl již soud???Prosím,máte li sílu a chuť,pusťte se do osvětlení.Velmi děkuji.František
  • Dobrý den pane Klímo.Už dlouho sleduju váš pořad a nikdy jsem si nemyslela že budu potřebovat vaší pomoc.Nenašla jsem přímí kontakt na vás, proto píšu přes diskuzi.Moc vás prosím o pomoc....neví si rady ani právníci.Můj email je :zuzka-72@seznam.cz, napište mi a já vám pošlu svůj příběh.
  • Pane Klímo.
    Říkáte že Zeman je pomstychtivý a zlomyslný, protože nechce jmenovat Putnu profesorem. Nevím jak jste na tu pomstychtivost a zlomyslnost přišel (v souvislosti s Putnou).
    Zeptám se Vás. Domníváte se, že učitel Vašich dětí se může na veřejnosti vyjadřovat hrubě, sprostě? A pokud tuto "svobodu" učiteli tolerujete, myslíte, že i vysokoškolský profesor může na veřejnosti se vyjadřovat jako kanál?
  • Dobrý den, pane Klímo, dostal jsem na mail článek ohledně církevních restitucí, kde je uvedeno, že jste jeho autorem a je zde tvrzení, že 1,8,1991 došlo k vypořádání majetku mezi státem a církví, vše ostatní následující je tunel. Zajímalo by mě, zda jste opravdu autorem a předkládaná tvrzení jsou pravdivá, nebo se někdo zaštituje Vaším jménem. Děkuji za odpověď.
  • Dobrý den pane Klímo, proč nenatočíte něco o skupině BILDERBERG aby se lidem otevřeli oči kdo ve skutečnosti řídí tento svět. Myslím že je to zajímavý materiál na seriál např. Bill Clinton se zúčastnil konference v roce 1991 v Baden-Badenu tam mu David Rockefeller vysvětlil proč je Severoamerická dohoda o volném obchodu (NAFTA)prioritou Bilderbergu a proč ho skupina potřebuje aby ji podporoval . Příští rok 1992 se stal prezidentem, a hádejte co? Stal se významným zastáncem NAFTA . Toni Blair se zúčastnil konference 1993 a 1994 byl zvolen premiérem,George Robertson byl na konferenci 1998 a 1999 se stal generálním tajemníkem NATO,Romano Prodi byl na konferenci 1999 a v září téhož roku se stal předsedou Evropské komise.
    Myslím že lidé nemají povědomí a mají právo to vědět.Děkuji.
  • Dobrý den pane Klímo,mám na Vás prosbu,nemohl byste mně odkázat na někoho,kdo by mně poradil ohledně exekuce za 51 Kč jejíž výsledkem je,že musím zaplatit 11 000 Kč.Vím,že takových příběhu máte tisíce,ale jelikož se poslední dobou mluví o tom,že to není už možné,prosím o radu.
    Nebude li, možné mi odpovědět,nevadí budu Vás obdivovat dál.
    Děkuji Helena

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit